Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül otthon a babával... fórum

Egyedül otthon a babával... (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 29. 17:33
Az ejszaka nálunk egyébként nem gond. 9tol 9ig alszik. Viszont nappal max 30 percekre bobiskol csak el.
2013. ápr. 29. 17:24

Az éjjel kukorekolo babakhoz a suttogó című könyv ad pár ötletet !:)

A homokozas meg jól hangzik, de egyelőre csak babakocsi tologatas jut kinti játék címen:)))

10. noozimanoo (válaszként erre: 5. - Nadry)
2013. ápr. 29. 16:55
Nekünk is volt ilyen korszakunk. Nappal próbáltam kicsit ébren tartani, így kihúzni az éberebb időszakait. Persze ezek csak 10percek voltak még akkor. kb 1 hét alatt átállt a 'normálisra'.
2013. ápr. 29. 16:54

Sziasztok!

Az én kisfiam most töltötte a 10 hónapot. :)

Culifalat elevenség! :)

Bár anyukámmal lakunk, sokszor neki is én segítek, nemhogy fordítva... Háztartás, kert gyerek mellett nem egyszerű...

8. Z.Györgyi (válaszként erre: 7. - Nadry)
2013. ápr. 29. 16:44
Mondjuk túlzás nélkül mondhatom, hogy alapvetően nagyon jó gyerekek. A naggyal sokat éjszakáztam, de a kicsi hat hómapos kora óta átalussza az éjszakát. Mióta tudok rendesen pihenni éjszaka, sokkal türelmesebb vagyok. :)
7. nadry (válaszként erre: 6. - Z.Györgyi)
2013. ápr. 29. 16:19
nekem is a tiszta lappal indulás fog segíteni:))
2013. ápr. 29. 16:01
Szia! Én minden nap tiszta lappal indulok. A nagy 2,5 éves múlt, a kicsi 15 hós. Segítségem semmi. Apa Ausztriában dolgozik, anyukám másik városban lakik. Nekem a tiszta lap segít. De imádom őket, és minden nappal könnyebb. :)
5. nadry (válaszként erre: 2. - Katie_rose)
2013. ápr. 29. 16:01
1 hónapos a kislányom és bizony nem könnyű..ráadásul nappal alszik éjjel meg éber..na ezt nagyon nehéz viselni? nem tudom hogy lehetne ezen változtatni.
4. Zebra25 (válaszként erre: 2. - Katie_rose)
2013. ápr. 29. 15:50
Ne aggódj, ez nem lesz így sokáig:) Amióta kint vagyunk az udvaron, folyton valami rosszaságon töri a fiam a fejét. Meg persze amióta járni tud.
2013. ápr. 29. 15:49

szia

16 hós kisfiú anyukája vagyok és most másztam ki a homokozóból:)

De nehéz egyedül. A férjem segít ahol csak tud, de munka mellett........más segítségem nincs.

2. katie_rose (válaszként erre: 1. - Nadry)
2013. ápr. 29. 15:48

Szia!


Bár a kisfiam lassan 6 hónapos,azért még mindig bizonytalan vagyok néha :)

Vannak jobb és rosszabb napok. Néha nagyon elfáradok, mert elég anyás a kisfiam . Meg nehéz kitalálni,hogy mivel tudom lekötni a figyelmét. :))

2013. ápr. 29. 15:45

Sziasztok!


Biztos vannak olyanok itt, akik nemrég szülték első babájukat és nem nagyon van otthon segítségük. Hogy vagytok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook