Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egyedül nem megy fórum

Egyedül nem megy (beszélgetős fórum)


2008. okt. 5. 18:57
Bár már nem friss a kérdés, de azért válaszolok: Nekem semmit nem használt.
10. iriszb
2007. szept. 23. 16:16
Az biztos hogy .....NEM...(ki kell birni mindent)
2007. máj. 7. 20:47
Szerintem is sokkal könnyebb,hogyha valaki más is fogyizik.Így biztatajátok egymást,és több lesz a kitartás.Ráadásul már ketten örülhettek az eredménynek.
8. Castellina (válaszként erre: 6. - Lolisz)
2007. ápr. 13. 13:41
nekem csak az édesség utáni vágyamat csökkentette, de nem fogytam tőle
7. 531a4728b6 (válaszként erre: 6. - Lolisz)
2007. ápr. 13. 13:36
nekem még semmi látható eredményem nem származott a krómtablettából de próbáld ki meglátjuk
2007. márc. 8. 19:05

sziasztok!

én most kezdem el majd szedni a króm tablettát fogyi mellett és csak azt szeretném megtudakolni,hogy van e vkinek vmi tapasztalata ezzel a szerrel-tablettával kapcsolatban??

köszke előre is

pápá

2007. febr. 24. 08:42

Ne keseredj el hogy "stagnálsz"ez természetes.

Keress egy konditermet,kérj edzéstervet,és hajrá)

A siker garantált.

Ajánlom neked a Króm tablettát,jobb helyeken edzés elött 1 tbl. is vehetsz.

Ha nem ismered a Króm tbl-t itt van pár sor róla:

króm aktív szerepet játszik a szervezet normális szénhidrát anyagcseréjében és alkalmas a testtömeg-csökkentő étrend kiegészítésére.


A Króm tabletta tartalmazza a felnőtt szervezet számára ajánlott napi mennyiséget fedező szerves kötésű krómot.


Alkalmazása javasolt:


- a modern életvitelből adódó alacsony króm-bevitel esetén,


- a testtömeg-csökkentő étrend kiegészítésére,


- a normális szénhidrát-, fehérje- és zsír anyagcseréhez egyéb szigorú diéta esetén.


Figyelmeztetés:


A javasolt napi adagnál nem szabad többet beszedni! Gyermekek elől gondosan elzárandó!


Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet.


Összetevők: hordozók (kalcium-hidrogén-foszfát, mikrokristályos cellulóz, polivinilpolipirrolidon, magnéium-sztearát), króm tartalmú inaktív élesztőpor.


Adagolás:


Felnőtteknek napi 1-2 tabletta


Ha beírod a böngészőbe,olvashatsz többet is erről a "csodaszerről"

2007. febr. 11. 16:31

Én tavaly április óta 96 kilóról fogytam le 70-re, és most csak stagnálok, de azt is csak nehezen, mert enni nagyon tudnék és a kilók meg olyan alattomosan kúsznak vissza. Eldöntöttem, hogy megint elkezdek fogyózni, de olyan nehéz. nem sokat szeretnék, csak öt kilót, de ezt sokkal nehezebb lesz, mint a huszonhatot!


Most úgy gondoltam, hogy igénybe veszek valami teát, vagy fogyiport, talán úgy könnyebb!


Egy jó tanács neked freya5, hogy a naplódba mindig jegyezd fel, hogy mit ettél, vagy mit fogsz enni, ne naponta mérlegelj, hanem 3 naponta, vagy ha kibírod hetente. nem árt, ha leméred a csípőd, combod, karod derekad kerületét, és időnként azt is ellenőrizd!


Sok sikert, írjál az eredményeidről!

Kitartás!

2007. febr. 11. 16:19
Milyen módszert választottál?
2007. jan. 31. 09:06

Holnap kezdem és most kitartok.

de nagyon kell a segítség!!!

2007. jan. 31. 09:05

Helló!


Sajnos rá kellett jönnöm hogy egyedül nem vagyok elég kitartó. Segíthetnénk egymást.

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook