Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül - ketten... fórum

Egyedül - ketten... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyedül - ketten...

1 2 3
65. Jemike
2011. júl. 10. 23:27
sziasztok! ti még hasznaljatok a fórumot?
2011. máj. 25. 18:45

33. hetet töltöttem be, július elejére várom a babát és most felmerült, hogy egyedül maradok, mert úgy érzem a párom nem törödik velem velünk igazán és mindig csak szomorkodok , idekeskedek miatta.

Nemtudom mi a jó döntés, nagyon nagy szükségem van a segítségre, mint fizikailag, mint anyagilag, de a lelki feltöltődés hiányzik a legjobban és ezt nem kapom meg a páromtól, mert bármit is mondok neki, hogy ettől vagy attól sokkal boldogabb lennék, nem figyel rám, csak el van mellettem és nem babusgat, nem kapok tőle semmi jót.

Maradjak inkább egyedül, vagy viseljem el így, olyan nehéz eldönteni.

2010. jún. 1. 10:51

Sziasztok elvileg holnap már tesomnál alszok nem tudom menni fogg-e nekem 2gyerekel majd

mit tegyek anyaotthon szerintetek jo hely ?

Mert ha megszületik másik baba nem tudok dolgozni csak azt kapom amit a gyerekekre jár

és nem tudnám abböl füzetni a rám esö albérlet részt.

62. Zeusz33 (válaszként erre: 61. - Nadjasurrealist)
2010. máj. 31. 21:31
De én pasi vagyok.Még ha szknyát venék fe akkor se lenne anya kinézetem :-)))
61. nadjasurrealist (válaszként erre: 60. - Zeusz33)
2010. máj. 31. 21:15
én is, mi is várunk titeket, egyedülálló titkok néven, s egyedülálló anyukák zártkörű klubjába
60. Zeusz33 (válaszként erre: 58. - Petra_13ker)
2010. máj. 31. 20:19
Tudom milyen a párod kezet foghatna az ennyémmel.Sors társak vagyunk,ha az ember hazudik a párjának akkor már mindennek vége hiszen becsapja azt az embert akit mindenkinél jobban szeret.Én most szeretnék kilépni ebböl a házaságbol.Van egy nagyon jó kis klubb amit az adatlapomon megtalálsz.Hasonlo cipöben járo hölgyek vannak benne.Ha gondolod néz be lélekben veled vagyunk.
59. nadjasurrealist (válaszként erre: 58. - Petra_13ker)
2010. máj. 31. 17:18
Ezek elég súlyos intő jelek, szerintem, a hazudozásnál jobban semmit sem gyűlölök...
58. Petra_13ker (válaszként erre: 57. - Zeusz33)
2010. máj. 31. 14:51
Hát mindenapi veszekedések,és más nökel levelezget találkozgat velük meg folyamatosan hazudik nekem és mindenkinek .
57. Zeusz33 (válaszként erre: 56. - Petra_13ker)
2010. máj. 31. 14:44
Miben változot?
2010. máj. 31. 12:27

Sziasztok!


Én is hasonlóan vagyok 2008-áprilisba megtudtam hogy babát várok nagyon örültem neki és megtartottam 2009 február 1 én megszületet és még mindig egyedül voltunk rá 3honap mulva meg ismertem egy férfit aki elfogadót kislányomal vele még a mai napon is együtt élek és kiderült hogy babát várok tőle de megtartom a babát de sajnos a kapcsolatunk nem a igazi nagyon megváltozott minden és nem tudom mi lesz ha 2gyerekel egyedül maradok igaz testvérem segítene nekem de akkor is tartok kérlek titeket írjatok

sziasztok

2010. máj. 31. 11:34
Hát igen! Egy nő csak akkor szüljön gyereket amikor úgy érzi, hogy itt az idő, anya akar lenni. Bár ez nem mindig így jön össze. Rengeteg történetet hallok arról, hogy hiába vannak házasságban,anyagi biztonságban, hiába tervezik ketten a gyereket, a férfi olyan szinten meghátrálás megváltozik,hogy nem ismer rá a párja. Igaz, én párkapcsolatban vagyok a lányok apjával,de azért merek nyilatkozni így erről, mert a terhességem alatt úgy viselkedett velem,ahogy egy állattal nem szokás.Az volt a legrosszabb, hogy én nem így ismertem meg és tudom hogy nem olyan amit produkált. Mindegy , a fagyit meg nyalatattam vele,amit kiérdemelt jócskán. A lehetőséget megadtam az újra kezdésre, hát meglátjuk mi lesz. De egy biztos, engem a lányok érdekelnek első, másod ,harmad , negyed....sorban.Tényleg tisztelet a kivételnek, de még normális körülmények között élő családok szerintem 75%.-nál is előfordul, hogy akkor fordítanak hátat nekünk,amikor a legjobban kellenek.
2010. máj. 5. 22:19

Sziasztok!


Elöljáróban, én egy 28 éves egyedülálló anyuka vagyok, a várandósságom 4. hónapjától vagyunk kettecskén a babámmal, aki most lesz 3,5 hónapos, csodás, gyönyörű és egyáltalán nem érzem magam rosszul, nehéznek, nehezebb, mint párban.,úgy fogalmaznám meg, hogy 90 %-ban iszonyat boldog vagyok, egy csodás értelme van az életemnek és a mostani kapacitásom meleltt is hiányzik egy hozzám való társ, a férfienergia , ezért marad a 10 %, erre a nem totál teljességre. Egyébként én mára születése után nem sokkal elkezdtem társat keresni, persze még nem találtam meg, de most már eljutottam odáig, hogy újra elmenjek randevúzni, mondjuk hihetetlen nehéz összeegyeztetni, de szerencsésnek mondhatom magam,a barátaim sokat segítenek, de a storynk:


Elég szövevényes, már már szappanopera vagy pszicothriller, de röviden összefoglalva, egy nagyon friss kapcsolat meglepetés babája lett a most 4,5 hónapos pici, elvakult szerelem volt, akkoriban vesztettem el a nagymamámat és hihetetlen éhes voltam a szeretetre, így sétát be az életembe Gábor, a sármos, 12 évvel idősebb, jól öltözött "fogorvos", jó az előre látszott, hogy egy kicsit elvont, bohém, de mivel én is az vagyok, ez még imponált is.


Randevúk sora és minden ilyesmi, lelkesedés, nagymamám temetése után felveti az esküvő gondolatát, majd rá két hétre bejelentem baba érkezését, kitörő örömmel fogadja, terveket szövöget, közös jövőnkről, pl: ha kicsit nagyobb lesz vitorlázni visszük babát és szuper babakocsit hozat neki Düsseldorfból, mert neki megvannak a kapcsolatai...

Ígérgetések sora, majd lassan kezd széthullani a rózsaszín álom, először is elkezdem komolyan venni, hogy Gábor sokat iszik, másrészt rájövök hogy hazudik, hogy nem csinál egész nap semmit, nem fogorvos, és rég nem vitorlázik, felhív egy nő aki állítja, hogy egy éve a Gábor barátnője, majd kiderül van egy másik, aki ótvar ronda és öreg, de van pénze. Tulajdonképpen kitartja Gábort..

És Gábor legjobb barátja, aki mellesleg terhesen fel akart szedni és lesmárolni, közli, hogy csak addig kellettem G.-nak amíg azt hitte van pénzem, vagy hamar az ölembe hullik nagymamám öröksége.( ami sajnos még azóta sem, mert hihetetlen szar most az ingatlan piac). G. hetekre eltűnt, majd megjelent, csapzottan, szétesetten, ígérgetettet, először, sőt másodszor is engedtem neki, bár fenntartásaim voltak, de az volt a fejemben, hogy a gyereknek apa kell....


Újabb eltűnések, követelőzések részéről, részeg telefonok, stb...és magam határoztam el hogy vége, az a nagy döntés akkor következett be, amikor a terhesség 4. hónapjában egy nőgyógyászati műtétet kellett végre hajtani rajtam, nem reagált az akkori sms-emre , de be se jött a kórházba...


Aztán jött a várandósság második fele, 2., 3. trimeszter, egyre nagyobb pocak, újra előkerült, de már nem hittem neki, hívogatott, írogatott, részegen zaklatott, de már hajthatatlan voltam, bár voltam olyan őrült, hogy mindezt csak az eszemmel tettem, legbelül még szerettem, ezért a 6. hónapban utoljára még találkoztam vele, de végre eljött a pont, amikor totál kiábrándultam belőle, pénzt akart kérni, és a 6. hónapban, úgy, hogy előtte 2 hónapon keresztül nem akart foglalkozni velem, úgy gondolta most rám veti magát, ekkor már csak a születendő gyerek miatt fogadtam el a találkozót, ezután már semmit sem hittem el neki, de még mindig zaklatott, hazudozott, hozzám akart költözni, nem engedtem, 2009. dec 10-én írt utoljára egy sms-t, 14-én megszületett Nádja a kislányom, azóta semmi, és én nem hagytam neki, sőt nem is akartam, hogy a nevére vegye, Nádja az én nevemen van, senkitől nem kapok gyerektartást, de bíróságra se kell rohangálnom, s ez a nyugalom,s béke mindennél többet ér!!!


a blogom:


blog: [link]

53. Zeusz33 (válaszként erre: 52. - Mesi1)
2010. ápr. 28. 13:43
Szioka sajna az embrek már csak ilyenek.Miért nem tud 2 olyan ember egymásra találni akik szeretik és megbecsülik egymást.Áltálaba azok a nők akik megérdemli,hogy boldogok legyenek aranyosak,kedves családcentrikussak kifogják a link palikat.Ugyan ez forditva is igaz azok a nők akik mindent megkapnak szeretve vannak hüséges hozzájuk a párjuk azok meg kihasználják a párjuk kedveségét és férelépnek csak azért mert ugy érzik ők megtehetik hiszen szeriti őkket a párjuk.Tisztelet a kivételeknek.
52. mesi1
2010. ápr. 25. 09:18
Sziasztok! Nagyon figyelmesen olvastam el a történeteket. Azt már látom nem leheteelen felneveli egy gyermeket egyedül. Bár az én barátnőm helyzete egy kicsit más.. Sajnos elkövetett egy nagy hibát olyan férfival került kapcsolatba akinek van egy felesége és egy már nagy fia. Úgy tudta és el is hitte hogy a férfi el szeretne vállni, mondjuk ez a mai napig nem történt meg ez talán a vagyon felosztásának is köszönhető. Ahogy telt az idő a barátnőm egy nao azzal jött haza hogy terhes. Akkor azt mondta szeretné a gyermeket most viszint addig-addig formálódtak a dolgok, hogy egyátalá nem biztos benne. Nemtudja mit akar képes lesz- e felnevelni.Az apukára szertintem nem lehet számítani igazán. De egy albérletben terhesen később egy gyermekkel... egyedül... Meg fog tudni neki mindent adni??? Kellő szeretetet és oda figyelést??Ha már saját háza lene is más lenne de nincs... És ha majd megtudják mások... de látom rajta hogy mennyire szeretné a barátnőm a gyermeket én már nemtudok neki tanácsot adni! Amiben tudok mellette állok de attól félek ez kevés. Fogják bántani az emeberek őőt és a gyremek??? Fel tudja nevelni?? Megtud neki mindent adni??És ezt a sort sokáig lehetne folytatni.. Ha valaki már volt hasonló helyzetben vagy tud véleményt írni kérem írjon néha minden jól jön.... Köszönöm
2010. márc. 22. 14:49

Sziasztok!


Elöljáróban, én egy 28 éves egyedülálló anyuka vagyok, a várandósságom 4. hónapjától vagyunk kettecskén a babámmal, aki most lesz 3,5 hónapos, csodás, gyönyörű és egyáltalán nem érzem magam rosszul, nehéznek, nehezebb, mint párban.,úgy fogalmaznám meg, hogy 90 %-ban iszonyat boldog vagyok, egy csodás értelme van az életemnek és a mostani kapacitásom meleltt is hiányzik egy hozzám való társ, a férfienergia , ezért marad a 10 %, erre a nem totál teljességre. Egyébként én mára születése után nem sokkal elkezdtem társat keresni, persze még nem találtam meg, de most már eljutottam odáig, hogy újra elmenjek randevúzni, mondjuk hihetetlen nehéz összeegyeztetni, de szerencsésnek mondhatom magam,a barátaim sokat segítenek, de a storynk:


Elég szövevényes, már már szappanopera vagy pszicothriller, de röviden összefoglalva, egy nagyon friss kapcsolat meglepetés babája lett a most 3,5 hónapos pici, elvakult szerelem volt, akkoriban vesztettem el a nagymamámat és hihetetlen éhes voltam a szeretetre, így sétát be az életembe Gábor, a sármos, 12 évvel idősebb, jól öltözött "fogorvos", jó az előre látszott, hogy egy kicsit elvont, bohém, de mivel én is az vagyok, ez még imponált is.


Randevúk sora és minden ilyesmi, lelkesedés, nagymamám temetése után felveti az esküvő gondolatát, majd rá két hétre bejelentem baba érkezését, kitörő örömmel fogadja, terveket szövöget, közös jövőnkről, pl: ha kicsit nagyobb lesz vitorlázni visszük babát és szuper babakocsit hozat neki Düsseldorfból, mert neki megvannak a kapcsolatai...

Ígérgetések sora, majd lassan kezd széthullani a rózsaszín álom, először is elkezdem komolyan venni, hogy Gábor sokat iszik, másrészt rájövök hogy hazudik, hogy nem csinál egész nap semmit, nem fogorvos, és rég nem vitorlázik, felhív egy nő aki állítja, hogy egy éve a Gábor barátnője, majd kiderül van egy másik, aki ótvar ronda és öreg, de van pénze. Tulajdonképpen kitartja Gábort..

És Gábor legjobb barátja, aki mellesleg terhesen fel akart szedni és lesmárolni, közli, hogy csak addig kellettem G.-nak amíg azt hitte van pénzem, vagy hamar az ölembe hullik nagymamám öröksége.( ami sajnos még azóta sem, mert hihetetlen szar most az ingatlan piac). G. hetekre eltűnt, majd megjelent, csapzottan, szétesetten, ígérgetettet, először, sőt másodszor is engedtem neki, bár fenntartásaim voltak, de az volt a fejemben, hogy a gyereknek apa kell....


Újabb eltűnések, követelőzések részéről, részeg telefonok, stb...és magam határoztam el hogy vége, az a nagy döntés akkor következett be, amikor a terhesség 4. hónapjában egy nőgyógyászati műtétet kellett végre hajtani rajtam, nem reagált az akkori sms-emre , de be se jött a kórházba...


Aztán jött a várandósság második fele, 2., 3. trimeszter, egyre nagyobb pocak, újra előkerült, de már nem hittem neki, hívogatott, írogatott, részegen zaklatott, de már hajthatatlan voltam, bár voltam olyan őrült, hogy mindezt csak az eszemmel tettem, legbelül még szerettem, ezért a 6. hónapban utoljára még találkoztam vele, de végre eljött a pont, amikor totál kiábrándultam belőle, pénzt akart kérni, és a 6. hónapban, úgy, hogy előtte 2 hónapon keresztül nem akart foglalkozni velem, úgy gondolta most rám veti magát, ekkor már csak a születendő gyerek miatt fogadtam el a találkozót, ezután már semmit sem hittem el neki, de még mindig zaklatott, hazudozott, hozzám akart költözni, nem engedtem, 2009. dec 10-én írt utoljára egy sms-t, 14-én megszületett Nádja a kislányom, azóta semmi, és én nem hagytam neki, sőt nem is akartam, hogy a nevére vegye, Nádja az én nevemen van, senkitől nem kapok gyerektartást, de bíróságra se kell rohangálnom, s ez a nyugalom,s béke mindennél többet ér!!!


a blogom:


blog: [link]

50. 09c993da1c (válaszként erre: 21. - 89b99f816e)
2010. jan. 9. 16:39
Szerintem is, puszillak! :*
49. 09c993da1c (válaszként erre: 19. - 8559ed0e1b)
2010. jan. 9. 16:37
Köszönöm a gratulációt! :)
48. Briguska (válaszként erre: 47. - Pici04)
2010. jan. 6. 08:53

Szia Pici04!


Mi újság veletek? hogy teltek az Ünnepek?

47. Pici04
2009. dec. 24. 10:45

Mindenkinek Boldog,bekes Karacsonyt kivanok en is!

Es persze hiszem ,hogy mi is megbirkozunk az uj helyzettel.

46. anka2007 (válaszként erre: 45. - Claudia24)
2009. dec. 24. 00:13

Így van,a legnagyobb kincset adták meg nekünk,nem is tudják valójában,hiszen kimaradtak,kimaradnak mindenből,hogy mekkora de mekkora vesztesek:)

Kitartást,erőt és sok boldogságot minden anyának és persze apának is,aki egyedül neveli a gyermekét vagy gyermekeit!!

Boldog,békés karácsonyt Mindenkinek!

2009. dec. 23. 23:58
Sziasztok!1 éves volt a kisfiam mikor az apja lelépet egy másik növel!A terheségem alatt is megvolt neki a csajszi nem járt haza esténként meg a hétvégéket is ott töltötte majd mikor 1 éves lett a fiam benyögte hogy van valakije....azota egyedül nevelem és boldogabb vagyok mint valaha....imádom a fiam és bármikor ujracsinálnám érte!
44. Sly001 (válaszként erre: 23. - Kacsa mama)
2009. dec. 23. 23:55
Igen,tipikus eset.Az én fiam is azért lett koraszülött(29 hétre jött a világra),mert egy felelőtlen apától fogant,aki szintén nem vállalta a felelősséget,mert az anyuka szoknyája alatt szeretett volna még maradni.És a háttérben az anyukája még adta alá a lovat,hogy biztosan nem is tőle van a gyerek...De nem érhette meg,hogy örülhessen az unokájának,mert még terhes voltam,meghalt agyvérzésben.A fiam apja már tudja mit veszített,mert hiába szeretné,sohasem fogok neki megbocsájtani,és nem tudom sajnálni sem,ugyanis már 3 éve fiatalon rokkant lett,krónikus vastagbélgyulladása van.Ja és a sors furcsa fintora,hogy a gyermek aki miatt annakidején terhesen elhagyott mára az egyetlen dolog ami összeköt minket.Isten nem ver bottal,hanem a sorssal.Nem bántani akarom,de vannak ilyen történetek is,mindenki más szemszögből éli meg.Egyébként Boldog Karácsonyt,és örüljön a kis unokájának,segítse őket,mert egy koraszülött gyermek rengeteg törődést igényel,de behoznak minden lemaradást!!!
43. Sly001
2009. dec. 23. 23:21
Engem 4 hónapos terhesen hagyott el a párom,akkor voltam 26 éves.Az anyja állt közénk,telebeszélte a fejét,hogy biztosan nem is tőle vagyok terhes,amikor már hónapok óta udvarolt nekem,mindennap ott volt nálunk,és az én kocsimmal járt.Én mondtam neki,hogy vállalom egyedül is a gyereket,ő meg menjen csak anyukája szoknyája alá.A szakítás után egy hónappal az anyja meghalt agyvérzésben.De nemsokára majdnem én és a baba is,mert 29 hetes terhesen Hellp-syndromám lett,ami a terhességi toxémia legsúlyosabb formája.Tudta hogy mi történt és még csak be sem jött a kórházba.A fia 2 hónapig feküdt az inkubátorban élet-halál között.Amikor felépültünk,eldöntöttem hogy soha sem akarom látni.Csakhogy 9 hónapos volt a kisfiam és behivattak az önkormányzathoz,hogy nevezzem meg a gyermek apját,mert az én nevemen volt.A gyámhivatalban pedig tudtomon kívül szembesítettek vele,vinnem kellett a babát is.Persze rögtön elvállalta az apaságot,és a nevére került.Úgy tett mintha ő semmi rosszat nem követett volna el,azt hitte majd a nyakába borulok.De nem tettem,sokkal jobb egyedül,a gyerek kárpótol mindenért.Azóta az apa is megkapta a sorstól a bűntetését,mert fiatalon 3 éve rokkant,krónikus vastagbélgyulladása van.Rendszeresen jön,és ad havi 20 ezret,amiben megegyeztünk,de ennyi.Miért kellene nekem betegen,amikor ő annakidején egészségesen eldobott minket...A sors furcsa fintora,hogy a gyerek aki miatt elhagyott terhesen,ma az egyetlen dolog ami összeköt minket.Már tudja,mekkora hibát követett el,és mit veszített vele.Sohasem fogok neki megbocsájtani,a kisfiamnak emlékiratban őrzöm születése történetét,mert még nem tudja hogy az apja akit szeret,mit tett velünk 6 évvel ezelőtt.Boldog Karácsonyt!!!
42. mézgapaula (válaszként erre: 39. - Attila)
2009. dec. 23. 13:35
Hát te tudod. De azért vannak dolgok, amiket nem lehet megbocsátani. Nehéz elképzelni, hogy jó anya legyen az ilyen, lett talán valami pszichiátriai betegsége, ami a gondolkodását befolyásolta, "bezakkant"? Vagy miért nem akarta legalább magával vinni a gyerekeit, ha jobb anyagi körülmények közé került és szerette is őket? Vagy sok pénzt küld nektek és úgy gondolja, ezzel el van intézve?
41. bige (válaszként erre: 39. - Attila)
2009. dec. 23. 11:15

kedves Attila!


nem hiszem, hogy bárki megvetne azért, mert visszavárod azt, akit egykor szerettél, aki gyerekeket szült Neked, aki nagyon jó anya volt. ...de tudnál-e bízni is benne ezek után?

a ."...mégiscsak a gyerekei anyja ..." nem oldozza föl az alól, amit tett. Nem lehet, hogy csak "nem mersz" új kapcsolatot kialakítani, hiszen a régi már "bevált", őt már ismered?

2009. dec. 22. 23:25

Sziasztok.Gondoltam,nekem is itt a helyem ..

7 hónapos terhesen hagyott el a vőlegényem egy fiatal,csinos lányért...

Azóta nem láttuk és ennek már 3,5 éve...


"Volt egy lány. Élt, nevetett?de legalább tudta, hogyan kell szeretni. Ám, mikor az ember azt hiszi, hogy talált valakit - akinek szemébe nézve rögtön tudni vélte - hogy őt neki szánták - akkor ugyanúgy, él, nevet, szeret. Majd csalódik. Ez történt velem is. Mindig van egy személy, aki nem számít, hogy mit tesz, vagy mit mondd, és nem számít hányszor okoz neked fájdalmat -nem tudod "nem szeretni", hiszen annyira sokat jelent neked - akkor is, ha nem érdemli meg. Szerettem. Aztán, kilépett az életemből és azt hitte, gyengébb leszek nélküle, de csak erősebb lettem."


Nem is hiányzik,sosem bíznék benne újra.A másik,hogy mikor kiderült egy pillanat alatt kiábrándultam belőlle örökre és végérvényesen.Most boldog vagyok és van egy csodaszép gyerekem,akiért ma is bármit megtennék és bármikor újra úgyan így sírás nélkül,mosolyogva csinálnám végig minden együtt töltött percet,mégha kettesben is,mert Ő a legfontosabb és legszebb dolog az életemben:)

39. attila (válaszként erre: 37. - Mézgapaula)
2009. dec. 22. 18:01
Nagyon jó anya volt előtte. Tudod az új, a más, talán jobb(?) minden kapcsolatot és egy egész családod tönkretehet. Sajnos titkon abba bízom, hogy egyszer visszajön. Ezért tudom sokan megvetnek, de mégiscsak a gyermekeim anyja.
2009. dec. 22. 15:05

"mert tényleg nem tudom felfogni, hogy egy anya miért hagyja el a gyerekeit. "


Én azt sem tudom megérteni ha egy Apa teszi ugyanezt...

37. mézgapaula (válaszként erre: 30. - Attila)
2009. dec. 22. 13:54

Szia!

Mindig ledöbbenek, ha ilyesmiről hallok, ezért kérdezlek: egy ilyen nő "előtte" hogyan bánik a gyerekeivel? Igazi anyjuk volt -e valaha, vagy inkább Te foglalkoztál velük mindig is többet? Miért kellett neki a 3 gyerek? Kíváncsi lennék a válaszodra, mert tényleg nem tudom felfogni, hogy egy anya miért hagyja el a gyerekeit.

36. mézgapaula (válaszként erre: 34. - 656f03db60)
2009. dec. 22. 13:49

A gyógyszer akkor nem 100%-os, ha elfelejted bevenni, vagy ha erős hasmenésed van, vagy ha más gyógyszert szedsz mellette, ami üti a hatását. Aki ilyen tényezők fennállása esetén másképp is védekezik, az tényleg védekezik:-)

De itt igazából nem erről a pár ezredszázalékról van szó, hanem azokról a lányokról, akik úgy esnek szándékosan teherbe, hogy előzetesen ezt nem beszélik meg a párjukkal. "Rendes" fiúk esetén ilyenkor születik egy szép család, azon pasik, akik nem szeretik, ha a hátuk mögött döntenek, vagy egyszerűen még nem érettek az apaszerepre, pedig lelépnek. Ez szerintem természetes reakció, utólag kár siránkozni rajta.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook