Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egyedül elutazni ... fórum

Egyedül elutazni ... (beszélgetős fórum)


21. pipacs 81. (válaszként erre: 1. - Be7aa97247)
2013. aug. 11. 16:34

Szia Csillagszemű!

Augusztus 21-én megyek Siófokra,5 napra - egyedül.Pontosan így jártam,mint Te.Másodszor már a telefont sem vette fel-így egyedül megyek.S ez nem valami jó.

2013. aug. 6. 23:20
Sziasztok. Gyors volt az elindulás,már nem volt időm válaszolni. Utólag visszatekintve,50-50%-ban támogatom az egyedüli nyaralást :) Első este még elszórakoztattam magam egy helyi taggal,meg egy kenus emberkével,aki ott horgonyzott le a parton,de a többi napon nem akadtam társakra,bár mindenki kedves-aranyos volt, de nem volt a korosztályom,és el voltak foglalva magukkal.Azért egy tengerparton más lett volna a helyzet,de így se volt rossz azért...
19. ittmost (válaszként erre: 18. - Sanyinak)
2013. aug. 1. 05:44

A családos emberek legtöbbje azt sem tudja,hol áll a feje.Legalábbis a nők,mert általában nem ők szoktak eljárni horgászni otthonról,meg sörözni a haverokkal,meg meccsre...-a horgászat pl pont jó volna arra,hogy az ember eltűnődjön.

Akár évekig élnek rossz kapcsolatban,vagy bármi más rosszban,mert "nincs idejük",de inkább energiájuk arra,hogy ránézzenek alaposabban,hogy miben is élnek.

Ha nem is nyaralás,de évente egyszer 2-3 nap szólóban mindenkinek járna. Valószínűleg több romkapcsolat menne így szét,az már igaz.Viszont talán több lenne az elégedett ember.

18. sanyinak (válaszként erre: 17. - Ittmost)
2013. júl. 31. 20:51

tehát a párok járjanak néha külön-külön nyaralni? A családok is ezt a megoldást kövessék?

Szerintem nem kell külön nyaralás a lelki szembetekintésre.

17. ittmost (válaszként erre: 16. - Sanyinak)
2013. júl. 31. 20:38

Nem ezt mondtam.

HA úgy jön ki a lépés,hogy az ember egyedül megy,akkor lehet azt jól csinálni is.

És szerintem minden embernek szüksége volna rá,hogy néha egyedül menjen.Jól szembetalálná magát önmagával.

16. sanyinak (válaszként erre: 14. - Ittmost)
2013. júl. 31. 20:32
és egyedül könnyebb közös csillagot is választani. Legtutibb a szingli romantika!
15. ittmost (válaszként erre: 14. - Ittmost)
2013. júl. 31. 20:15

És igen,valaki írta:ha egyedül vagy, a helybeliekkel jól össze lehet haverkodni.Nagyon segítőkészek lesznek,meg kedvesek,és gondolom,el akarnak dicsekedni,hogy milyen klassz az ő falujuk..élvezd:)

Én ha egyedül megyek hosszabb kirándulásra,már "sportból" is beszédbe szoktam elegyedni más emberekkel,akik szintén egyedül vannak:juhásszal,horgásszal,kirándulóval..jó élményeim vannak.

14. ittmost (válaszként erre: 1. - Be7aa97247)
2013. júl. 31. 20:12

Menj el,végre pár napig azt csinálsz,amit akarsz,nem kell senkihez alkalmazkodni.Kelj fel bármikor,menj ki éjszaka csillagot nézni,ülj le ott,ahová senki nem ülne le veled..szerintem ki lehet ebből hozni egy emlékezetes nyaralást.


Sztem a barátnőd nem az utsó pillanatban gondolta meg magát,csak nem mert előbb szólni:S

13. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Be7aa97247)
2013. júl. 31. 20:06

Azelőtt voltam ebben a cipőben...de találtam olyan barátnőt aki végül eljött.

A helyedben keresnék valakit.

12. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Be7aa97247)
2013. júl. 31. 20:04

Minket kérdezel, hogy Te nem fogod-e kellemetlenül érezni magad egyedül egy panzióban? :o))

Erre a választ csak Te tudhatod, tedd fel magadnak a kérdést: "kellemetlenül fogom magam érezni egyedül, mikor látom a többieket, akik családdal vagy barátokkal lesznek?" Ha az a kérdés, hogy kifognak-e nézni onnan, azért, mert egyedül vagy, a válasz: nem. Vigyél magaddal könyvet, fényképezőgépet, ha gondolod, nagy vonalakban tervezd meg előre, hogy mit szeretnél csinálni, míg ott vagy, tájékozódj a neten a környékről, a lehetőségekről. De improvizálhatsz is, ha azt jobban szereted. :o))

11. andi6020 (válaszként erre: 8. - F49b154b31)
2013. júl. 31. 18:38
Te jós vagy?
10. 20a5495f4f (válaszként erre: 1. - Be7aa97247)
2013. júl. 31. 16:13
simán elmehetsz egyedül, sőt kinézni sem fognak. Érezd jól magad :)
9. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Be7aa97247)
2013. júl. 31. 16:05

Szinglikoromban voltam egyedul is nyaralni, tobbesben is. Vegulis amikor egyedul voltam, sokkal hamarabb megtalaltam a jo bulizos helyeket, mert ha latjak, hogy egyedul vagy, az odavalosiak hivnak mindenhova, akarhol vagy, pici helyen meg baratsagosabbak is:)))


Szoval ilyen szempontbol meg jo is lehet. Baratnos nyaralasok kozben meg mindig vita volt, hiaba voltunk baratnok, en extrovertaltabb tipus vagyok es mentem volna egyik masik helyre, ok meg mondjuk visszatartottak. A ferfiak is konnyebben kezdemenyeznek, ha egyedul vagy, mert pl ha 2-en vannak es egyikuk kinezett teged de a baratnod meg nem tetszik a masiknak, akkor hozzad sem fognak odajonni.

8. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Be7aa97247)
2013. júl. 31. 15:22
De igen, kellemetlenül fogod magad érezni, egyedül fogod magad érezni. Nem jó egyedül.
7. babszibobó (válaszként erre: 1. - Be7aa97247)
2013. júl. 31. 15:11
Szerintem is nézd az előnyét...kicsit tényleg ki tudsz kapcsolni...vigyél könyvekt, melyeket ré elszerettél volna olvasni, most lesz rá módod, nemzavar senki.
6. be7aa97247 (válaszként erre: 3. - Ina87)
2013. júl. 31. 14:34
Elég sokat vagyok egyedül általában,ezért is lett volna jó,hogy ne csak egyedüli élményeim legyenek,azért néha jobb osztozni valakivel ezeken :) Nem írok neki semmit,de ezek után nem szeretném ha felhívna mikor visszajöttem.
5. be7aa97247 (válaszként erre: 2. - 3b1a5ec920)
2013. júl. 31. 14:30
Ha lett volna rá oka,megérteném. De azt nem tudom,hogy még utoljára felhívtam,minden apró részletet megbeszéltünk,rá fél órára pedig írt 1sms-t,hogy neki inkább még sincs kedve,és fel se vette a telefont utána.Ha megígérek valamit,azt betartom,vagy felhívom és bocsánatot kérek,hogy ehhez nincs kedvem,de ezt se az utolsó pillanatban.
2013. júl. 31. 14:26
Így ismertem meg a Páromat:) ki kellett szellőztetni a fejemet, és elmentem egyedül nyaralni , bnőimnek nem volt jó az időpont. Az zavart hogy nagyon nem eszélgettem senkivel, de elvoltam, várost néztem, napoztam, bazároztam, fagyiztam, sétáltam. :) nem volt rossz, de társasággal sokkal jobb.
2013. júl. 31. 14:25
Lehet jó érezni atol magad ha ő visszamondta,föleg h készültél rá megtervezted,érezd jól magad más nem számit:-) hejedbe azért megköszöném neki h igy cserben hagyott
2013. júl. 31. 14:24

Nezd az elonyet; nem kell senkihez sem alkalmazkodnod;

aki meg visszamondta, bizonyosan okkal tette, ezert ne neheztelj ra!

2013. júl. 31. 14:19
Egy nagyon régi fórumot találtam csak ezzel kapcsolatban . Tapasztalatokra,véleményekre lennék kíváncsi.A helyzet a következő : "kedves" barátnőmmel megszerveztük, hogy belföldön elutazunk 5napra a Duna-parta, egy pici kis faluba ,és egy családias hangulatú vendégfogadóban szállunk meg.Az utolsó pillanatban visszamondta az egészet(erről inkább nem is mondok véleményt),én úgy döntöttem,hogy már csak azért is elmegyek,más hülyesége miatt nem idegesítem magam. Arra lennék kíváncsi,hogy valaki utazott-e már el így egyedül pihenni,mik a tapasztalatai ? Mivel ez egy kis vendégház ,max. 30-35 férőhelyes , terasszal ,étkezővel , nem fogom magam kellemetlenül érezni szerintetek hogy egyedül reggelizek,vacsorázok,miközben gondolom inkább társaságok,családok vannak ott,plusz az étterembe betérő vendégek. Nem vagyok elveszett , de most nagyon mérges vagyok az ismerősömre aki így cserbenhagyott,és ilyen szitu állt elő.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook