Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egy zöldfülű kérdései az atkinsről fórum

Egy zöldfülű kérdései az atkinsről (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
14. Bodsa
2004. febr. 26. 19:58

edit:

A rossz szájíz/szájszag azért van, mert elindult valami változás. Megváltozik az emésztés, ennek 1ik jele a sok pisi ;) és hát kellemetlen mellékhatások is akadhatnak..



13. edit
2004. febr. 26. 12:59

Timus: Ekkor ez tulajdonképpen jó jel,bár nekem kellemetlen, de eszerint a négy nap alatt másfél kiló nem csak csupa víz volt!



12. Timus
2004. febr. 26. 12:06

edit:

Szia Edit!


A rossz szájszag nálam is előjött. Nagyon kellementlen érzés volt számomra is, mert soha nem volt ilyen problémám. Atkins papa erre azt mondta, hogy a ketózis állapotában fordulhat ez elő. neki nem tünt rossznak. petrezselymet javasolt rá:-)



11. edit
2004. febr. 26. 11:52

hoxa: most találtam erre a honlapra, és csodás! Eddig úgy kellett egy csomó különböző helyről összeszednem a tudnivalók morzsáit, itt pedig együtt van minden. Még csak negyedik napja csinálom a diétát, és nem találok választ két gondra, ami eddig egyik fogyókúrában sem jött elő nálam: rossz ízű a szám, és szinte folyamatosan fáj a derekam, pedig sokat iszom. Ha valakinek van tapasztalata arról,hogy hogyan lehet ezket elkerülni, ill. hogy nem-e valami gondot jelez , akkor örülnék némi infónak. Kösz!



10. hoxa
2004. febr. 26. 10:08

Ne aggódj miattam, kedves trixy!

Általában 8-9 órát alszom naponta :)) A fordításokat munka mellett (nem helyette!!!:)) csinálom. Szerencsére olyan munkám van, hogy ha nincs feladat, akkor azt csinálok, amit akarok. Ezért nagyon sokat interenetezem napközben.

Így aztán este nem nagyon fórumozok.


És köszönöm a kedves szavakat :)



2004. febr. 25. 17:08

hoxa: Leborulok nagyságod előtt !!! Áruld el kedves Hoxa, hogy ugyan mikor alszol ? Gondolom valamikor dolgoznod is kell+fordítasz, folyamatosan weblapot frissítesz ! ( Amiért szerintem mindannyian NAGYON-NAGYON hálásak vagyunk !) De ez max. az alvás rovására mehet !

Vigyázz magadra kérlek, nehogy túlhajszold magad ! Mindannyiunknak nagy szüksége van rád !!!



8. hoxa
2004. febr. 24. 16:29

Feltettem infókat a második fázisról.

A könyvben rosszul jelent meg az anyagcsere ellenállásos táblázat, de a honlapról másoltam le.


Elkezdtem fordítani a Kekwick diétáról is infót. Tudjátok, ez azoknak való, akik még a bevezető fázisban sem fogynak. Holnap remélem meg tudom csinálni, attól függ, mennyi munkám lesz. A könyvben is van róla pár szó, nem túl sok.


Üdv:

Hoxa



7. hoxa
2004. febr. 24. 16:25

smokey:

Szerintem ez nem így működik, de utánanézek.



2004. febr. 24. 12:54

Hoxa!

Megtudnád mondani kb. 3o-4o gr. Ch-t, mennyi mozgással lehet elégetni?

Erre nincs utalás a könyvben?

Köszi.



2004. febr. 24. 11:27

hoxa: Köszönöm a segítséget, azt, hogy mikől áll össze, így megtudtam, csak az arányokat nem. Még várok akkor a csokigolyó elkészítésével. Különben szépen haladok. Január 05-én kezdtem, többször eltévelyedtem, de így is 5,5 kg-ot leadtam. Nem sietek sehova, ráérek. A ruháim lötyögnek, a közérzetem jó. Nekem eddig bevált. Atkinsezem, tehát eszem.



4. hoxa
2004. febr. 24. 09:47

Atkins sűtőkeverék összetevők:

Búza sikér(?), kukorica keményítő, élesztők (szódabikarbóna, monokalcium foszfát, sodium aluminium foszfát), kazein fehérje, tejsavó fehérje, só


Hát, akinek ez mond valamit, azt irigylem :)))

Nekem kínai.



3. hoxa
2004. febr. 24. 09:32

Atkins sűtőkeverék:

Tudtommal Mo-on nem lehet még kapni. :((

Remélhetőleg hamarosan meglátja valaki benne a tuti üzletet és beimportálják.

Az összetevők kérdésnek még utánanézek.



2004. febr. 24. 09:25

Szeretném megtudni az Atkins sűtőkeverék összetételét, vagy, hogy hol lehet kapni, mert a könyvében a recepteknél sok helyen használja. A segítséget előre is köszönöm. Nekem eddig bejött.



1. hoxa
2004. febr. 23. 13:28

Hali!


Mániám az adatgyűjtés. :))

Csak most kifogytam az ötletekből.


Ide írjatok, ha valamilyen Atkins-os témáról szeretnétek még olvasni, keresek és fordítok még cikkeket.


Üdv:

Hoxa



❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook