Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy volt kapcsolat értékelése utólag fórum

Egy volt kapcsolat értékelése utólag (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. aug. 21. 08:50
Nem tudom..
3. vacsa (válaszként erre: 1. - 858cb06af1)
2014. aug. 21. 08:48
Valószínűleg büszke rá hogy megszerezte azt a csajt. De kit érdekel? Ti nem illettetek össze, szakítottatok.
2014. aug. 21. 08:46
Bosszú.
2014. aug. 21. 08:43

Sziasztok! Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Több mint 2 évig tartott az előző kapcsolatom. Az elején megbeszéltük, hogy ő nem szeretné ezt különböző közösségi oldalakon megosztani és képeket se nagyon szeretne felölteni (amúgy sem jellemző ez rá, már ahogy észrevettem). Mindketten elég nagy súlyfelesleggel küzdünk így ránézésre eléggé összeillettünk. A kapcsolat azért ért véget, mert nagyon szeretett volna gyereket én pedig nem tudtam elképzelni őt, mint a gyerekem apját így nem láttam értelmét a dolognak, szakítottam vele. Kb. 2-3 hónapra rá megismerkedett egy jóval csinosabb lánnyal mint én és folyamatosan töltöget fel közös képeket meg, hogy éppen hol járnak, mit csinálnak. Szerintetek szégyellt engem vagy dühös rám vagy mi lehet ennek az oka?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook