Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy városon belül több bölcsődébe is beírathatom a gyerekemet? fórum

Egy városon belül több bölcsődébe is beírathatom a gyerekemet? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 4. 13:59
Mi januárban jelentkeztünk, és augusztus végén kezdhetett. Májusban dőlt el a felvétel, mert itt nálunk sorrendben megy a felvétel.
10. driennke83 (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2011. okt. 4. 13:58
Nem foglalja mások elől a helyet, mert mint már lentebb írtam, amikor összeülnek, akkor először kikeresik azokat, akik több helyre beiratkoztak, és oda veszik fel, ahol több a hely.
2011. okt. 4. 10:38

Szerintem egy helyre jelentkezz, ha van munkááltatóid, beveszik a lányodat.

Elvileg szeptember az új évad, de az én fiam augusztus 1-vel kezdett, mert én aug 18.-val mentem vissza dolgozni és felvették.

8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nyuszibaba)
2011. okt. 4. 10:32
Minek? Így is nagyon kevés a hely. Foglalnád mások elől is? Korrekt! :S
2011. okt. 4. 10:23
ma adtam be a jelentkezést, áprilisban dől el, hogy 2012 szeptemberétől felveszik-e a gyereket.
6. driennke83 (válaszként erre: 1. - Nyuszibaba)
2011. okt. 4. 10:22
Én is beirattam több bölcsibe, de úgy döntenek, hogy összeülnek a bölcsödevezetők, és mindenkinek van névsora, és először azt nézik meg, hogy hol van duplikáció. Mondjuk nálunk mindegyikbe lett volna hely, de mivel az bölcsivezető ismerte apósomat, ezért kérte a Nikit. Örülök neki.
2011. okt. 4. 10:22
dehát nem úgy megy, hogy beadod egybe és megmondják fel tudják-e venni? szerintem érdemesebb egyért kampányolni, mint több helyre beadni, mert akkor nem veszik komolyan a jelentkezésedet.
2011. okt. 4. 10:20
igen, de nagyobb esély van hogy bekerül a gyerekem..
2011. okt. 4. 10:16
miért lenne ez jó? más elöl veszed el a helyet.
2011. okt. 4. 10:15
én azt az infót kaptam, hogy nem. azaz próbálkozni lehet, de az önkormányzatnál úgyis összefutnak a szállak és nem nézik jó szemmel, ha egy névvel több bölcsiben találkoznak.Nehogy pofára esés legyen belőle. Igaz ez Kecskeméten van.
2011. okt. 4. 10:08

Budapest melletti városban lakunk, itt 4 bölcsőde van. Az egyikbe most írattam be a lányomat, a többibe is beadhatom egy időben a jelentkezést?

Bölcsődékbe tényleg csak szeptembertől van felvétel mindig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook