Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy valóra vált álom – császár utáni szülésem története fórum

Egy valóra vált álom – császár utáni szülésem története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy valóra vált álom – császár utáni szülésem története

1 2
2014. ápr. 2. 14:55
Uhhh, én egyfajta szent borzalommal tekintek azokra a nőkre, akik át AKARJÁK élni a normál szülést úgy,hogy már volt részük szülési fájdalmakban. Én 12 óra felesleges vajúdás után (mert indított szülés volt, a létező legnagyobb rémálom) császárral szültem végül, ami megváltás volt. Közöltem az orvosokkal,hogy csak és kizárólag akkor vagyok hajlandó életemben még újabb gyereket vállalni,ha garantálják és írásba adják,hogy programozott császár lesz, nincs az az isten,hogy ennek a töredékét is ki kelljen újra állnom. De azért biztos jó lelki élmény lehet normálisan szülni. :) Én soha nem akarom megtapasztalni, egy fél "valódi" szülés is elég volt, bár visszacsinálhatnám és követelhettem volna a császárt az első perctől kezdve.
2014. ápr. 2. 13:52

Nekem is potyogtak, ahogy olvastam..az én Kisfiam nyakán is ott volt a köldökzsinór. Ő már 10 éves.

Jó egészséget és boldogságot kívánok az egész családnak!!

2014. ápr. 2. 11:48
Jó egészséget és sok boldogságot az egész családnak!
2. Shephard (válaszként erre: 1. - Korgó82)
2014. ápr. 2. 10:15
Gratulálok a kisfiadhoz, nagyon szép volt a szülésed a leírtak alapján, én is majd ilyenben bízok, ha jönni szeretne a baba, jó egészséget nektek és sok örömet az életben :)
2014. ápr. 2. 09:08
Első kisfiam farfekvés miatt császármetszéssel született. Előre lehetett tudni, hogy császármetszés lesz, így volt időm lelkiekben felkészülni. Így végül a császárt nem traumaként, hanem gyönyörű élményként éltem meg, hiszen így is tanúja lehettem kis csodám világrajövetelének. Mindemellett nem adtam fel, hogy egyszer én is átélhessem a természetes szülés csodáját.

Ugrás a teljes írásra: Egy valóra vált álom – császár utáni szülésem története
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook