Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy üzemorvos kötelességei... fórum

Egy üzemorvos kötelességei... (beszélgetős fórum)


10. last
2012. máj. 2. 17:41

A derekam fájdult meg(ez enyhe kifejezés rá)de nem nagyon akart injekciót sem adni,pedig alig bírtam állni,még wc-re menni se...

Az ügyelet is csak délután van,meg hát megjártam már velk néha.

Végül az ott lakó koll.nőm nevére adott egy injekciót és 2fajta gyógyszert.

Most pihenek 2-3napot aztán ha nem javul,megyek a házidokimhoz.

9. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Last)
2012. máj. 2. 17:04

ha a háziorvosom épp nem rendel és sűrgős


Ilyenkor kell az ügyeletre menni.

2012. máj. 2. 16:56

Én irodában dolgozok. Évente van egy általános orvosi vizsgálat (EKG, tüdő röntgen, vér és vizelet vizsgálat), ha talál valamit, akkor tovább küldhet kivizsgálásra, illetve ha kérem, akkor beutalót ad, valamint gyógyszert is ír fel.

Sajnos nem mindent nézethet, így a nekem fontos pajzsmirigy értékeket sem, így gondolom van még más is, amit nem nézethet.

2012. máj. 2. 16:29
Nem munkahelytől függ:a munkahelyi ártalmakból eredő fizikális,pszichoszomatikus megbetegedéseknél őt kell keresni. (vagy kellene, ez ma nem működik, sajnos)
2012. máj. 2. 16:19
Attól függ mi a sürgősség oka !
2012. máj. 2. 16:18
Ez akkor gondolom munkahelytől függ, mert nálunk sajnos nem:(
2012. máj. 2. 15:16
Írhat beutalót és receptet is, de nem minden vizsgálatra.
2012. máj. 2. 14:56
Szerintem is. Nálunk is megvizsgál, ad tanácsot bármivel kapcsolatban. Mondjuk receptet, beutalót nem írhat, de elláthat ha szükséges.
2012. máj. 2. 13:16
De igen.
1. last
2012. máj. 2. 13:15
Nem oda vagyok bejelentve lakónak ahol dolgozom,de már 10éve vagyok a cégnél,a dokinak nem kötelessége megvizsgálni ha a háziorvosom épp nem rendel és sűrgős?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook