Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy út, amit végig kell járnom a gyermekemért, gyermekemmel fórum

Egy út, amit végig kell járnom a gyermekemért, gyermekemmel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy út, amit végig kell járnom a gyermekemért, gyermekemmel

1 2 3
62. lendvai mihály (válaszként erre: 60. - Bf1d4fcc2c)
2011. szept. 2. 12:53
Muszáj volt megbőgetned? Gratulálok. Nem találok szavakat. És összekéne hozzalak valakivel, aki nagy bajban van. Köszike, Kata
2011. aug. 23. 21:25

Minden elismerésem a szülőké!

Nekem születési rendellenesség miatt rövidebb volt az egyik lábam,igaz,csak 1 centivel,édesanyámék Budaörsre hordtak Dr.Szabó Szigfridhez,aki segített rajtam egy kezeléssel,bár fájdalmas volt,nem tagadom,de megérte.Volt előtte 3 műtétem,izületi és kötőszöveti gyengeség miatt,pótolták a keresztszallagokat a térdeimben és meghúzták az ínszalagokat.A 4.műtétbe édesanyámék nem egyeztek bele,így kerültem Budaörsre.Ha ne adja isten,valakinek ilyen problémája van,mint rövidebb végtag,bátran merem ajánlani a doktorurat.

Mielőbbi gyógyulást a kicsinek,a családnak sok erőt és kitartást kívánok!

2011. aug. 16. 22:03

Járd végig ezt az útat a gyerekedért és meglásd az út végén Te leszel a legboldogabb anya.

Pár napja készülök írni....de mint anya aki hasonló helyzetben volt nehéz.Hogy mit is mondhatnék ami buzdítson Téged,Titeket arra,hogy ne addjátok fel soha.

A kisebbik fiamat három hónaposan agyközi daganattal diagnóztizálták.

Pár napra rá már a jobb fele bénult volt.

Azt mondta a Neurologus,hogy se járni se beszélni nem fog soha és fogadjuk el így.

Nem.Ekkor elindult bennem valami,hogy márpedig az én gyerekem fog.

Naponta 7x tornáztattam,ananász,darált dio,csirke máj naponta benne volt az étrendjébe.(agyserkentô hatásuk van)

És 10 hónaposan megtörtént a csoda.Elindult.

3,5 évesen pedig beszélni kezdett.

Eltünt a daganat,kimaradtak az epilepsziás krizisek.Egyszóval meggyógyult.

Most megy harmadik osztályba és az elsôk kôzt van a tanulásban.

Kivánok Nektek sok erôt és kitartást!♥

2011. aug. 16. 12:54
ahogy olvastam a történetét amit leirt,összeszorult a szivem.nagyon kegyetlen tud néha lenni az élet,föleg az ilyen kis ártatlan gyermekekkel.szivböl kivánom önöknek hogy ne adják fel a reményt,hisz a remény mindig él...
2011. aug. 13. 13:26
Nagyon sok kitartást kívánok nektek, biztos minden jóra fordul!!!!!
57. Habika
2011. aug. 12. 08:56
szia, nagyon szomorú, ami történt a kicsi Zénóval,de nagyon erös babuci és meg fog gyógyulni. van remény. sok eröt,kitartást,szeretetet kívánok nektek!
56. lendvai mihály (válaszként erre: 1. - Ae55128da6)
2011. aug. 11. 07:31

Csancsy.


Már írtam neked ide, szörnyű a történetetek, és már felvettem a kapcsolatot valakivel, tudnak segíteni a figyelemzavarban. Írj, hogy össze tudjalak benneteket hozni, Budapesten vannak akik ebben profik. Nagyon jó eredményeik vannak.Sok sikert, és sok sok erőt, minden rendben lesz. ide írj, lemika@t-online.hu

55. macs30
2011. aug. 9. 20:50
szia!nagyon sok erőt nektek,a kis harcosnak mielőbbi gyógyulást kívánunk...
2011. aug. 9. 14:14

Szia.

Szomorú,de mégis mese szép amit és ahogy leirtál.

Sajna én tudom milyen elveszteni egy gyermeket...ezek a szörnyű megprobáltatások,mind-mind azért vannak,hogy megerősítsen téged....

sok-sok erőt és kitartást kivánok neked és családodnak.

sokszor ölel Anett

2011. aug. 9. 11:02
Csodálatosan szépek a gyerkőceid! Annyira életerősek, meglátod semmi gond nem lesz!!! Sok erőt és kitartást kívánok!!
2011. aug. 9. 10:15

Csancsi.


Ez szörnyű, amit végig csináltatok. De írj nekem a lemika@t-online.hu-ra, lehet, hogy van valaki, aki tud segíteni neked a figyelemzavarban. A csont meg ugye azzal a húzó szerkentyűvel képes 10 cm-t is növekedni. Hát, ehhez képest mi nem is csináltunk semmit, pedig a mienk sem volt piskóta. Na, csak keress. Érden lakik az unokatesóm, és ha gondolod, beugorhatunk. Üdv: Kata

51. Csúr
2011. aug. 9. 03:28

Minden szép lesz!

Volt egy kisfiú az osztályomban. Négy évig volt a lábán a "nyújtó szerkezet". Boldogan játszott a többiekkel, akik nagyon szerették, egy idő után senki nem foglalkozott azzal, hogy Petinek gond van a lábával. És eljött a nap, amikor mindannyian ünnepeltünk, mert Peti meggyógyult. Eljön a Ti napotok is, remélem, hamar! Kitartást, és sok örömöt Nektek!

2011. aug. 8. 18:39
Lélekben Veletek leszünk!! Kitartást és nagyon sok erőt kívánunk!!!! :)
2011. aug. 8. 17:29
Gyönyörű,és erős kisbabád van,szorítok Érte!!
2011. aug. 8. 14:25

Kitartást kívánok nektek!

Szépek, vidámak és erősek vagytok!

Szorítunk, hogy a pici fiad minél hamarabb rendbejöjjön és gondtalan, boldog család legyetek!

2011. aug. 8. 14:14

Nagyon köszönöm, hogy megírtad ezt a történetet! mindig rájövök, hogy a mi kis problémáink eltörpülnek és megerősíti bennem azt az érzést, hogy bármilyen nehéz is, a világ legjobb és legszebb ajándéka egy kis élet!

egy gyermek szülőjének lenni nem jog, hanem kiváltság! Kitartást Nektek és mielőbbi gyógyulást Zénónak, a kis harcosnak! :)

Nektek pedig kitartást és sok erőt!!!

2011. aug. 8. 13:51
Kitartást nektek!!:)
2011. aug. 8. 12:17

Sokszor kellett már rájönnöm, hogy a mi minden napos problémáink eltörpülnek mások igazi tragédiája mellett.

Átéreztem olvasás közben a bánatod, de ott van az öröm is. Van REMÉNY!

Kitartást és sok örömöt kívánok a kisfiadban.

Szívből kívánom, hogy gyógyuljatok meg.

2011. aug. 8. 11:47
Sok erot kivanok nektek!xx
2011. aug. 8. 09:41

Úristen,basszus...Ez minden szülő rémálma szerintem,hogy azt hiszed,van egy egészséges gyereked,aztán kiderül,hogy mégsem...

Sok erőt,kitartást nektek,a babócának pedig minél gyorsabb,fájdalommentes teljes felépülést!

2011. aug. 8. 09:09
Szia! Nagyon sajnálom ami veletek történt! Sajnos tudom, hogy milyen szörnyű látni szenvedni a gyermeked. A mi történetünk szerencsétlen véget ért, sajnos meghalt a kisfiúnk és bármit megadnék érte, hogy habár betegen, de velünk lehessen. Sok erőt és kitartást és persze sok boldogságot kívánok!
41. ae55128da6 (válaszként erre: 38. - Bettike2007)
2011. aug. 8. 08:34

szia!

Ezt a cikket én írtam meg és most először cikkben.Ha olvastad már a történetünket akkor azt a naplómban tehetted mert ott is leírtam. :)

Köszönöm szépen a jó kívánságot a fiam nevében is.

40. ae55128da6 (válaszként erre: 37. - 28d702b533)
2011. aug. 8. 08:32
Szia!Köszönöm szépen!Dehogy baj! :)
2011. aug. 8. 08:31
Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat,sok erőt ad.
2011. aug. 8. 08:27
ez a cikk már egyszer megjelent.Mindenesetre sajnálom a kis csöppséget és jobbulást kívánok neki!
2011. aug. 8. 08:14
Csancsy: megnéztem a fotókat! jaj nagyon szép mindkét kisfiad , csupa élet !)) Nagyonszép család vagytok ! )) Bejelöltem naplód kedvencként/ nem baj ugye?/ , olvasom ,hogy fogacskája kibujt Zénó babának és Milánkának pedig az ujjacskáját odacsukta (( Derüs vidám napot kívánok nektek.
2011. aug. 7. 23:11
Nagyon megsirattam a történeteteket, és kívánom hogy meggyógyuljon a kicsi fiad! Biztosan sikerül mert mindketten nagyon erősek vagytok!
2011. aug. 7. 22:13
Nem tudom szavakkal leírni, mit éreztem a történeted olvasásakor...egyszerűen amin átmentetek, hihetetlen. Nagyon sok erőt, egészséget és szeretetet kívánok Nektek! Tiszta szívből kívánom, hogy a kisfiad meggyógyuljon!
2011. aug. 7. 22:01
Szívfacsaró volt olvasni a soraidat, hihetetlen amit ki kellett állnotok. A lényeg, hogy ott van nektek az a kicsi fiú, akit lehet imádni, szeretni. Nagyon sok erőt, egészséget és boldogságot kívánok az egész családnak!
2011. aug. 7. 21:40
Eszméletlen min mentetek keresztül. Mostmár csak jó jöhet! Így kell lennie!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook