Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy újabb ilyen kérdés...lehetséges, hogy terhes vagyok? fórum

Egy újabb ilyen kérdés...lehetséges, hogy terhes vagyok? (beszélgetős fórum)


18. vvicus (válaszként erre: 16. - Bigyuszka)
2010. márc. 2. 19:48

Jójó, tudom ne ítélj, hogy ne ítéltess. :-)

De tényleg vannak olyan 18-20 éves fiatalok, akik gyakran elfeledkeznek a védekezésről, aztán meg jön a pánik.


Szerintem, ha még érzed is a jeleit, hogy meg fog jönni, akkor nem hinném, hogy babás lettél. De én már rég teszteltem volna a helyedben, holnap ejtsd meg, hogy megnyugodj, de a fogamzásgátló abbahagyása után nekem is az első 3 gyógyszermentes ciklus össze-vissza volt.

17. 021a029148 (válaszként erre: 16. - Bigyuszka)
2010. márc. 2. 18:01

Oké, megbocsátva :) Biztos mindenki volt olyan helyzetben, hogy elvesztette a fejét, aztán izgult.

Vegyél egy tesztet, mert minden jobb, mint a bizonytalanság.

:))

16. Bigyuszka (válaszként erre: 10. - Vvicus)
2010. márc. 2. 17:12
Persze, nem is szoktunk így semmi nélkül...csak olyan hirtelen jött...lennebb olvashatod, hogy mi miatt.
15. Bigyuszka (válaszként erre: 14. - Bigyuszka)
2010. márc. 2. 17:11
munka miatt, ezt úgy értem, hogy külföldön voltam, projekt miatt. Na de mindegy, nem ez a lényege.
14. Bigyuszka (válaszként erre: 12. - 5e48d37001)
2010. márc. 2. 17:10
Igen, elõtte nem voltunk együtt a párommal, munka miatt. Szerintem emiatt kapott el a hév, máskor mindig rendesen védekezünk. Erre mondják, hogy egyszer történik meg a baj...
13. Bigyuszka (válaszként erre: 11. - Beacska28)
2010. márc. 2. 17:08

Veszek mindenképp, sajna ma nem juttam el. Eddig azért nem vettem, mert éreztem jeleit annak, hogy jön a havim: pl. fájnak a lábaim. Most is érzem, minden havi elõtt szoktak fájni, eltéveszthetetlen érzés. Csakhát jobb félni, mint megijedni.


Amúgy nem lenne nagy gond ha jönne a baba, a kapcsolatunk, hátterünk rendezett. munkánk van, lakásunk van, segítségünk is lenne ha kell. csak hirtelen jönne, nem tervezve.

12. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Bigyuszka)
2010. márc. 2. 17:02

Szió.

A fogamzásgátlól mérgek amúgy,teljesen összezavarják a ciklust.Van egy topik itt a Hoxán"a fogamzásgátló abbahagyása "című.Itt szinte mindenkinek kivétel nélkül bohóckodik a ciklusa.

Idő kell,hogy beálljon,ha megszakítással védekeztetek akkor végül is nincs sok esély,bár ha a barátoddal előtte több napig nem volt együttlét,akkor elképzelhető,hogy érettek a spermák az előváladékban is.

Az Én véleményem,hogy inkább a hormonok játéka,vegyél minél előbb tesztet,hogy megnyugodj,ne stresszeld magad feleslegesen.

11. beacska28 (válaszként erre: 1. - Bigyuszka)
2010. márc. 2. 15:31

Vegyél tesztet!

Hogy birod ki,hogy nem teszteltél eddig?

Hol vagy? Elmentél tesztet venni?

10. vvicus (válaszként erre: 9. - 021a029148)
2010. márc. 2. 11:50
MEg egyáltalán. Én ezt csak azóta használom védekezési módként, mióta mindegy, hogy teherbe esek-e vagy sem, de azért jobb lenne, ha nem. :-) Na, szóval értitek??? :-)
2010. márc. 2. 11:35
Azt nem értem, ha tudod (bár hogy honnan, az nem derült ki számomra), hogy ekkor volt peteérésed, akkor miért így védekeztetek?
2010. márc. 2. 11:24
csinálj 1 tesztet, a megszakításos módszerről annyit, hogy így lett 1 barátnőmnek 3 fia
7. vvicus (válaszként erre: 4. - 98a882c496)
2010. márc. 2. 11:11

Bocs, nem is te nyitottad a fórumot, azt nem tudom, a te mensid mennyire szabályos.

Neked is ugyanez a gondod???

6. vvicus (válaszként erre: 4. - 98a882c496)
2010. márc. 2. 11:07
Én is azt használom, de mivel neked rendszertelen, nem is hőmérőzől, csak kb-ra tudja így megmondani. A pontos pé-ed napját csak akkor lehet biztosra megmondani, ha már megjött, és az első mensis napból levonsz 14-et!
5. kiki8400 (válaszként erre: 1. - Bigyuszka)
2010. márc. 2. 11:01
Mivel már máskor is késett, lehet, hogy most is csak erről van szó. A "megszakításos módszer" azért nem valami biztonságos, szerintem tesztelj!!!
4. 98a882c496 (válaszként erre: 3. - Vvicus)
2010. márc. 2. 10:58

ciklus.hu - itt lehet kiszámítani, nem tudom mennyire pontos


Ma veszem a tesztet, de gondoltam itt is érdeklódök, hogy infot gyûjtsek.

3. vvicus (válaszként erre: 1. - Bigyuszka)
2010. márc. 2. 10:56
Szia! Honna tudod, hogy 10-én volt a peteérésed? A másik, hogy írtad, máskor is késett már, lehet, most is így van. Harmadik, miért nem csinálsz meg egy tesztet? Én már ha egy napot késett, paráztam tőle, és teszteltem elég gyakran.
2010. márc. 2. 10:55
Szia! Nekem a harmadik gyermekem így fogant meg. Szerintem vegyél terhestesztet, biztos ami biztos.
2010. márc. 2. 10:53

Sziasztok, láttam, hogy sok ilyen téma van, de azért mindenki esete más. Emiatt írok k0ⁿl0÷n.


Dióhéjban:

Febr. 10-én volt peteérésem, valamikor 11 vagy 12-én lefeküdtünk a párommal. Vigyáztunk, nem élvezett belém, ez biztos. Viszont 25-ére vártam a mensit, semmi jele ma se. Lehetséges, hogy az elõváladéktól terhes maradtam? Lehet, hogy bután hangzik, de kérlek írjatok véleményeket/tapasztalatokat.


Korábban: szedtem fogamzásgátlót egy évig, 3 h0≤napig. Augusztusban hagytam abba. 2-3 napos késések voltak csak, ami normális. decemberben 5 napot késett, januárban 4 nappal korábban jött meg. Lehet, hogy a peteérés nem is 10-ére esett? Vagy csak a bogyi miatt ingadozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook