Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy új élet kezdete. Gyere, tarts Velem! Segítségre van szükségem! fórum

Egy új élet kezdete. Gyere, tarts Velem! Segítségre van szükségem! (beszélgetős fórum)


8. 2721292b7f (válaszként erre: 5. - ,,Csillagom")
2011. jún. 24. 11:26
Látod ez nem enged engem a véksőkig elmerülni az önsajnálatban.Mikor odaérek,hogy engem mindenki átver-közben hozzászoktam tenni azt is,hogy persze ha van aki hagyja-jól teszik,de aztán csak elmondom,hogy:van lakásom,munkahelyem,szép gyermekem....Nagyon sajnálom,hogy így jártál,Te tényleg erős lehetsz-Én biztos összeomlanék.A senki sem szerettől is kivagyok.
7. 2721292b7f (válaszként erre: 6. - Vigyorex6)
2011. jún. 24. 11:22

Nem fogod elhinni!Éppen most olvasom a könyvet!Két éve már elolvastam,de most újra a kezembe akadt.Tegnap délután kezdtem újra olvasni.


Zumba órára elmentem egyszer,nem jött be,de csakis az Én hibám mert nem tudtam követni azokat a mozdulatokat.Azért irigylem akiknek megy.


Köszönöm a biztatást.

6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 2721292b7f)
2011. jún. 24. 08:48

"Néha nyitva kell hagynunk az ajtót, engedni, hogy besétáljon rajta a legnagyobb álmunk. Talán egy férfi, vele együtt a szerelem, a boldogság, talán egy jó hír, amitől napjaink máshogyan telnek, egy barát, aki visszaadja mindazt, amit eddig az évek eloroztak. Talán besétál az egészség, fölszabadítva testünket a folytonos kíntól. Ne felejtsük el nyitva hagyni az ajtót, hisz mind várunk valamire! Mindannyian álmodunk."


Arra jöttem rá ahogy olvastalak, hogy bár most lent vagy, magányos vagy, de korántsem vagy céltalan. Tele vagy tervekkel.

Igenis vágj bele a nyelvtanulásba és a sportba! Ha megvalósítod önmagad, akkor belül is újra igazi nő leszel!!! +++

Egyébként mind a nyelvtanfolyamon, mint például egy edzésen találkozhatsz olyan emberekkel, akik felkeltik az érdeklődésedet emberileg és akár barátságokat is köthetsz. Pl most nagyon felkapott a zumba. Egy latin táncos aerobik. Azt mondják az ismerőseim, hogy teljesen felszabadít.

Légyszi olvasd el Csernus: A nő című könyvét!


A könyvből:

"Ha én bele tudok nézni esténként a saját tükrömbe, akkor másoktól is ezt kapom vissza. Mindenki azt a kisugárzást és energiát kapja, amit ő ad másnak, de csak azt adhatja, ami benne van. Mert mindig azt kapjuk vissza, amit önmagunk adunk."


"Mindannyian boldogok szeretnénk lenni, és a változás ezzel jár. Amíg a rút kiskacsából hattyú lesz, addig nagyon sok mindenen átmegy a kiskacsa. Sajnos, ez fájdalommal jár. Amikor azt hiszi, hogy ő soha nem fog repülni, majd elkezdi bontogatni a szárnyát, majd a sok munka következtében kiderül, hogy képes erre, az mind-mind-mind sok energiával és fájdalommal jár. Csak így lehet azonban, másként nem. Ha nem tanul meg repülni, akkor a róka felzabálja."


"Nagyon fontos a megfelelő egyensúlyt megteremteni - mind a külsőt, mind a belsőt. De mind a külső, mind a belső a kemény munka után igényli a pihenést és a szabadságot."

2011. jún. 24. 08:45

Ne add fel. Nagyon nehéz, de talpra kell állni.

Én 3 gyerekkel maradtam magamra,miután a elvesztettem a bank által hitelezett lakásomat is.

Ha tudok segíteni,csak szólj. Írhatsz priviben is bátran!

2011. jún. 24. 08:43
Köszönöm.Igyekszem,de most annyira elestnek érzem magam.Mindenkiben csalódtam,legyen az nő vagy férfi.Tudom,hogy az önsajnálat vagy a harag nem visz sehová,de mégis el-el merülök benne.
3. batkácska (válaszként erre: 1. - 2721292b7f)
2011. jún. 24. 08:34
Szia!Ne add fel tudom most nehéz de az élet biztos tartogat még neked is szép dolgokat!Én a fiam születése után maradtam egyedül az apa kijelentette még nem neki való ez a fajta kötöttség.Hát én is eléggé a padlóra kerültem.A következő barátom 2,5 év után elkezdett inni meg k...ni.De én sem adtam fel úgy voltam vele nekem is jár a boldogság!!És mikor már tényleg kezdtem lemondani róla rámtalált a szerelem azóta már eltelt 6,5 év és született még két kisfiam,és boldog vagyok életembe először vagyis már hat éve.És még annyit hogy sajnálatból soha ne maradj együtt senkivel.CSak a saját érdekeid nézd mi a jó NEKED!!!Kezdj bele minden olyan dologba amit szerettél volna de eddig nem volt rá lehetőséged!Így uj dolgok tárulnak majd eléd!!!
2011. jún. 24. 08:18

Szia! Hasonló cipőbe járok, mint te. Szerelmem megcsalt, már egy ideje cívódunk egymással, szakítás lesz a vége. Elkezdtem mérlegelni az eddigi életem, és arra jutottam, hogy új helyen új életet fogok kezdeni, mert ebben a mostaniban nem vagyok boldog. Gyereket, családod akarok, és egy olyan társat aki szeret, tisztel és megbecsül és legfőképpen őszinte hozzám.

Pár napja még annyira sírtam, azt hittem meghalok a szerelmem nélkül, de rájöttem ha nem teszek a boldogságomért sose leszek boldog.


Én is túlsúlyal küzdök 10 kgt szeretnék fogyni :) és ha minden jól megy télen, de legkésőbb ősszel kiköltöznék ausztriába egy nagyon jó barátomhoz :)

Azt hiszem nekem ez lesz a nagy váltás, mert itthon nem vagyok boldog.

2011. jún. 24. 08:12

36 éves leszek.Annyira szenvedek most,hogy talán szavakba önteni nem tudom.15 év társasmagány után úgy döntöttem elválok,férjem már 3 éve külön él tőlünk.Időközben megismerkedtem egy másik férfival,de most Ő is elhagyott.A hirtelen rámszabadult magány érzésével nem tudok mit kezdeni.Se barátom,se barátnőm.Egy teljesen új élet vár rám,de nem tudom hogyan kezdjem el.Annyira csalódott vagyok,most úgy érzem soha senkinek nem tudnék hinni,félek egyedül maradok,nem lesz már bizalmam soha senki felé.Magammal kellene foglalkoznom,de hogyan kezdjem?Sok minden érdekel,de mégis valamilyen erő lehúz a semmittevés felé.Szeretnék megtanulni olaszul,szeretnék csinos és sportos lenni,szeretnék hinni vmiben.Szeretnék boldog lenni.

Ha tudsz segíteni,akárcsak jó szóval is,kérlek tedd meg.Sok fórumot olvastam már és sok érdekességet találtam,de most Téged kereslek!Szeretnék hasonló sorsú emberekkel megismerkedni és főleg olyanokkal akik voltak már hasonló helyzetben és igenis eltudják mondani,hogy van kiút ebből!Mert ebben az egyben hiszek még!Köszönöm mindenkinek aki megtisztel a jótanácsaival.Nagyon elvagyok keseredve.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook