Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy pár elnyűtt papucs fórum

Egy pár elnyűtt papucs (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy pár elnyűtt papucs

1 2
2014. jún. 4. 15:11
A papucs...igen ismerős :( Kitartást :)
2014. jún. 4. 14:57
2.5 hónapos volt a babám, mikor kivágtam az összes trampli/terhes göncömet a fenébe és bármilyen nehéz is volt, újra elkezdtem csinosan öltözni/sminkelni/ hajat festeni. Segített! Lassan visszatért az önbizalmam. Szerintem dobd ki azt a papucsot minél hamarabb, nincs értelme őrizgetni.
2014. jún. 4. 14:52

Szeretettel gratulálok! :-)

Jó, hogy leírtad az érzéseidet. Ez is egy lépés az úton. Jó irányba haladsz. :-)

Író is lehetnél ezzel a stílussal. :-D

2014. jún. 4. 14:30
Nagyszerű stílus.
11. Mona-M
2014. jún. 4. 13:21
Gratulálok, nagyon jól írsz, tetszett. Érzéseket hozó szavak és mondatok. Anyaként mindenki átéli ezeket, ki könnyebben, ki nehezebben. Beszélni kell róla, ez biztos. Kívánom, hogy legyen minél hamarabb egy tűsarkúd, na nem papucs, hanem egy csinos cipő :)
2014. jún. 4. 13:11

Nem volt papucsom.Viszont volt egy elhagyott exem,a gyerekem apja,aki sétáltatott állandóan.Sosem hagyott unatkozni,így csak a szele csapott meg ennek a komoly érzésnek.


Én azt kjvánom minden anyukának,hogy legyen valaki a környezetében,aki észreveszi,ha gond van és viszi sétálni,kirándulni minden nap.

9. inta
2014. jún. 4. 12:50

Nagyon tetszett a cikk. A téma meg sajnos közel áll hozzám. Sokan hordunk (hordtunk) ilyen papucsot.

Minden jót, kitartás!

2014. jún. 4. 12:43
Nagyon jo a cikked! Nagyon tetszett! Szerintem sokunknak ismeros erzese tamad a sorok olvasasa kozben!
2014. jún. 4. 12:42
Ez nem semmi cikk volt! És igen nekem is volt ilyen papucsom!
2014. jún. 4. 12:16

Remek írás - a fene, akárhogy próbáltam megállni, csak megkönnyeztem a végét!

Ismerős érzések: nekem is volt ilyen papucsom. :)

Nagy ölelés, kitartás, gratula! :)

2014. jún. 4. 11:44
Imádom a cikkedet! És nagyon jól szemlélteti az elős hetek, hónapok szépségét annak minden nehézségével és reményével együtt. Gratulálok!
2014. jún. 4. 11:31

Nekem is nagyon tettszett a cikked :)

Kitartást!

2014. jún. 4. 11:30
Életem egyik legjobb cikke volt! Nagyon elgondolkodtató és nagyon jók benne a hasonlatok :) Kitarátst, egyszer elhajítod azt a fránya papucsot :)
2014. jún. 4. 09:39

Szuper cikk volt.

Megkönnyeztem. Kitartást.

2014. jún. 4. 09:08
Úgy vélem, a szülés utáni depresszióról sokkal többet kellene beszélni. Első kislányunk születése után kemény próbatétel volt számomra ez az állapot. És most, második kislányunk születése után sajnos újra "meglepett". Igyekszem javítani az állapotomon. Kavargó érzéseimet írtam meg, talán segít azoknak, akik hasonló "papucsban járnak"... Túl leszünk rajta!

Ugrás a teljes írásra: Egy pár elnyűtt papucs
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook