Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy ötéves gyerek már érzi, ha hányni kell? fórum

Egy ötéves gyerek már érzi, ha hányni kell? (tudásbázis kérdés)


2021. júl. 19. 18:31
igen
2021. júl. 19. 17:30
Enyém nem szólt soha. Bárhová mentünk busszal, 20 km-es és 300 km-es távon is mindig az utolsó 5 percben dobta ki. Kb. felső tagozatos koráig. Természetesen kizárólag busszal utaztunk, mert gépkocsink nem volt... jó sok nylonzacskó, törülköző, kész :)
2021. júl. 19. 12:59
Amikor nálunk hányás van, mindig azt mondja nem kell, aztán meg jön a vuk. De már látni rajtuk olyankor, mert megváltozik az arca, mindene.
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 19. 11:45

Fiamnak 4éves kora előtt volt és igen szólt,hogy kell hánynia,elmagyaràztam,hogy akkor wcre kell szaladni.


Viszont saját példám is elmesélem...

Olyan 9-10évesen elkaptam egy hányós vìrust,semmi sem maradt meg bennem.Akkor viszont annyira váratlanul jött a hányás,hogy ideje sem volt a hányingernek.Szóval ilyen is lehet,hogy hirtelen elkapja..aztán szegénynek szólni sincs ideje.


Jobbulást.

2021. júl. 19. 11:28

Szia,


Jobbulást a kisfiadnak. Igen érzi, de nem akarja, ellenáll, megpróbálja visszatartani, pedig már beszélni sem tud, csak fejet rázni.

6-7 évesen már tudja szerintem irányítani, addig csak jön.

2021. júl. 19. 11:26

Érzik, hogy a hányingert hányás követi?

Kisfiam bekapott valami vírust, egész reggel ment a hasa. Kérdeztem tőle, hogy nem kell hányni? Rázta a buksiját, majd 2 perc múlva kidobta a taccsot.

Illetve ha túleszi magát sem szól, hogy rosszul van. Csak elhányja magát ahol épp áll/ül.

Mondtam neki már sokszor, hogy szóljon, ezt lavórba, vagy wc-be intézzük.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook