Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy okj-s tanfolyam hogyan zajlik? fórum

Egy okj-s tanfolyam hogyan zajlik? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 8. 17:06

Nem szeretnék hiányozni egyáltalán, ezért kérdeztem.

Inkább lemondom az utat, mint hiányozzak, fontos lenne elvégeznem ezt a tanfolyamot, és érdekel is nagyon. :)

Köszönöm, hogy írtatok!

6. d62762eb79 (válaszként erre: 4. - No lies, just love)
2012. máj. 8. 17:04
ha a munkaügyi kp támogat, nyomós okkal hiányozhatsz. igazolást kell szerezni.
5. e57e061615 (válaszként erre: 1. - No lies, just love)
2012. máj. 8. 17:02
Középiskolással megegyeztő nappali tanrendű is van, meg tehi pár alkalmas is létezik. Az iskolát kellene megkérdezni vagy a m.ü. központot.
2012. máj. 8. 17:02

Köszi, hogy írtatok. :)


Annyit tudok, hogy heti 5-ször kell bemennem, reggel 9:00-től tart 15:00-ig.

Arról mit tudtok, hogy van-e nyári szünet? :D

Azért ennyire fontos, mert lenne egy utam külföldre, és jó lenne előre tudni, hogy lesz-e időm eljutni Norvégiába, vagy sem...

2012. máj. 8. 16:59

Szerintem ez változó.

Pl van cukrász okj-s tanfolyam,nappali,2 éves,hétfőtől péntekig reggel 8-tól negyed 12-ig.

Van olyan ami heti 2 alkalmas,esti.

Nem mondtak még semmit?

2012. máj. 8. 16:58
attól függ, milyen...én kereskedő-vállalkozóira jártam, ott heti 3x volt tanítás, de egész délelőtt v délután. jártam németre is, ott talán heti négyszer. simán 45 perces órákat tartanak egyébként, szünettel. jobb, mint a suli.
2012. máj. 8. 16:53

A Munkaügyi Központ által sikerül elvégeznem egy tanfolyamot, ha minden igaz.

Arra lennék kíváncsi, hogy pontosan hogyan zajlik ez az egész? Gondolok itt most arra, hogy heti 5-ször bejárok, és 60 perces órák vannak? Nyári szünet itt van? Úgy zajlik minden, mint egy középiskolában?

Előre köszönöm annak, aki ír! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook