Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy nőnek 30 éves korára jó, ha birtokában vannak ezek? fórum

Egy nőnek 30 éves korára jó, ha birtokában vannak ezek? (beszélgetős fórum)

1 2
2017. okt. 24. 00:36

Ez a fórum téma..

Mik ezek az elvárások.. Mi az, hogy KELL?

Borospohár? És ha nincs, akkor mi történik.. Nem iszunk bort.

És ha nem az az élet értelme, hogy minden cuccból a legdrágábbat felhalmozzuk? :) Ugyanis nem erről szól.

Ezetől a magasröptű hülyeségektől égnek áll a hajam..

Dehogy KELL.

54. linzerkarika888 (válaszként erre: 3. - Globus)
2017. okt. 24. 00:20
:D
2017. jan. 31. 11:35
25 éves koromban a lakóhelyemtől 400 km-re költöztem dolgozni, középvezető beosztásba. Azóta még néhány sulit elvégeztem, hogy elérjem 30 éves korom környékére, hogy ha úgy hozza az élet, egyedül is mindig nagyon stabilan álljak a lábamon. Ez megvalósult.
52. Lazaanya (válaszként erre: 50. - Sanyinak)
2017. jan. 28. 16:20
Nem, valóban nem, viszont tervezek sok dolgot véghezvinni az elkövetkező években. Lépésről-lépésre. Csak így lehet eredményt elérni.
2017. jan. 28. 15:55
Semmi sem KELL, de egy valami jó ha van: képességem arra, hogy engedékeny legyek magammal és másokkal szemben, és soha ne érezzem/ vagy mással éreztessem, hogy a lista bármely pontjának meg nem léte bárminő jelentőséggel bÍrna.
50. sanyinak (válaszként erre: 47. - Lazaanya)
2017. jan. 28. 15:41
Akkor Te nem pocsékoltad el az idődet...
49. Lazaanya (válaszként erre: 48. - 4c1a787e8f)
2017. jan. 28. 15:30
Igen, nem is cserélnék senkivel. ;)
48. 4c1a787e8f (válaszként erre: 47. - Lazaanya)
2017. jan. 28. 15:27

..tehát van életed, ami a tiéd..

Tök jó. Még ha nem mindig jó, akkor is. ;-)

2017. jan. 28. 11:47
Nos. 34 éves koromra van egy volt férjem (válófélben vagyunk), 3 gyerekem, egy albérlet, amiben élünk, két kutyám és egy társam. Nem, sajnos kacsalábon forgó palotánk nincs, sem nagyszülei a gyerekeimnek. Nem élnek sem a párom szülei, sem az én szüleim. Mindent magunknak kell megoldani. A lehetetlen szó tabu nálunk.
46. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 38. - Sanyinak)
2017. jan. 25. 18:32
hű micsoda költői írói véna. mik ki nem derülnek.
45. l.luiselotte (válaszként erre: 43. - Csikil4ny)
2017. jan. 25. 10:07
kicsit erőltetett ....
44. fincsi5 (válaszként erre: 20. - 3d787b167a)
2017. jan. 25. 10:04

Én semmit nem tudok róla, sajnos.

Azt tudom, hogy 1x elromlott a gáztűhelye Pesten...ennyi D

43. csikil4ny (válaszként erre: 42. - Ironizáló)
2017. jan. 25. 08:04
Van amit az ember megmosolyog és éli tovább az életét. :)
42. ironizáló (válaszként erre: 14. - Channa*)
2017. jan. 24. 22:41
Mert ez egy hülyeség. Múlt héten olvastam már, de minek?
2017. jan. 24. 22:17

Túlteljesítettem, 33 vagyok :)


És kiegészíteném a listát:


Egy nőnek tudnia kell mikre fecsérli az idejét, és mit olvas el/végig és mit nem. Át kell látnia a közhelyeken, és felülemelkedni rajtuk.


(bocs ha ez szerepel a felsorolásban, nem olvastam végig)

40. gyöngy:) (válaszként erre: 38. - Sanyinak)
2017. jan. 24. 21:49
Egyik jobb, mint a másik...
39. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - Sanyinak)
2017. jan. 24. 21:47

Nah ez a Pamela nagyon modern nő, ha szeretőben is gondolkodik.

De nekem inkább ne mondja meg, mim legyen és hogyan csináljam ... :D

2017. jan. 24. 21:39

Ezzel szemben a 30-as pasik:



1. A srác, aki mindenből a legjobbat akarja

Intelligens, menő egyetemre járt. Sportol, zenél, szeret utazni, jóképű és ápolt. Jól alakul a karrierje, de nem munkamániás, inkább családcentrikus. Egy valamit talál csak meg nehezen: olyan lányt, aki méltó a szerelmére. Az ilyen férfi számára a nő a hab a tortán. A tökéleteset keresi, gyönyörű párt képzel el maga mellé, aki bearanyozza a saját környezete mindennapjait, sikeres a munkájában és imádják a barátai. Otthon azt várja el, hogy a nő legyen odaadó és szeretetteljes, legyen jó az ágyban és a konyhában egyaránt. Nem hátrány, ha beszél franciául, teniszezik, szépen énekel és jó töriből.

Nem meglepő, hogy ezek a férfiak gyakran szinglik. Szorongva küzdenek azzal, hogy megtalálják a mércéiknek megfelelő lányt, de közben az motoszkál a fejükben, hogy feleség nélkül töltik be a 40-et. Az pedig nagyon nem olyan, ahogy elképzelik az életüket.


2. A srác, aki előtt megnyíltak a kapuk


Nemrég lépett ki egy hosszú, komoly kapcsolatból, amiben sosem volt igazán boldog, de azért gondolkodott a házasságon. Végül nem bánta meg, hogy keresztülment a fájdalmas szakításon, de még nem igazán tudja, hogyan kell szingliként élni. Gyakran találkozik a haverjaival, és úgy érzi, az egész világ csak rá vár. Természetesen este sörözni megy a srácokkal. Jóban van a Visszafogott vőlegénnyel, aki benne maradt a félig boldogtalan kapcsolatában. Jobb, ha a szingliként szerzett új tapasztalatait nem osztja meg vele.


3. A srác, akinek ugyanolyan háttérrel rendelkező és ugyanolyan vallású lányt kell elvennie, különben soha többet nem állnak vele szóba a szülei


Pont elég nehéz megtalálni életünk partnerét, amit ennél a típusnál még a szülők is megnehezítenek. Próbált lázadni a legutóbbi barátnőjével, de a szülei nem engedték be a lányt a házba. Azt is unja már, hogy az anyja folyton randikat akar neki szervezni.


4. A nőgyűlölő


Amennyire utálja a nőket, annyira utálják őt is a nők. Nem tud túl sokat róluk, de számolja, hogy hány lánnyal feküdt már le, most éppen 214-nél tart. Régen nem volt baja a párkapcsolatokkal, a gimiben sokan akartak vele járni – menő srác volt –, de manapság már nem kíváncsiak rá különösebben a lányok. Közeli rokona a Félrelépőnek, és bár több tekintetben különböznek, megértik egymást.


5. A srác, aki túl korán kiélte magát


A régi szép időkben mindene megvolt, amiről egy 17 éves fiú csak álmodhat. Magabiztosságával könnyen elvégezte az egyetemet, és senki sem lepődött meg, amikor huszonévesen egy gyönyörű lánnyal jött össze. Ám ez csak a kezdet volt. 24 évesen szakított a barátnőjével. Hét évvel később már kezd kopaszodni, és a gimis sporteredményei sem olyan izgalmasak, mint régen. Észrevette, hogy a volt barátnőjéhez hasonló lányokat már nem nagyon érdekli. Mivel ezekre öt évvel később jött rá, mint mindenki más, ezért úgy dönt, próbál változtatni és megembereli magát.


6. A srác, aki végre összeszedte magát

Leadta a tíz kiló felesleget, vett pár menő ruhát, és egyre sikeresebb a munkahelyén. Több figyelmet kap egy hét alatt a környezetétől mint élete első 25 évében összesen. Tetszik a lányoknak, hogy alázatos maradt, de azt nem sejtik, hogy ez a nagyképűsége miatt van. Amint rájön arra, hogy vagányabb, mint volt, egy sor szerencsétlen dolgot kezd csinálni: ha egy haverja táncol egy lánnyal, akkor odamegy hozzájuk és feltartja őket, vagy az utcán sétálva szinte kikel magából, amikor meglát egy jó csajt.


7. A teljesen normális srác, aki még nem találta meg a megfelelő partnert Ez a típus élvezi az életet. Szereti a munkáját, a barátait és a szingliséggel sincs komolyabb baja. Nem akar elsietni vagy erőltetni semmit, úgy van vele, hogy egyszer úgy is találkozik a megfelelő lánnyal, akivel össze is házasodik, de nem stresszel emiatt. Nem tudja viszont, hogy miért próbál mindenki segíteni rajta. Aggódnak a szülei, folyton azt kérdezgetik, hogy jár-e valakivel, a barátai hetente próbálnak randit szervezni neki. Értékeli a törődést, de akkor lenne boldog, ha rájönne a környezete, hogy nincs szüksége rá és elégedett a helyzetével.


8. Az agresszív, online randizó srác, aki képtelen elfogadni, hogy még nem házas Előde ellentéte, szinte belebetegszik abba, hogy már elmúlt 30 és nincs felesége. A gimi óta folyamatosan volt barátnője, sosem értette, hogy vannak barátai, akik nem tudnak csajt találni, és teljesen kivan attól, hogy neki most nincs senkije. Négy felhasználónévvel van fent társkereső oldalakon, és mikor barátai arról kérdezik, van-e valakije, azt mondja, túl sok a munkája ahhoz, hogy belekezdjen egy kapcsolatba.


9. A srác, aki még nem coming outolt

Közel áll a „teljesen normális sráchoz, aki még nem találta meg a partnerét”-típushoz. Jól néz ki, jól öltözködik, jó munkahelye van, sármos és vicces. De még senkinek nem vallotta be, hogy nem a lányokhoz vonzódik. Sokan gondolják azt, hogy a „teljesen normális srác, aki még nem találta meg a partnerét” valóban ehhez a típushoz tartozik, pedig nem.


10. A srác, aki ráhagyta

Igazából sosem kereste teljes erőbedobással a partnerét, bár az sem mondható el, hogy meg sem próbálta. Nem nagyon szeret pubokba járni, nem akar interneten ismerkedni, és annak ellenére, hogy a legjobb barátja elbeszélgetett vele néhány hónapja, a bong és az X-Box újra ott van a nappalijában.

37. 2da769306a (válaszként erre: 1. - Sanyinak)
2017. jan. 24. 20:33
Ejjha, nagyon ott van ez az ima vagy mi, de legalább kopiztad nem kellett begépelned...,:) majdnem nem bírtam végigolvasni, pedig mindenevő vagyok, mint a disznó...egy Áment lehetne a végére bökni az jól mutatna ott...:)
36. sanyinak (válaszként erre: 33. - 31bc25d879)
2017. jan. 24. 20:27
Akkor mar sajat keszitesu lekvarod is van? ;)
35. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 32. - Sanyinak)
2017. jan. 24. 20:24
jaj bocs én valójában ezt augusztaizabella 24-es hsz-ra írtam hogy nekem is ezek voltak (vannak csak most már kicsit "továbbfejlesztve") és neki a férj is benne volt.
34. 31bc25d879 (válaszként erre: 32. - Sanyinak)
2017. jan. 24. 20:21
Akkor túlteljesítettük.
33. 31bc25d879 (válaszként erre: 30. - Sanyinak)
2017. jan. 24. 20:20

A koromat,hogy már akkor meg volt mindenem.

Azóta az autóm minőségibb, és bővült a család egy vővel és két gyönyörű unokával:)

32. sanyinak (válaszként erre: 31. - 35d45e2ed1)
2017. jan. 24. 20:17
De hat ferj nem is szerepelt a 30-as bakancslistaban! :)
31. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 21. - Sanyinak)
2017. jan. 24. 20:16
réges rég túlteljesítettem én is, 30 évesen lakás, férj, gyerek bútor, kocsi, jó munkahely étkészlettől a ruhatárig minden megvolt és a volt nem azt jelenti hogy már nincs, hanem hogy már akkor is megvolt.
30. sanyinak (válaszként erre: 29. - 31bc25d879)
2017. jan. 24. 20:05
A mult ido a korodat jelenti, vagy a felsoroltak feladasat?
29. 31bc25d879 (válaszként erre: 24. - 9c485f67e8)
2017. jan. 24. 19:42
Nekem is megvoltak ezek + autóm, talán akkor volt egy lancia y 10-es:)
28. sanyinak (válaszként erre: 23. - Gyöngy:))
2017. jan. 24. 19:35
Ez a mai nők stafírungja...
27. 9c485f67e8 (válaszként erre: 25. - Csikil4ny)
2017. jan. 24. 19:27
A mi korosztályunk, ahol egy kicsit is adott magára a család, hozomány nélkül nem ment férjhez lány. És ehhez a lánynak is bele kellett adnia, amit csak lehetett.
26. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 24. - 9c485f67e8)
2017. jan. 24. 19:22
nekem is ezek mind megvoltak 30 éves koromra. ruha is volt dögivel gondolom fekete is lehetett közte.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook