Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nő kezdeményezhet, vagy hagyja meg a férfinak? fórum

Egy nő kezdeményezhet, vagy hagyja meg a férfinak? (beszélgetős fórum)


64. vacsa (válaszként erre: 1. - Keirah)
2013. nov. 24. 09:53
Te barbi_112 vagy?
63. licsi (válaszként erre: 61. - Ittmost)
2013. nov. 24. 09:35

Nem értem, hogy milyen visszautasításokra gondolsz, amikhez hozzá kéne szokni. :) Amilyen visszautasítással találkozom, az legfeljebb a vendégek kínálása, és ha valaki visszautasít egy kávét, teát, sütit, azt a visszautasítást nem kell megtanulni kezelni, mert nem dől össze a világ. :) Még talán a munka területén lehet erről szó, de ha valaki jelentkezik egy állásra, tudhatja, hogy benne van a pakliban, hogy nem őt választják, mert többen is jelentkeznek.

A magánéletben szerintem semmilyen visszautasításhoz nem szabad hozzászokni, sőt olyan helyzetbe se kerülni. Ha egy kapcsolatban fordul elő visszautasítás, ott valami nagyon nem jól működik. Ismerkedéskor pedig főleg! Ha egy nő felajánlkozik, az legyen ajándék, ne rizikó. :) Egy nő is kezdeményezhet, ha a férfi bátortalan, de nem úgy, hogy ismeretlenül rátukmálja a telefonszámát, elérhetőségeit. Szerintem ha egy nő kezdeményez, legyen biztos abban, hogy a férfinak tetszik, hogy nyitott rá.

62. 93d2586711 (válaszként erre: 61. - Ittmost)
2013. nov. 24. 09:09

Azért emelett talán más dolgok is közrejátszanak abban, hogy: "Nagyon sokan bennragadnak rossz kapcsolatokban azért,mert hátha nem lesz jobb.Mert nem merik megpróbálni mással,hátha az visszautasítja.És innen kezdve kész a csődtömeg."


Ma Csajok csak pozitív gondolataitok legyenek! :) Ma milliószoros nap van! :)

61. ittmost (válaszként erre: 49. - Licsi)
2013. nov. 24. 08:11

Nem konkrétan a ffi-nőügyi vidszautasításra gondoltam,hanem általában.

De egyébként tartom,hogy meg kell tanulni jól kezelni a visszautasítást.

Nagyon sokan bennragadnak rossz kapcsolatokban azért,mert hátha nem lesz jobb.Mert nem merik megpróbálni mással,hátha az visszautasítja.És innen kezdve kész a csődtömeg.

Ha képesek lennének az emberek méltósággal,és nagyobb sérülés nélkül túllépni a visszautasításokon,tudnának tovább próbálkozni(mert a kudarctól való félelem nem gátolná őket),és megtalálnák a nekik való embert,és lehetnének boldogok.

60. 93d2586711 (válaszként erre: 57. - Keirah)
2013. nov. 23. 13:38

Még több, mint 1 hónap van szilveszterig! :)

Egy a lényeg! Ne akard görcsösen! :)

Nem tudsz átnyúlni a pulton és a karját megsimogatni?

59. ca728c0145 (válaszként erre: 54. - Keirah)
2013. nov. 23. 13:26
De, ez már nagyon is valami!:)
58. Keirah
2013. nov. 23. 12:33
Sajnos megérinteni nem tudom, maximum akkor, amikor a pénzt veszem el tőle, illetve adom át. :) Én a pult mögött vagyok.
57. Keirah (válaszként erre: 56. - 93d2586711)
2013. nov. 23. 12:32
Nagyon szépen köszönöm! :) Igen, jobb így. Szerintem - nagyon remélem - minden nappal közelebb kerülünk majd egymáshoz. :D És talán idén még elhív valahová... mondjuk egy sétára. :)
56. 93d2586711 (válaszként erre: 54. - Keirah)
2013. nov. 23. 12:31

Látod!!!! Csak meg fog nyílni! :) Drukkolok!!!

És hidd el, jobb így, mintha Te kezdeményeznél. Viszont a jeleket (mosoly, beszélgetés, esetleg beszélgetés közben meg is érintheted) tessék küldeni felé, hogy érezze, nem közömbös számodra! :)

55. Keirah (válaszként erre: 51. - Cucicsillag)
2013. nov. 23. 12:17
Ez olyan aranyooos! :D Bárcsak megkérdezné ő tőlem... :)
54. Keirah
2013. nov. 23. 12:15

Sziasztok! :)


Most két napig nem dolgoztam, de volt bent. :) Ma én voltam a boltban, és megint jött... :) Mosolyogtam, mikor belépett, nagyon kedvesen fogadtam, már az ajtóban visszamosolygott rám. :)

Direkt nem kérdeztem tőle semmit, kíváncsi voltam, ő fog-e, és jól tettem, mert megkérdezte, hogy nem fáztam-e mikor jöttem, utána meg már kialakult a beszédtéma. :) Nem mondom, hogy sokáig bent volt, de jóval tovább, mint amennyit szokott. :) :) :)

Tudom, ez még "semmi", de már ez is valami, és nem telhetetlenkedem.

Tudom róla, hogy félénk pasi, és semmilyen nő nincs az életében, úgyhogy van némi esélyem, azt hiszem. És valamiért úgy érzem, hogy kölcsönös a szimpátia. :)

53. Manyi8 (válaszként erre: 48. - Keirah)
2013. nov. 22. 09:33
Kérdezd meg tőle, hogy anyukájával mi a helyzet, mert régen láttad :)
52. 93d2586711 (válaszként erre: 49. - Licsi)
2013. nov. 22. 06:45

Én is pont ezen az állásponton vagyok. A férfiak is nehezen viselik a kudarcot, hát még mi nők...

Én biztos várnék. Kedves lennék Vele, jeleket adnék felé. Ha ennyiből sem ért, akkor ott valami van. Lehet, hogy bár szimpatikus vagyok, de nem tetszek Neki. Lehet, hogy bár tetszek Neki, de valaki már elfoglalta a helyét a szívében. Abba is bele kell gondolni, hogy ezek szerint oda fog járni vásárolni. Ha nem jön össze, nagyon-nagyon-nagyon kellemetlen lesz!!!


És abba is bele kell gondolnom, hogy húzza a fürdőszobába, mert ma sem érek be 8-ra! :D


Legyen szép napotok! :)

51. Cucicsillag (válaszként erre: 48. - Keirah)
2013. nov. 21. 22:20
Vmi kozeli unnep kapcsan megkereznem, mit tervez mikulasra ? :)))
50. licsi (válaszként erre: 48. - Keirah)
2013. nov. 21. 22:18
Eladó vagy, hozzád jár, tudod, miket vásárol, ismered az anyukáját, ha nem tudsz témát felhozni, mégis hogy akarnál bármit is kezdeményezni? :) Ha össze is jönnétek, utána is előfordulhat, hogy beszélgetned kell vele. :))
49. licsi (válaszként erre: 45. - Ittmost)
2013. nov. 21. 22:17

Szerintem nem kell hozzászokni a visszautasításokhoz, nem az élet része. :) Miért kellene direkt kitennie magát bárkinek egy megalázó kudarcnak? Ha egy férfi meg egy nő gyakran találkozik, még ha csak egy boltban is, ha közös a vonzalom, akkor könnyen kialakulhat bármi. Bőven elég, amit eddig is megtett a lány, a férfi tudhatja, érezheti a szimpátiát. Ha nehezen kezdeményező típus a férfi, akkor is idővel nyitni fog felé, egyre jobban fogja érezni magát a társaságában. De lehet, hogy nem is tetszik neki a lány, legfeljebb szimpatikus, mint eladó.

Szerintem azt egy nő rögtön érzi, ha tetszik egy férfinak, ha ezt nem érzi, régen rossz, ha pedig az érzés ellenére sem lép a férfi, hagyni kell, mert megvan rá az oka. :)

48. Keirah (válaszként erre: 47. - Ittmost)
2013. nov. 21. 15:24
Én úgy tudom, hogy nem szokott internetezni, nem az ő világa. Telefonszámot nem írnék, az túl meredek. :D Egyelőre próbálok minden alkalommal beszédbe elegyedni, bár nem tudom, mit hozhatnék fel témának!?
47. ittmost (válaszként erre: 46. - Keirah)
2013. nov. 21. 07:08
Írd rá egy névjegy méretű szép papírra a skype-neved,vagy az emailcímed(én telszámot nem írnék..),és rajzolj mellé egy szmájlit,és add oda neki legközelebb a visszajáró pénzzel együtt.
46. Keirah
2013. nov. 20. 21:31

Köszönöm a sok-sok tanácsot.

Reggelente szokott bejárni a boltba, most két napig nem én fogok dolgozni... Azonban szombatra ki kellene találnom valamit, de mit? :D

45. ittmost (válaszként erre: 1. - Keirah)
2013. nov. 20. 18:50

Igen,kezdeményezhet.

Nbandus írta,h van olyan,mikor már túl soká nyúzzák az egymás felé közeledés rítusát a 2 félénk ember.Egy közeli barátom is pont ezt mesélte,h van egy pont,mikor már elege lesz az embernek,elpattan a cérnaés csak a belefeccölt idő miatt gyűjti már be a másikat,trófeának,hiába volt bele nagyon szerelmes.


A visszautasítástól pedig nem szabad rettegni.Próbáld meg minél többször lejátszani fejben,h mit fogsz tenni,ha visszautasítanak:megeszel 2 kiló fagyit,kicsíped magad,és elmész diszkóba..bármi.A visszautasításokhoz hozzá KELL szokni,az élet részei.

44. air (válaszként erre: 21. - 93d2586711)
2013. nov. 20. 15:33
Szerintem is jó ötlet , olyan gyors vagy ,hogy már mehet is .:)Ha,legközelebb jön nyugodtan öntsd rá a kakaódat és sűrűn kérj tőle elnézést és ajánld fel neki a mosógéphez van szárító is ,így azonnal szívesen megszabadítod a foltjaitól;)
43. licsi (válaszként erre: 27. - Keirah)
2013. nov. 20. 15:29
Azt érezned kell, hogy te tetszel-e neki. :) Mert ha nem érzed, akkor kár kezdeményezni, csak rosszabbul érezheted magad utána.
2013. nov. 20. 15:19

Vajon mi lehet a boltban?:)


Megvette már a srác a krumplit?:)

41. 93d2586711 (válaszként erre: 37. - Ca8f748537)
2013. nov. 20. 14:25
Minden másban elérte, amit akart. Félre ne értsd! Ezek mind jó dolgok voltak. Ugyanúgy jók Apunak, mint az egész Családnak. És itt most ne egy tutyi-mutyi emberre gondolj! És Anyu sem egy megátalkodott nőszemély! :D
40. Akilah
2013. nov. 20. 13:55
Szerintem az is izgalmas tud lenni ha a nő akar vkit meghódítani..szerintem nincs abban semmi ha a nő kezdeményez.Főleg ha a másik fél félénk vagy fordítva.Minden lehetséges!:D
2013. nov. 20. 13:52
Protokoll szerint: a FÉRFI! :o)
38. Cucicsillag (válaszként erre: 16. - Keirah)
2013. nov. 20. 13:46

Olvastam a bemutatkozo irasodat... Nem tul pozitiv :-/

Ertem, hgy ha csalodik az ember, egyre kevesbe tud bizni, de sztem minden embernek meg kell adni a tiszta lapot, ne a mult emberei miatt induljon hatrannyal szegeny jelenlegi :)

37. ca8f748537 (válaszként erre: 36. - 93d2586711)
2013. nov. 20. 13:11
Na de minden mást??? :-)
36. 93d2586711 (válaszként erre: 34. - Nbandus)
2013. nov. 20. 13:06

Hehe! Anyukám is mindig ezt mondta... Lehet, hogy Apu a fej, de Ő a nyak, Ő irányítja. :) És nem hiszitek el, de mindig elérte, amit akart és úgy, hogy a végén a Fater még maga is elhitte, hogy Ő találta ki. :D


Két dolog volt a sok évük alatt, amiben kudarcot vallott.

Az egyik, hogy amikor építkeztek, szép csempét szeretett volna. A csempe meglett, na de a legrondább. (Itt elkövette azt a hibát, hogy nem mutatta meg, melyikre gondolt. :D )

A másik a függöny-eset volt, mi csak így hívjuk. :D Szerette volna, ha megújulnak a szobák, és párban ki akarta cserélni a függönyöket. Mire hazaért, a Fatrom levágta a hosszú, földig érő függönyöket rövidre, de elfelejtette rászámolni a felhajtást és így rövidek lettek. (Kárpitos az Apukám, így tud varrni.) Nah, jól megújultak a szobák! :D :D :D

Na, de így lett új függöny, mert ezek borzalmasak lettek. :D

35. ca8f748537 (válaszként erre: 34. - Nbandus)
2013. nov. 20. 12:58

Na ez a legszebb :-)

de ehhez tehetség kell

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook