Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nő kezdeményezhet, vagy hagyja meg a férfinak? fórum

Egy nő kezdeményezhet, vagy hagyja meg a férfinak? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4. ca8f748537 (válaszként erre: 1. - Keirah)
2013. nov. 20. 11:48

Anyukát ne kérd!

Vagy te kezdeményezd, vagy ne...

2013. nov. 20. 11:48
Miert ne kezdemenyezhetnel? Nincs veszitenivalod. Nyugodtan kerdezd meg, nincs-e kedve setalni v. beulni valahova.
2013. nov. 20. 11:47
Én kezdeményeztem, azóta már 7 éve együtt vagyunk a férjemmel... :D
2013. nov. 20. 11:45

Eladó vagyok, és nagyon szimpatikus az egyik vásárló, aki bejár a boltba. Két napja beszédbe elegyedtem vele, pár mondatot váltottunk. Az anyukájáról kérdeztem, mert őt ismerem. Még régebben bent volt nálam a boltban, és viccesen megkérdezte, nem akarok-e magamnak barátot, mert ő tudná ajánlani a fiát. :) Nem reagáltam rá, csak mosolyogtam, mert akkor még nem is ismertem, nem tudtam, hogy róla van szó. Elmesélte, hogy a fia nem jár sehová, és már régen volt kapcsolata. Korban bőven 30 felett lehet, de pontosan nem tudom.

Nagyon tetszik a srác, de félek kezdeményezni. Mindig is rettegtem a visszautasítástól.

Mit csináljak? Várjam, hogy ő kezdeményezzen, elvégre neki "kellene", és ha tetszem neki, akkor úgyis fog???

Sajnos az anyukáját nem kérhetem, hogy segítsen, mert már nagyon régen volt bent nálam...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook