Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nárcisztikus embert szerettem. Türelmes voltam és... fórum

Egy nárcisztikus embert szerettem. Türelmes voltam és... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. máj. 9. 16:08
Egy nárcisztikus, kimondottan egyfaja társat keres. Aki olyan rendes, hogy nem mond nemet, a másikat előtérbe helyezi saját magával szemben.... Ebből tanultál, ezért is sikerült kilépni a kapcsolatból, amihez gratulálok. Tarsd meg a tudást, hogy másik emberrel egyenlő vagy, és senkit nem kell szeretetből magad elé helyezni, mert tudod mi lesz a vége. Most a lelkedet újra fel kell tölteni fénnyel, és ragyogással. Bár a seb elmúlik, de a hegg otmarad örökké Tanulj meg ezzel együtt élni. Elfogadni, hogy ez a tanulásod része volt, mert az égiek megengedték. Töltödj, most te vagy a legfontosabb, és lelked, mert másnak odaatad. Óriási felelőség ez, ezért se lehet másikat előtérbe helyezni, mert ez a következménye. Egyenlő társat, és személyeket kívánok az életetbe, ahol nincs főlé, és alárendeződés. Áldás!
6. 16eb25c92a (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 8. 22:28
A nárcisztikus bántalmazó személyiség, önmagát és másokat se tart sokra, csak a saját igényeit nézi, nem számít a másik, nem fogsz tőle szeretetet kapni.
2022. máj. 8. 21:46
Elég féloldalú "szerelem" lehetett.
2022. máj. 8. 20:31
Ügyes vagy, hogy sikerült kiszabadulnod!
2022. máj. 8. 20:03

Köszönöm. :)

Elsőnek szeretném magam helyrehozni, mivel eléggé meggyepálta a lelkem.

2022. máj. 8. 19:54
Jól tetted, az egyetlen megoldás volt. Boldog új párkapcsolatot kívánok neked!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook