Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy napos láz. Találkozott már valaki vele bölcsődés/óvodás korú gyermekénél? fórum

Egy napos láz. Találkozott már valaki vele bölcsődés/óvodás korú gyermekénél? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 5. 09:24

Én is végigcsináltam a kisfiammal. Sok éven keresztül. Minden hónapban 1-2 nap, de volt hogy 42 fokos láz.Semmi más tünet. Végigjártuk az összes kórházat pesten, mindent megnéztek, még csontvelő vizsgálatot is, meg még a maláriát is szóba hozták a László kórházban. Borzalmas volt. Végül senki nem jutott semmire.

Elkeseredésemben elvittem több év után egy homeopátiás emberhez, aki adott neki bogyókat, amit beszedett, átmasszirozta ott mormolt mindenfélét. (hozzáteszem én nem hittem benne) Sőt a mai napig sem értem, de azóta mintha elvágták volna. Teljesen megszünt minden. Szóval mi igy jártunk. Azóta nincs semmi baj szerencsére.

2010. jún. 5. 09:04
én kiskoromban minden évben 1 teljes napot lázas voltam utána mintha elvágták volna. Soha egyszer sem tudta a doki megmondani mitől van/volt. Semmi más egyébb tünetem nem volt csak a láz amit nem lehetett levinni semmivel, ez kb egészen alsós iskolás koromig volt.
2010. jún. 5. 08:13

Sziasztok!

Én a 3 napos-lázzal találkoztam.

Semmi köhögés,tüsszentés nem volt csak láz 3 napig ami apró pici vörös kiütéssel járt.

8. dee
2010. jún. 4. 23:29

Tipikus vírus infectio!


Jól dolgozik az immunrendszere Panninak.

7. 18ba5935e0 (válaszként erre: 4. - Kitrákotty)
2010. jún. 4. 22:57
A lányaim soha nem voltak betegek ovi előtt, el voltam kényeztetve. :-D
2010. jún. 4. 22:36
igen pont tegnap volt ez apa haza hozta a kicsit hogy köhög de már reggel is köhögött igy adtam neki gyogyót annyira nyüszi volt hogy már 18 aludni akart így fűrdés nélkül ment aludni de 20 kor föl ébredt és lázas volt adtam neki lázkúpot az reggeli gyogyszer esiti adagját köhögésre reggel ha hiszitek ha nem SEMMI BAJA nem volt se láz sem köhögés :O reggel ugy elindúlt mint a lenkerekes kisautó csak lestem hogy kutya baja sem volt már :/ ja 4 éves
2010. jún. 4. 22:28

Panninak most jött ki harmadszorra. Szinte pontosan két hetente jön. Mindig vittem orvoshoz, aki semmit nem talált nála.

A doki szerint jól dolgozik az immunrendszere, mert ilyenkor találkozik valami vírussal, amire így válaszol a szervezete. Azt mondta, hogy örülnünk kell, hisz a lány november óta bölcsis, de igazán beteg nem volt, gondolt itt a torokgyulladás, középfüllgyulladás, szóval "bölcsis" betegségekre...


Mindenesetre elviszem jövő héten egy laborra, mert már mindenfélét beleképzeltem, hála az internetnek és a hülyeségeimnek. :-(

4. kitrákotty (válaszként erre: 2. - 18ba5935e0)
2010. jún. 4. 22:25

a nagyobbik gyerekem ugyanezt produkálja évek óta.


Nála ennyi a betegség :-)) én örülök neki. Amúgy ritkán adja elő, és egy éjjel alatt lezavarjuk.


Szvsz nincs köze a közösséghez, az én fiam ovi előtt is így volt "beteg".

3. R75
2010. jún. 4. 22:23
Panna nekünk is volt már ilyen, ráadásul olyan volt, hogy csak éjszaka, aztán reggelre semmi gond... és utána sem napközben... én is értetlenül néztem, de tényleg csak 1 napig tartott..
2. 18ba5935e0 (válaszként erre: 1. - Panna77)
2010. jún. 4. 22:20

Szia!


A lányaim az első évüket töltik közösségben (óvodások) és időnként, kb. kéthavonta előfordul ilyen 1 napos láz, se elötte, se utána semmi tünet.

Nem tudom, mi ennek az oka, de én laikus vagyok, lehet, hogy egy szakember meg tudja mondani.

2010. jún. 4. 22:17
Egy napos láz. Találkozott már valaki vele bölcsődés/óvodás korú gyermekénél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook