Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy nap... fórum

Egy nap... (beszélgetős fórum)


3. c42aaaac41 (válaszként erre: 1. - Szabó Kriszta)
2009. ápr. 16. 13:00
Boldog hónapfordulót!Az én fiam ugyan már 2 éves,de azt tudom,hogy nálunk is minden kis hülyeséggel eljátszott.Rengeteget énekeltem neki,mi is sokat jártunk levegőre.A konyhában az edényeket a mai napig imádja pakolni!:D
2009. ápr. 16. 08:25
Szia!Zsófi pont ma 14 hónapos:),és őis elég eleven kilsány rohangál..és egész nap megy megse áll csak alváskor...Játékok szempontjábol tuti olyannal játszik amivel nem kéne néha egy bevásárloszatyival jobban elvan mint a babytaxival vagy az aktuális babával...de ez igyis van jol hadd fedezen fell uj dolgokat:) Házimunka..hát nem hinném hogy csak nálam de Pinkyvel olyan mindha egy nagy körforgás lenne mire elrakom ő leveszi ...de a mosogatásba ,mosásba bessegit mindeg ..ugyhogy minden nap csodás vele:)
2009. ápr. 16. 08:16
Sziasztok! Levente ma 15 hónapos, nagyon eleven kisfiú. Sokat sétálunk, játszunk, "beszélgetünk". Arra lennék kíváncsi kinek hogy telik egy napja ilyen korú babával? Hogy oldja meg a házimunkát, milyen játékokat játszanak, stb. Várom a hozzászólásokat' :)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook