Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nap, egy pillanat, egy felismerés fórum

Egy nap, egy pillanat, egy felismerés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy nap, egy pillanat, egy felismerés

1 2 3 4 5
33. f3000dc5ef (válaszként erre: 26. - C716dc4eab)
2012. nov. 13. 14:36

Teljesen a te véleményeden vagyok....kezdve a 2. hsztől....csak nekem nem gyomorfájásom lett, hanem rögtön hányingerem.


Bocsi, ez van. És nem arról van szó, hogy más még soha nem hibázott, vagy nem fog.

32. air (válaszként erre: 31. - Nicole.)
2012. nov. 13. 14:36
Csak a saját érzéseinkben lehetünk biztosak ,de azok elég jó irányt adnak .Jó vagy nem .
31. nicole. (válaszként erre: 27. - Air)
2012. nov. 13. 14:18
én értem, de a másik oldalt is...mint ahogy ebben is mások vagyunk, van aki megmondó ember és azonnal megmondja miben hibáztunk, és mit kell tennünk, van akinek ez bejön..én más vagyok nálam az értő figyelem az ami segít, hogy magamtól jöjjek rá mekkora idiótaságot csináltam, ha meghallgatnak, nem mondanak vélemény, nem tanácsolnak semmit csak megerősítik az érzéseim... és akkor rájövök én, hogy mit tettem és hogyan is kellett volna, de ha azonnal a szememben vágják hogy "hüle voltál!" még ha tudom, hogy igaz akkor is beindulnak a közlés sorompók hatásai és nem leszek hajlandó többet beszélni a gondról, csak gyűröm magamban...de hát mind másképp működünk
30. talofa (válaszként erre: 26. - C716dc4eab)
2012. nov. 13. 14:18

Igen, éltere szóló kötelék kéne legyen!

De sajnos ez nem mindig így van,és erről szerintem mindkét fél tehet.

29. talofa (válaszként erre: 25. - Nicole.)
2012. nov. 13. 14:13

Így van,....minket se tudtak.....

Kivül álló mindig másként/józanul/látja,mint aki benne van.

28. talofa (válaszként erre: 26. - C716dc4eab)
2012. nov. 13. 14:12

Nyilván érdekli mindenki véleménye...

Szerintem Ő is tudja,hogy mi a helyes és mi nem......

Persze,ha felszáll a köd,akkor sok mindent másképp látunk.....de addig bizony nem könnyű.

A barátnőddel megtörtént....erre mondom én,hogy soha nem tudhatjuk,mikor történik meg velünk.....még ha tudjuk is,hogy nem helyes.

27. air (válaszként erre: 25. - Nicole.)
2012. nov. 13. 14:11
Az egész komolytalan ,arra próbálok rá világítani , nem sok sikerrel ,soha sincs ugyanaz a helyzet ,csak valami hasonló .Soha sem ugyanazok az emberek csak valami hasonló,nem ugyanazok a gondolatok csak valami hasonló.Szóval ,igazad van !Érdemes hinni ,hogy különbözőek vagyunk!:))
26. c716dc4eab (válaszként erre: 23. - Talofa)
2012. nov. 13. 14:05

Nos ha már leírta, nem kéne elmondani neki hogy ne csinálja!!!!!!!!

Ne menjen férjez mert az éltere szóló kötelék kéne legyen, legalább indulásnál? Ha gyűrűvel az ujján más férfira vadászik akkor nincs rendben semmi !

Ha most úgy érzi hogy a párja nem ér annyit mint a linkócinak leírt másik, hagyja békét boldogtalanná teszi mindkettőjüket.

Gondolom ha nyilvános fórumot indított , kíváncsi 1000+1 véleményre, ebbe belefér azé is aki nem tartja helyesnek amit csinál. Ha oszlik a rózsás köd, ezt maga is belátja.Ha a barátnőm jönne ezzel, jól megmondanám a magamét neki( sajnos volt erre szükség, később megköszönte). Semmi romantikus nincs a dologban, de semmi.

25. nicole. (válaszként erre: 21. - C716dc4eab)
2012. nov. 13. 14:05
azzal hogy ezt leírta saját maga elé tartott tükröt...tehát szembenézett a problémával, már ez is haladás...nem tudjuk a gyerekeket mindentől megvédeni sajnos :(
24. air (válaszként erre: 21. - C716dc4eab)
2012. nov. 13. 14:05
Nem tudom, esetleg köpni szeretnél ?Az olyan franciás!:))
23. talofa (válaszként erre: 21. - C716dc4eab)
2012. nov. 13. 13:56

Nyilván bántana,....de azt gondolom az érzéseinket nem mindig tudjuk agyilag irányítani.

Azt is gondolom,ha a hölgy férjhez megy a völegényéhez,előbb-utóbb/egyszer valamikor X év múlva/...újra szerelmes lesz,mert hiányzik neki valami.....

22. talofa (válaszként erre: 19. - Talofa)
2012. nov. 13. 13:52

De amíg nem jártunk a másik cipőjében ,addig nem itélkezhetünk róla.....

És soha nem tudhatjuk,hogy velünk,X idő múlva mi fog történni......csinálunk-e,teszünk-e olyan dolgokat,amit nem gondoltuk régebben,hogy megteszük...

Soha ne mondd,hogy soha!

21. c716dc4eab (válaszként erre: 19. - Talofa)
2012. nov. 13. 13:52
Ez igaz, de a szembenézés önmagaddal nem könnyű főleg ha legszívesebben szembe köpnéd magad akkor nem. Képzeld el hogy a hölgy a te fiad menyasszonya....
20. c716dc4eab (válaszként erre: 18. - Air)
2012. nov. 13. 13:49
Igaz:))))))))
19. talofa (válaszként erre: 16. - C716dc4eab)
2012. nov. 13. 13:49
Azt gondolom,hogy az életünkben lesz,van,volt olyan ami nem helyes,amire nem biztos,hogy büszkék vagyunk.
18. air (válaszként erre: 16. - C716dc4eab)
2012. nov. 13. 13:45
Mivel is töltenéd ,akkor a szabadidőd?:)))
17. nicole. (válaszként erre: 16. - C716dc4eab)
2012. nov. 13. 13:42
én sem tartom helyesnek, és bármit elviselek :)csak nem ítélkezem, az ő élete úgy éli ahogyan akarja és tudja...valamiért leírta, nyilván lesznek más vélemények de ez nem baj, nagyon nem
16. c716dc4eab (válaszként erre: 14. - Nicole.)
2012. nov. 13. 13:39

Kevered a dolgokat, ez egy nyilvános fórum. Ezt én max a barátnőmmel beszéltem volna meg, vagy anyutól kérek tanácsot. De rózsaszínű abrádn világot építeni , kedveled a cikk íróját, én azt tudom amit csinál az messze tisztességtelen mind a három féllel szemben. Ha van benn egy csepp józanság tisztába teszi a dolgokat, vagy legalább elmondja a vőlegények hogy mi van.Ha 20 éves érthető, ha 25 vagy idősebb, akkor csak parasztvakítás, legalább magának ne hazudjon.

Léteznek aki nem tartják helyesnek ezt a viselkedést, viseld el:)

2012. nov. 13. 13:28
Ez az eset ha másra nem is,arra jó volt,hogy rádöbbenjen a cikkíró hogy nem a vőlegénye mellett a helye,vele nem boldog.
14. nicole. (válaszként erre: 10. - C716dc4eab)
2012. nov. 13. 13:23
valakiről valakinek az életéről írsz...sok mindent nem tudunk, nem éltünk át amit ő...de mi is hibázunk számtalanszor, mi is eltudunk veszni nem kicsit, az élet produkál számtalan hihetetlen helyzetet és csak remélni tudjuk, hogy kikecmergünk belőle, de hogy hogyan mikor, hol... jó ilyenkor ha van valaki a környezetünkben aki már okos ebben a carságban és talán segíthet...ő is ezt remélte talán
13. air (válaszként erre: 5. - Nicole.)
2012. nov. 13. 13:14
Mérlegre tette magát ,kevesen merik meg is tenni:))
12. Szilvamama (válaszként erre: 10. - C716dc4eab)
2012. nov. 13. 13:12
Nem írom le a kérdéseimet és a meglátásaimat, kb. hasonló... :)
2012. nov. 13. 12:54
Én értelek, mert voltam majdnem hasonló helyzetben...:( Nem könnyű, de az idő mindent megold...Tudni fogod mit tegyél:)
10. c716dc4eab (válaszként erre: 8. - Nicole.)
2012. nov. 13. 12:47

Cikk írójának sem ő a fontos:(.

Olvasva a cikket pár dolog felötlött bennem.

1 Hány éves lehet a hölgy?

2 Hányadik udvarló lehet a boldogtalan vőlegény?

3Miért gyűlöli a nyomorult pasit ennyire, hogy képes volt neki igent mondani a lánykérésnél?

4 Miért játszik biztonsági játékot, más gyűrűje az ujján ő meg kacsingat félre, sőt táncba hívja a kiszemelt pasit....

Miért kell ezt rózsaszín ködbe bugyolálni.

Tények: menyasszony, aki szeretett volna félrelépni egy általa megkívánt harmadikkal, a másik pasiban azonban vagy több volt a jóérzés erkölcs vagy mit tudom én vagy nem tetszett neki a csaj. Fájdalmas sallangokat lehántva , egy cserregő veréb meg egy szökött kanveréb marad a képben.DE A CUKORMÁZ FIGYELEMRE MÉLTÓ, TALÁN LÁNYREGÉNY ÍRÁSÁBÓL MEGÉLNE .

2012. nov. 13. 11:40

Megint egy nő,aki beképzel magának valamit,aztán meg a másik a hazug.

legyen már eszetek!! legalább a nézésnek ne dőljetek már be!

Majd akkor legyél menyasszony,ha már benőtt a fejed lágya,mert így boldogtalan leszel.

8. nicole. (válaszként erre: 6. - Szafaripók)
2012. nov. 13. 11:22
"szegény vőlegény"? ti is tudjátok, hogy nem olyan egyszerű ez...és nem tudhatjuk, hogy a vőlegény éppen kin rágódik :D most nem is ő a fontos
2012. nov. 13. 11:15
ez az egész csak a vőlegényedre nézve nagyon tisztességtelen!
2012. nov. 13. 09:50

Szegény-szegény vőlegény...

Igen: az élet nem olyan, mint a filmek. Ha erre vársz, sose leszel igazán boldog...

5. nicole. (válaszként erre: 1. - 1c082b3c9b)
2012. nov. 13. 09:44
valamiért a menyasszonya lettél, és valamiért beleszerettél másba...dobd fel a mérlegre a kettőt, mi az amit kaptál tőlük és mi az amit tudsz nekik adni...a nagyikám mondta mindig hogy a nagy szerelemmel lángolni kell nem élni, mert több benne a fájdalom mint a megnyugvás...sokszor érezzük ezt életünkben, hogy most nem vagyunk jó helyen, de aztán másnap bebizonyosodik hogy mégis..adj időt magadnak, ha biztosan fogod tudni hogy menned kell, és már nem akarsz menyasszony lenni...lépni fogsz, várd meg azt a biztos érzést..picit keszekusza lett, de te érteni fogod
2012. nov. 13. 09:24
Engedd el a vőlegényed.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook