Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nap, egy pillanat, egy felismerés fórum

Egy nap, egy pillanat, egy felismerés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy nap, egy pillanat, egy felismerés

1 2 3 4 5
93. c716dc4eab (válaszként erre: 92. - F3000dc5ef)
2012. nov. 14. 11:07
nem is csak csöppet:))))
92. f3000dc5ef (válaszként erre: 91. - C716dc4eab)
2012. nov. 14. 10:53
Éretlen....egy egészen csöppet egocentrikus....
91. c716dc4eab (válaszként erre: 90. - 4244093cd0)
2012. nov. 14. 10:31
Nem is érti mit hadoválunk neki ....nagyon fiatal lehet vagy nagyon éretlen.
90. 4244093cd0 (válaszként erre: 81. - C716dc4eab)
2012. nov. 14. 10:21

Én nem erre az elgondolkodásra utaltam.

Én nem akarom megmondani neki helyes -e vagy sem ,amit csinált azt majd ő eldönti ....amúgy szerintem amíg nem megy férjhez valaki ,addig bármit lehet.:))...meg utána is ,de ez csak az én erkölcsi törvényem ,és igen kevesen osztják.....jobban mondva eddig senki....na mindegy.:)))


Én arra gondoltam,hogy ez az egész szerelmi tévút nem azért történt-e ,hogy megelőzzön egy sokkal nagyobb baklövést,történetesen a férjhezmenetelt egy számára semleges emberrel?

Ezen kellene meditálnia inkább....

89. c716dc4eab (válaszként erre: 87. - Air)
2012. nov. 14. 10:18
Na én leírtam a magamét viseld el:))))nyilvános fórum, ha tetszik ha nem :)))hihi.
88. f3000dc5ef (válaszként erre: 85. - Air)
2012. nov. 14. 10:18
Ez nem erkölcs kérdése, ez tisztesség kérdése. A pasi (a szépen néző és kacagó) például nem volt erkölcsös VISZONT tetszik, nem tetszik tisztességes volt. Ami a "naiv"-nak titulált leányról nem mondható el.
87. air (válaszként erre: 86. - C716dc4eab)
2012. nov. 14. 10:15
Van véleményem !:))Csak neked nem tetszik!:)Nincs közöd hozzá!:)))
86. c716dc4eab (válaszként erre: 85. - Air)
2012. nov. 14. 10:13
Véleményed van? Nincs? Azt írd le, helyes amit csinált , ill csak akart mert a harmadiknak nem kellett. Ennyi ,helyes vagy sem ?
85. air (válaszként erre: 84. - C716dc4eab)
2012. nov. 14. 10:02
Erkölcs ez is olyan kinek, mi?Én ugyan nem biztatom!!!De elítélni ,nincs jogom ,mivel nem ismerem:))Mindeni úgy éli az életét ,ahogy jó neki !Szóval az ő érzéseit,ő éli meg és nem hiszem ,hogy valaki is vak és érzéketlen ebben a történetben és csak a te szemüveged nem homályos :)))
2012. nov. 14. 09:53
Hihi hol irtam hasonlót?
83. air (válaszként erre: 82. - C716dc4eab)
2012. nov. 14. 09:50
Hihi, nagyon nem erről van szó!!!Azt is tudod ,hogy illik érezni??Nem !Esetleg ,hogy illik viselkedni ,azt alá is írom ,abba van valami:)))
82. c716dc4eab (válaszként erre: 67. - Böbica)
2012. nov. 14. 09:45
Én meg azt nem értem ha jogom van véleményt alkotni miért ne írhatnám le? Ki tiltja meg , TE???????EZ EGY VÉLEMÉNY, EGY, ha nem tetszik nem kell nyilvános fórumot indítani.Van mód zártkörű klubra is, valami ilyesmi" megcsalnám a párom de erkölcsöcs tett" vagy hasonló. Akkor lehet egymást dicsérni, hogy útkereső meg nem baj meg nagyon helyes, csak jó hangosan hogy ne hallatsszon a lelkiismeret szava.
81. c716dc4eab (válaszként erre: 77. - 4244093cd0)
2012. nov. 14. 09:41
.Nem fog elgondolkodni mi helyes és mi nem ha nincs valaki aki megmondja nem helyes amit csinál.A megnyilvánulásaiból kivehető, nem sajnálja ami történt, azt sajnálja ami nem történt meg:(
80. talofa (válaszként erre: 77. - 4244093cd0)
2012. nov. 14. 09:17
így van!
79. talofa (válaszként erre: 69. - Böbica)
2012. nov. 14. 09:11
Megint egyet értek mindennel!
78. talofa (válaszként erre: 67. - Böbica)
2012. nov. 14. 09:09
Egyet értek!
77. 4244093cd0 (válaszként erre: 76. - C716dc4eab)
2012. nov. 14. 08:54

:))))))))


Mondjuk én nem ítélném meg amiatt ,hogy jól tette-e vagy sem,vagyis úgy gondolom ,meg kellett történnie,hogy rájöhessen bizonyos dolgokra.

Szóval csak akkor lesz értelme ,ha elgondolkodik az VALÓDI érzésein,átgondolja a történteket,levonja a tanulságokat.

Evvel a hisztivel nem megy semmire:DDD

2012. nov. 14. 08:43

51. Agostina HSZ

Nem szereteim az ilyen "ne ítélkezzünk beszólásokat". Senki nem mondta, hogy szeplőtelen a múltja, de ugyanúgy, mint a saját tetteinket meg tudjuk ítélni, hogy mi helyes és mi nem, úgy másét is. Aki erre nem képes, arra azt mondjuk, hogy erkölcstelen, gerinctelen.


PONTOS PRECÍZ MEGFOGALMAZÁS, KÖSZÖNÖM HOGY IDÉZHETEM.

Nincs baj az őszinteséggel, de már bocsánat miért kéne ezt helyeselni?JÓL TETTE, GYŰRŰS MENYASSZONYKÉNT FÉLRE AKART K@ÉLNI?NEM TETTE JÓL.. ÉS PONT.

Ha ömlengve rózsaszínbe bugyolálja akkor se helyes, ha az ég a földel össze ér akkor se helyes. Akkor ne helyeseljük. Megérteni meglehet, mondjuk nekem nem, mert annyira ellenkezik minden értékemmel hogy nem veszi be a gyomrom.

Mondjuk el a kis hölgynek hogy ejnye bejnye, nem szabad félrelépni ujjadon a más gyűrűjével. Nem helyes más férfit leszólni mert nem megy bele a kisded partiba, megkérdezte tőle- nem menyasszony vagy???????Neki a gaz szépennézőnek több erkölcsi érzéke lenne mint a menyasszonynak?

Ami negem a legjobban zavar a tálalás, mi a rózsaszín csomagolás beltartalma?

Menyasszony vagyok, de kinéztem egy pasit aki nem hajlandó velem félretoppantani mert menyasszony vagyok, ezért ő érzéketlen és nem egy herceg a lovon, és nincs szerelem stb stb. Most hogy így alakult beérem a maradékkal, azzal akit az orránál vezetek és a gyűrűjét hordom, jó lesz nekem mert nem akad más.Ja kedves december, az élet nem lányregény, kevés a menyasszonyt elraboló lovag, kihalt faj:)))))))

75. 4244093cd0 (válaszként erre: 71. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 14. 08:29

Őszinte?Talán ,de akkor önmagát csapja be folyamatosan.

Pl jó lenne ,ha nem úgy állítaná be önmagát ,mint egy első bálozós szűzlány,akit pofára ejtett a bálkirály,mert ez hazugság,ebből Ő már jócskán kinőtt.

A következő hazugsága maga az egész történet lényege a szerelem.

Dehogy volt Ő szerelmes.Ha szerelmes lett volna ennyire ,nagyon,mint ahogy azt ebbe a röppke kis melodrámában érzékeltette,akkor vajon miért volt a gyűrű még mindig a ujján ?

Miért nem bontotta fel az eljegyzését?


"- Milyen érzésekkel? - jött a válasz. Én csak annyit mondtam. - Hülye voltam hogy valamit is éreztem irántad!

- Mit éreztél??? Te menyasszony vagy..."


Ebből a kis szösszenetből simán kiderül az egész történet lénye!

A srác talán akkor vette volna komolyan ,ha felbontja az eljegyzést,gondolom beszéltek is róla ...de nem történt meg,és a srác azt mondta,hogy oké akkor részéről befejezte,ami teljesen érthető lépés volt részéről.

Szóval hol is van a nagy szerelem??????

74. f3000dc5ef (válaszként erre: 71. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 14. 08:05

Az őszinteség nem jön be????????? miről beszélsz?

Itt kitárta a lelkét, és egy csillámos rózsaszín meseregényt írt az ŐSZINTE érzéseiről! Tök ismeretlen embereknek! Akihez pedig igazán őszintének kellene lennie, az nem tud semmit!


Ez itt a gond! NEKI nem jött be az őszinteség!

Aki kritizálja, és nem őt babusgatja, azoknak igen.

73. f3000dc5ef (válaszként erre: 70. - B74f6e5cdd)
2012. nov. 14. 08:03
Egyetértek, teljesen.
72. f3000dc5ef (válaszként erre: 69. - Böbica)
2012. nov. 14. 08:01
Nem vagyunk egy hullámhosszon! Nem az a bajom, hogy beleszeretett más férfiba! Persze, előfordul az ilyen, ezért vagyunk emberek! Az a bajom, hogy eszébe se jutott, hogy ezt a vőlegénnyel közölni kellene! EZ nem tetszik nekem! És valóban az ő döntése, hogy hozzá megy-e ezek után. Csak én ezt egy egészen kicsikét se érzem TISZTESSÉGESNEK azzal az emberrel szemben akihez hozzámegy. Az értékrendemben a tisztességével volt gondom, nem a szerelmével.
2012. nov. 14. 07:39

Igen,ez miylen érdekes..a topiknyitó őszinte volt,elmondta az életét,és rögtön egy csomóan jó erősen ráugrottak.

Ebből megtanulhatjuk mindnyájan,hogy az őszonteség NEM JÖN BE! hacsak nem vagyunk mazochisták,és vágyunk a pofonokra,meg a rúgásokra,amit az őszinteségért kapunk.

70. b74f6e5cdd (válaszként erre: 60. - 1c082b3c9b)
2012. nov. 13. 20:45

Viszont te még nem vagy férjnél.


Úgy gondolom a soraim betaláltak a kis lelkedbe, tehát akkor nem kommenteltem már hiába neked és hidd el nem bántani akartalak az őszinte véleményemmel.

Azt pedig igen jól látod, hogy ezt a cikket nem igen kellett volna megírnod, mert sajnos őszinteség hiába kifizetődő hosszútávon sajnos nem mindenhol jó és igen sajnos larc vagy sem, de te sem gondolhattad komolyan, hogy valaki itt majd ezért neked gratulál.


Mi ez talán biztatás jegyes nőknek és férjezett asszonyoknek?

Nekem nem jött be már ne is haragudjál.


Teljesen mindegy miért történik a megcsalás, mert történik senkinél semmikor sem dícséretre méltó ez esetben a te esetetben sem.


Én csak arra akartam felhívni a figyelmed, hogy kár férjhez menned, mert aki egyszer félrelép annak oka van vagy sexuális vagy érzelmi, de oka.

Mivel te megtetted a te mostani kapcsolatod feltehetőleg nem működik és a te részedről sem és bármikor bármi nehézséget küld majd a sors, te megint és megint félrelépsz, megvezetve ezzel egy olyan embert aki pedig..nem biztos, hogy nem hűséges hozzád, habár sosem tudni.

Ez egy nem működő kapcsolat nem működő eljegyzés.


Ilyenkor lesz nem működő házasság, mert ha beismered avagy sem, nem vagy ott jó helyen ahol most vagy és az mellett az ember mellett aki mellett most vagy.


Legyél önző én ezt támogatom és magadhoz is annyira önző, hogy nem cseszed el az életeted, hamár tudod, hogy valami nem megy, nem kell eröltetni és tovább húzni a hülyeséget.


Hiszen még lehetsz boldog te is mással és ő is mással és akivel léptél jobbra vagy balra, lehet az lesz az, de ha nem is, semmiképpen nem az lesz az ,akinek ma még a gyűrűjét viseled.


Ha pedig a frankót és őszintét nem tűröd el, akkor nézz mélyen magadba..nagyon nagyon gondolkozz el magadon, vajon te milyen ember vagy valójában?

Hiszen ezt a cikket is elvileg azért írtad meg, mert tudatában kellett lenned azzal, hogy mit bírsz el, nemde?

Igen is emelt fővel viseljed mostmár a kritikát, mert mint legelől írtam nem hinném, hogy komolyan gondoltad volna azt, mikor megírtad, hogy az ezt az oldalt használó nők vagy férfiak majd azt mondják, írják neked..ez az szuper voltál..mondd már el méhis hogyan tudtad átverni? Kérném a praktikádat? Ugyan, ugyan ,ugyan már, ennyire nem lehettél, buta és naív:-)

Vagy mégis?


Számomra akkor, hihetetlen vagy!

69. Böbica (válaszként erre: 68. - F3000dc5ef)
2012. nov. 13. 19:44

Ehhez muszáj hozzászólnom...

21 év házasság nagyon szép dolog!Az még szebb,hogy ez idő alatt soha meg sem fordult a fejedben más.Hogy hűséges voltál és vagy!Szívből kívánom,hogy a folytatás is ilyen legyen!

DE...azt gondolom,senkinek nincs joga ítélkezni a másik felett,és ismeretlenül pálcát törni a feje felett.Leírta a történetét-ha valaki nem tud ezzel azonosulni,vagy megérteni,elfogadni,hogy van ilyen,az álljon tovább!Ez a "nem dől erre meg arra,mikor honnan fúj a szél"...mire alapozod ezt?Beleszeretett egy férfiba,erről szól a történet!Az érzéseket nem lehet irányítani,és bizony nem mindig "jó az időpont".Mint ahogy az ő esetében sem,hiszen valaki máshoz tartozik.Valószínűleg nem a vőlegénye lesz az az ember,aki boldoggá tudja őt tenni.Az már az ő döntése,hogy mindezek után hozzá megy-e!

68. f3000dc5ef (válaszként erre: 60. - 1c082b3c9b)
2012. nov. 13. 19:28

Na akkor kezdjük. Rólam még fénykép is van fenn, kevésbé vagyok álcázva mint te.


És nem velem még nem történt ilyen. És tudod mit? Nem is fog. 21 éve vagyok házas, és NEM csaltam meg a férjem. Nem is fogom. Furcsa igaz? Van aki meg tudja csinálni.


Ez a hozzászólásod, csak megerősített a véleményemben. Nem megsértődni kell, és ismét másra mutogatni...hogy de ő is, meg ő is, meg ő is megcsalta a párját. Magaddal számolj el, és a vőlegényeddel.

És igen, vannak ám emberek, akiknek nagyon stabil az értékrendje...és nem dől el erre-meg arra...mikor éppen honnan fúj a szél.

2012. nov. 13. 19:05

Én tökéletesen megértelek,minden sorral azonosulni tudtam!Az én életemben is volt (van...?) egy ilyen ember!Akkor lépett az életembe,amikor nagyon magam alatt voltam,a barátom lett,de én ennél sokkal többet éreztem!Sosem ígért nekem többet...!Rövid,de boldog időszak volt,míg részese volt az életemnek.Aztán mikor kilépett belőle,"kicsit" belehaltam.Nagyon csúnya volt az elválás.Azóta eltelt két év,de nincs nap,hogy ne jutna eszembe!

Egyébként,én azt gondolom,mindenkinek joga van véleményt alkotni,de sosem értettem,mit keresnek azok egy fórumon,akik csak bántani,kritizálni tudják a másikat.Biztos van olyan témájú fórum,ami őket is érdekli,talán ott kellene kiteljesedni.Én sem megyek pl. a "null sík"-os fórumra észt osztani,mivel nem érdekel a téma...!Ennyi...

2012. nov. 13. 17:42
Van építő és romboló ,teljesen más hatást lehet vele kezdeni:(((Szerintem az sem mellékes ,hogy ki és miért is háborodik fel ?Esetleg a volt kapcsolatait építi erre a történetre?/tapasztalatait/ Nem tudod,én nem vagyok okos ,ebben a témában:(
65. bd55e3f068 (válaszként erre: 64. - 1c082b3c9b)
2012. nov. 13. 17:13
Ha valaki is mérhetetlenül bunkó volt ebben a fórumban, az te voltál. Amint megjelentél, am block az összes hozzászólóra elkezdtél köpködni. Minek írtál cikket, ha nem bírod a kritikát?
64. 1c082b3c9b (válaszként erre: 62. - Bd55e3f068)
2012. nov. 13. 17:09
SENKIT nem jogosít fel arra hogy mérhetetlenül bunkó legyen... és igen most pedig jöhet az hogy nekem fáj az igazság stb stb.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook