Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy nagymama születése fórum

Egy nagymama születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy nagymama születése

2009. nov. 10. 07:52
Nagyon megható az írásod:)
18. e28ddc7c9b (válaszként erre: 17. - 2d539db31c)
2008. okt. 11. 23:02

Ahogy végig éltük, néztük a gyermekeink fejlődését, ugyan úgy (hanem jobban) éljük az unokáink fejlődését.

Öröm látni ahogy felfedezik a világot. Igaz nekem még csak ez az egyszem unokám van, de látom Anyukámon, hogy majd "megeszi" a csöppséget, örül minden új mozdulatának, mintha most látna először egy kis gyermeket.

Anno látott engem, azután az unokáit felnőni, de még most is örül, egy-egy mosolynak, mozdulatnak.

2008. okt. 7. 11:02
Gyakorló nagymama vagyok. Nekem az ötödik,-és az adódó eü. probléma miatt- valószínűleg az utolsó unokám született meg 2,5 éve. Minden babavárást, születést végig izgultam. Ha szükség volt-van a mamára, ha kérik, számíthatnak rám. Az első unoka megszületése után elképzelni sem tudtam, hogy a többit is lehet-e ennyire szeretni. Lehet. Ahogy jöttek sorra az unokák, a szeretetem feléjük egyre csak nőtt, sokszorozódott. Iker unokák is vannak, dupla öröm, dupla csoda, dupla fáradtság. A jó elnézni a nagyokat, ahogy nyílik az értelmük. Sportolnak, örülni az eredményeiknek, sikereiknek. Jó velük elbeszélgetni az "élet" nagy kérdéseiről. A legkisebbel szeretném még egyszer végig kisérni a csodát. Azt ahogy egy magatehetetlen kisbabából okos, ügyes, értelmes kisgyerekké fejlődik. Szeretnék nagyon sok figyelmet és szeretetet adni és élvezni az unokák felém áradó szeretetét.
2008. szept. 13. 14:26

Köszönöm, mindenkitől a jó kívánságokat.

Kívánom, hogy mindenkinek hasonló boldoságban legyen része.

15. Suhi
2008. szept. 12. 17:16

Nagyon jó volt olvasni! :)A nevelési probléma... nagypapa... :)))


Én is csatlakozom s jó egészséget kívánok a családotoknak!

2008. szept. 11. 23:19
gratulálok a kisunokához:)
2008. szept. 11. 19:28

Jó hallani ilyen lelkes és szerető nagyszülőkről.Nekem ez nagyon hiányzik.

Minden jót kívánok az egész kisbabás nagy családnak:!!!

2008. szept. 10. 21:39
Én is gratulálok hozzá :) Kis tünemény,gyönyörű szemekkel. Látom ti is Békés megyeiek agytok. Hol szült a lányod? Csabán,Gyulán esetleg Orosházán?
2008. szept. 10. 13:37
Gratulálok az unokához!!!Nagyon édes kisfiú!!!:))))
2008. szept. 10. 12:36

Gratulálok az unokádhoz!

Jó egészséget és boldog gyermekkort neki! :)))

Jó hír, hogy ilyen szerető nagyszülei vannak!


Az én gyermekemre nem kíváncsiak a saját nagyszülei (apám,anyám), pedig a távolság kb. 8 km...


Ja,és nem volt szenvedés a szülésem, sőt! :)))

Csak már olyan sok van, hogy nem írtam még le ! :DDD

2008. szept. 10. 12:33
Gratulálok én is tiszta szívemből! Igazán jó jó hírt hallani, nem csak a kedvezőtlen tapasztalatokat. A május 8. nekem is kedves nap, az én fiam is akkor született 1986-ban! Neki sajnos nem adatott egyetlen ilyen szerető nagyszülő sem, és valóban érzelemszegény is felnőtt emberként is. Szeressétek, dédelgessétek még nagyon sok éven át a gyönyrű kis csöppséget, aki nagyon szép baba!
2008. szept. 10. 12:22

Gratulálok az unokádhoz.

És nagyon szép a neve.

Az én Kedvesemet is így hívják és a leendő kisfiunknak is ezt a nevet szánom... :)

2008. szept. 10. 12:17

Nagyon meghatódtam, elkezdtem itt bőgni, pedig nem val rám.

Én friss kismama vagyok, 8 hetes, és már nagyon várom. Biztos ezért hatott meg jobban mint máskor.

Minden jót kivánok nektek.

2008. szept. 10. 11:56

ÁLDÁS RÁTOK.

SZUPER CSALÁD VAGYTOK.

2008. szept. 10. 11:30

Gratulálok a csodaszép kisunokádhoz!

Ez a gyermek nagyon boldog lesz.Aki ilyen szeretett teljes légkőrbe érkezik és ennyire szeretik az életére nagyon meghatározó.

Ahogy a nagyapa fogja...csodálatos...

2008. szept. 10. 11:28

Gratulálok a gyönyörű kisunokádhoz!

Nagyon jó egészséget,boldog gyerekkort és még sok tejcsit kivánok Neki! :)

2008. szept. 10. 11:24
Én is gratulálok a kisunokádhoz!:)
2008. szept. 10. 11:20
Gratulálok!! Igazánj szerencsés vagy! Remélem majd idővel én is ilyen örömöt okozok az édesanyámnak, ha terhes leszek. :)
2008. szept. 10. 11:03
Sok boldog anyuka babavárását olvastam itt, hadd írjam le egy boldog „nagymama” születését.
A leányzóm viszonylag könnyedén és gyorsan szülte meg az első unokámat. Nem tudom, hogy miért, de az az érzésem, hogy csak azok írnak, akiknek "szenvedés" volt a szülés.

Ugrás a teljes írásra: Egy nagymama születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook