Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy nagycsoportos gyerkőcnek milyen játék való? fórum

Egy nagycsoportos gyerkőcnek milyen játék való? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 18. 10:44
Szerintem a jó játékok mellé fontos hogy a gyerek, ha csak nem ártalmas, megkapja amit szeretne. Nem ártasz neki a pónival.... aztán azért vedd meg mellé a pónit is. Az én fiam imád puzzle-t kirakni, az minden mennyiségben jöhet, és persze, ő is szeretne kukabúvárt, az ő korosztályuk iszonyú nyitott a reklámokra, amit látnak a TV-ben, vagy van a többinek, az kell nekik is. De én is elmagyaráztam a kisfiamnak, hogy kukabúvárt miért nem veszek neki. Mert egy gusztustalan értelmetlenség. nagyon szeretne bakugánt is, de erről is beszéltünk, hogy én nem veszek undorító szörnyeket a házba, ne is haragudjon. De imádja az autókat, mozdonyokat, megveszem a 200.-adikat is neki, mert boldog tőle, és nem ártok vele neki. Azonkívül mi rengeteget társasozunk, legalább 15 féle társasunk van. Azok is fejlesztik, szórakoztatnak, együtt játszik szülő-gyerek.... és persze legó minden mennyiségben.... már lányoknak is vannak pónisok is, mindenféle. Remélem tudtam segíteni.
2013. dec. 17. 10:12

játéknet.hu

Sok játéknál van vélemény is, lehet keresni kor szerint, nem szerint, ár szerint

A Thinkfun játékok jó készségfejlesztők és sokáig lekötik a gyerekeket, sokféle van.

7. youlcsi (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2013. dec. 16. 10:23

a pónikat én sem értem :) a pisilős baba viszont teljesen jó. szerepjáték... öltözteti, eteti, gyógyítja, stb. ebben nem látok problémát.


jobban zavar, hogy a 3évesem kukabúvárt meg zombifiút akar mindenáron :D

2013. dec. 16. 10:04
Köszönöm
2013. dec. 16. 09:51

A tulli-nál a társasjátékoknál találod az oktató játékokat.

Érdemes megnézned az árat mindkettőnél, mert előfordulhat, hogy egyiknél ugyanaz olcsóbb, mint a másiknál.

2013. dec. 16. 09:47

Ezeken az oldalakon be tudod állítani a korosztályt és tudsz neki venni oktató és fejlesztő játékokat.


[link]


[link]

2013. dec. 16. 09:44

Nézd meg ezt az oldalt! 1-99 éves korig rengeteg készségfejlesztő játékot találsz.


www.reflexshop.hu

2013. dec. 16. 09:44

Azt tudom mit szeretne, -pisilős babát, meg pónit pónival, de ennek nem látom értelmét!

Valami fejlesztő, hasznos játékot szeretnék.

2013. dec. 16. 09:42
Egy nagycsoportos gyerkőcnek milyen játék való?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook