Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy "majdnem" kapcsolatból vissza lehet lépni barátsággá? fórum

Egy "majdnem" kapcsolatból vissza lehet lépni barátsággá? (beszélgetős fórum)


11. 9b68993820 (válaszként erre: 10. - E90e67cb6b)
2013. jún. 2. 23:01
Előtte se voltatok barátok, utána se lehettek. :) Ez legfeljebb haverság volt. Simán lehettek még haverok, de sztem csak idővel. Mert te többet szeretnél, remélnél, ő pedig valószínűleg néha flörtölne veled, amit te mindig új reménynek vennél. Jobb, ha békén hagyod, és keresel mást. :)
10. e90e67cb6b (válaszként erre: 9. - 9b68993820)
2013. jún. 2. 22:59
Most ez kivételesen nem az én fejemből pattant ki, hanem ma egyik barátnőm (közös ismerős és vele is jóban van) szóval ez a lány hozta fel hogy "de azért legalább barátok maradhattatok volna". Én mondtam hogy ezek után már elég bajos lenne barátkozni. És ezért tettem fel a kérdést hogy más hogy látja. Mert ha belegondolok most minek barátkozni? Mikor hülyének nézett stb. De ez a lány meg csak fújja hogy "de amúgy egy rendes gyerek, meg olyan jól el lehet vele lenni"...
9. 9b68993820 (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. jún. 2. 22:44
Ne haragudj, de sztem az már kicsit beteges, ahogy te ehhez a sráchoz ragaszkodni próbálsz. Nem jött össze a kapcsolat, előfordul az ilyen, nem is egyszer, nem csak veled, sokakkal. :) Fogadd el, és lépj tovább. Minél görcsösebben kapaszkodsz belé, és kombinálsz, hogy mi lehetne, annál rosszabbul fogod magad érezni.
8. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - E90e67cb6b)
2013. jún. 2. 22:25

Figyelj, ez nem úgy működik, hogy visszalépsz egy szintet és az utána történtek nem történtek meg.

Ha átvert, hülyített akkor nem olyan ember, akinek a társaságára - amennyiben nem mazochista fajta vagy úgy lelkileg - szükséged van. Szerintem. Legalábbis baráti kapcsolat nem hiszem, hogy működne. Haveri esetleg.

2013. jún. 2. 22:04
Nem lehet és a leírtak alapján minek is?
6. e90e67cb6b (válaszként erre: 3. - 6b006fc769)
2013. jún. 2. 22:00

De írom hogy "még mielőtt összevesztünk volna, érdemes lett volna-e vissza lépni barátkozáshoz, haverkodáshoz. "


Tehát amíg nem jutottunk volna el idáig. Mikor már éreztem hogy ebből sok jó nem fog kisülni. Mondjuk jobban belegondolva ha becsapott és hülyített, akkor nem igazán kedvelhetett. Annyira meg végképp nem hogy barátkozzon velem.

5. gkreka (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. jún. 2. 21:59
Én a helyedbe nem akarnék egy ilyen pasival barátkozni... Nem kell az újabb pofonér házhoz menni!
2013. jún. 2. 21:57
Nem lehet.
2013. jún. 2. 21:53

"Becsapott és elég csúnyán lerázott"


MInek akarsz ilyen előzmények után barátkozni?

2013. jún. 2. 21:50
Szerintem nem, és jobb, hogy még ilyen korán véget is ért, majd jön más! :)
2013. jún. 2. 21:31

Már az elején is randinak indult a dolog, udvarlással, kedveskedéssel, csókkal, "szerelmes" üzenetekkel. Ez lehet hiba, mert először érdemesebb barátkozni. Szóval kiderült hogy mint nő nem kellettem neki, össze is vesztünk mert kiderült hogy becsapott és elég csúnyán lerázott. De elgondolkodtam hogy még mielőtt összevesztünk volna, érdemes lett volna-e vissza lépni barátkozáshoz, haverkodáshoz.


Mondjuk szerintem ilyen esetben már nem, mert egyértelműen kapcsolatnak indult a dolog, itt ő volt az aki nem volt fair, mivel 90% hogy csak szexre hajtott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook