Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy kismama, aki fogyni szeretne, dee a baba az első, és nő is szeretne újra lenni! fórum

Egy kismama, aki fogyni szeretne, dee a baba az első, és nő is szeretne újra lenni! (beszélgetős fórum)


2010. máj. 5. 08:12
Köszönöm a jó tanácsokat!
2010. máj. 4. 14:50
lihgt-osan lehet tornázni, attól nem lesz baj, nem fog a tejed elapadni. fogyókúrázni nem kell, de ha egészséges ételeket kezdesz fogysztani fogyni fogsz. sok gyümölcs és zöldség, édesség és péksüti nuku helyette teljes kiörlésű dolgok sok zöldséggel megpakolva stb. ezektől nem hogy nem hízol de fogysz is és a tépanyag is ezekben van, nem az édességben sült krumpliban. te ia babád is jól jár.
2010. máj. 4. 14:47

Régi tapasztalataimra hivatkozva én hét hónapig szoptattam a gyermekemet, mikor kicsi volt és egy év leforgása alatt visszanyertem a régi alakomat,

nem kell kétségbe esni ezért, csak legyél türelemmel. Üdvözlettel: Ágnes

2010. máj. 4. 14:44
Egyetértek az előttem szólóval. A ételeket meg kell válogatni, és egy kiadós séta mindig jól jön. A rendszeres, nem izomlázas mozgástól szerintem nem apad el a tej. Viszont elapadhat, ha stresszes vagy a súlytöbbleted miatt. Szóval nyugi, élvezd az anyaságot, és fogadd meg a fenti tanácsokat. Szoptatás után pedig havi 3-6 kilót lazán le lehet adni, és el tudod érni az álomalakod.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook