Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy kis romantika.../szerelmes dalok, versek, regények/ fórum

Egy kis romantika.../szerelmes dalok, versek, regények/ (fórumjáték)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2013. jún. 7. 11:00
Közelebb lépve hozzám, hosszan rám pillantott, és ez a nézés intimebb volt minden simogatásnál. A bőröm halványan izzani kezdett,mintha lenyeltem volna a holdat,és most bőröm alatt világítana.Testemen minden szőrszál égnek mered,a lélegzetem elakadt,és mindegy egyetlen pillantástól
2013. jún. 6. 16:45
Te vagy az egyetlen, ki örömöt okoz, nélküled az életem egy bezárt doboz.Várom a percet, mikor újra láthatlak, s a dobozból kitörnek a titkos vágyak. Szeretlek!"
2013. jún. 6. 16:45
"Szeretnék veled lenni minden éjszakán, bevallani, hogy Szeretlek igazán.Nézni csöndesen égő szemed, egy forró csók után bevallani, Hogy nem tudok élni nélküled!!!"
2013. jún. 6. 16:45

"Ha szeretsz valakit....

Harcolj érte!

Erős légy, és ne dobbd félre!

Mert a szerelem szabadon száll...csak azért félünk, mert csalódni fáj!!!"

2013. jún. 6. 16:44
„A szerelem mindig más. Mindegy, hogy hányszor szeretünk életünkben, egyszer, kétszer vagy tízszer: az új szerelem mindig ismeretlen. A szerelem vagy a pokol fenekére taszít, vagy a mennyországba röpít, de egy biztos: valahova eljuttat. És nem utasíthatjuk vissza, mert létünk alapfeltétele. Ha nem merjük elfogadni, éhen halunk egy karnyújtásnyira a fától, amely hiába kínálja gyümölcseit. Mindenütt a szerelmet kell keresnünk és vállalnunk kell, hogy esetleg órákig, napokig vagy akár hetekig szomorúak és csalódottak leszünk miatta. Mert abban a pillanatban, amikor elindulunk keresni a szerelmet, ő is elindul, hogy megtaláljon minket.
2013. jún. 6. 16:44
„Nem gondoltam rá, mikor megismertelek, hogy téged majd így megszerethetlek. Azt hittem, hogy csak egy kaland lesz nekem, de tévedtem, mert beléd szerettem!”
2013. jún. 6. 16:44
„Nem tudok aludni, remeg a szívem. Hiányzik, hogy kezed kezemhez érjen. Riadtan ébredek, merre vagy, hol lehetsz. Megnyugszom, csak mondd, hogy szeretsz!”
2013. jún. 6. 16:43
„Szeretnék minden nap melletted ébredni, szeretnék minden nap veled boldog lenni. Szeretem az életet, mert az életem te vagy. Téged pedig azért, mert az életem része vagy.”
2013. jún. 6. 16:43
„Szívem őrült lázban ég, de elmondani nem merem. Lelkem egy titoktól nehéz, nem tudom, mit tegyek. Csak egy szó, egy név, egy álom, mi szívemet nyomja, egy édes érzés, mi nyugodni nem hagyja. Kimondani nehéz, mert félek, hogy fájna a válasz. Segíts, hogy könnyebb legyen létem e világban. Egy szót súg a szívem, ha rád gondolok. Szeretlek! Csak ennyit mondhatok.”
2013. jún. 6. 16:43
„A szerelem kertjéből egy rózsát szakítottam, a rózsa te voltál, s én boldog voltam. Őrzöm én a rózsát, a szívembe zártam, áldom a sorsot, hogy rád találtam.”
2013. jún. 6. 16:42
„Távol vagyok tőled, de a szívem ott van nálad. Érzem, hogy szeretlek és vágyom utánad. Vágyom, hogy mehessek, nálad lehessek, füledbe súgjam, hogy mennyire szeretlek!”
2013. jún. 6. 16:42
„Akárhol is legyek te jársz az eszembe, érted gyűlik boldogságnak könnye a szememben. Te vagy, kit a sorstól ajándékba kaptam, mikor fájdalmammal magamra maradtam. Ha szomorú vagyok, felvidítod lelkem, érzem, hogy benned drága kincsre leltem. Nem számít, hogy mi jön, öröm vagy bánat, létezel, s ezt köszönöm édesanyádnak! Létezel, amiért anyukádnak hála, érezhetem végre, én sem vagyok árva. Nem vagyok egyedül, s te sem leszel többé, mert ott élek a szívedben örökké!”
2013. jún. 6. 16:41
„Szívem minden dobbanását neked adom, cserébe nem kérek mást, csak szeress engem nagyon! Én nem vágyom másra, csak hogy velem légy, hiszen tudod, lelkem örökre tiéd. Hogy ez az érzés megmaradjon, szívedben a lángot el nem oltom. Szívünkben seb ne hagyjon foltot, szemünkben a boldogság fénye ragyogjon!”
2013. jún. 6. 16:41
„Boldogság. Ez volt minden vágyam, hogy társam megtaláljam. Mikor megtaláltalak téged, tudtam, te vagy, akit kerestem régen. Érted érdemes élnem. Most, hogy velem vagy, soha el nem engedlek, csak téged szeretlek. Rád nézek, elönt a forróság, azt hiszem, ezt úgy hívják boldogság!”
2013. jún. 6. 16:41
„A szerelem a leghatalmasabb erő. Láthatatlan. Nem lehet sem megpillantani, sem lemérni, mégis elég erős ahhoz, hogy egyetlen perc alatt megváltoztasson, és nagyobb örömben részesítsen, mint bármilyen tárgyi tulajdonod!”
2013. jún. 6. 16:41
Egy tökéletes világban soha nem kellene bocsánatot kérnünk. Soha nem beszélnénk meggondolatlanul, nem bántanánk meg egymást, nem törnénk össze egymás szívét. A szeretet uralkodna mindenekfelett, és mindenki boldogan élne… De. Ez nem egy tökéletes világ, mert az emberek néha a saját kárukon tanulnak, néha olyan dolgokat teszünk, amiket már nem lehet visszavonni, akárhogy is próbáljuk. Sajnálom, hogy ha fájdalmat okoztam neked, és így okot adtam arra, hogy kételkedj benne, mennyire fontos is vagy nekem…”
2013. jún. 6. 16:40
Nem igaz, hogy a szerelem vak. Ellenkezőleg, a szerelmes ember olyasmiket lát imádottján, amiket más nem vesz észre.”
2013. jún. 6. 16:40
„Lehet, hogy pont azért nem tudunk szeretni, mert arra vágyunk, hogy bennünket szeressenek, vagyis a másiktól várunk valamit ahelyett, hogy követelmények nélkül fordulnánk hozzá, és beérnénk puszta jelenlétével.”
2013. jún. 6. 16:40
„Hogy mit tesz velünk a szerelem? Egyik nap úgy mész haza, hogy a mennyekben érzed magad, máskor meg elbújnál egy sötét sarokba bőgni...”
2013. jún. 6. 16:39
„Ha azt mondom, szeretlek, de nem ismerlek, akkor nem téged szeretlek, hiszen azt se tudom, ki vagy. Valakit beléd vetítek, aki nem te vagy, hanem csakis az én ábránd- és vágyvilágomban él. Rávetítem az arcodra, belelátom a lelkedbe, és azt hiszem, hogy te vagy. Valakivel összetévesztettelek.”
2013. jún. 6. 16:39
Amikor valaki nagy hatással van ránk, mindig találunk okot azt hinni, hogy ő az igazi számunkra. Teljesen mindegy, hogy mi az ok. Jelen esetben például az éj fényei ragadtattak el. Majd egy idő után mindaz, amit a másikban szerettünk, kezd elviselhetetlenné válni. De abban az elvarázsolt pillanatban úgy érezzük, rátaláltunk arra, akit egész életünkben kerestünk.”
2013. jún. 6. 16:39
„A szerelem olyan, mint egy kád forró víz – nyakig elmerülsz benne, aztán szép lassan kihűl.”
2013. jún. 6. 16:38
"A szerelem annyi, mint odaadni a szíved valakinek, és közben azt remélni, hogy nem fogja összetörni."
2013. jún. 6. 16:38

"Félek a haláltól, de nem akarom elszalasztani az életet. Félek a szerelemtől, mert olyan dolgok kapcsolódnak hozzá, amiket emberi ésszel nem lehet fölfogni: hatalmas a fénye, de az árnyéka megrémiszt."


*

2013. jún. 6. 16:38
"Egyetlen perc kell, hogy megsértsünk valakit, egy óra, hogy megkedveljen minket, egy nap, hogy megszeressük, de egy egész élet, hogy elfelejtsük!"
2013. jún. 6. 16:37
"Szeretem. Hiányzik. Bízok benne. Látni akarom. Sose felejtem el!!!!"
2013. jún. 6. 16:36
"A szerelem nem csak abból áll, hogy egymás szemébe bámulunk, hanem abból is, hogy együtt nézünk egyazon irányba."
2013. jún. 6. 16:35

Harapnád számat,

Mely utolsó leheletével Téged ölel.

Vágyod önmagadat,

Mi bennem újra életre kel.


S tudod, hogy akarlak,

Alázattal, tisztán, szerelmesen,

Tudod, hogy mindig hallak,

Hogy kívánlak vadul, szenvedélyesen.

2013. jún. 6. 16:34

Szenvedélyes csókoddal gyötörd ajkamat,

Vérem forr, gerjesztőn fokozza vágyamat.

Nyelved és ajkad ölelkezzen nyelvemmel,

Tested, szűk kelyhedet fürgén nyergelem.

2013. jún. 6. 16:34

Vad ölelésidben elepedve

Várom, hogy lecsukja pilláit a nap,

Az esti csendben megkeresve

Űzött vadként megtalálod vágyaimat.


Szívem rejtekébe zárva

Minden beteljesülést,

Várni, hogy eljöjjön az óra,

Átélni minden egyes percét.


Játszva kitárni

A szenvedély kapuját,

Megfeszülve várni

Az összes vad csodát,


Mely esténként felforralja

A csendben lüktető vért ereinkben,

Sorsunk összeforrasztva

Egymásnak ad minket a végtelenben.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook