Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy kis romantika.../szerelmes dalok, versek, regények/ fórum

Egy kis romantika.../szerelmes dalok, versek, regények/ (fórumjáték)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. jún. 11. 16:50
A szüleid biztosan tolvaj űrhajósok voltak, akik elloptak 2 csillagot az égről, és odaadták neked, hogy ezek ragyogjanak a szemedből, amikor rám nézel.
2013. jún. 11. 16:50
A holnap egy gyönyörű virág, melynek szirmai a nap ébredésével kelnek életre. Te vagy a holnapom.
2013. jún. 11. 16:50
Szeretnék könnycsepp lenni, szemedben megszületni, végigfolyni az arcodon, és meghalni az ajkadon.
2013. jún. 11. 16:49

Sajnos napjainkban általában a (...) romantikus szenvedélyt értik szerelem alatt. Két ember meglátja egymást, kölcsönös fizikai vonzalmat éreznek, élvezik, ha együtt lehetnek, és gyorsan "egymásba szeretnek". Nem állnak meg, hogy átgondolják: ők ketten máshonnan jönnek, más értékekkel rendelkeznek, és mást várnak a kapcsolattól. Nem gondolják végig, mit is jelent egy életre szóló társkapcsolat kialakítása és ápolása.


Lester Sumrall

2013. jún. 11. 16:49
Nem tartom romantikusnak, amikor egy férfi azt mondja, hogy az életét adná azért az asszonyért, akit szeret. Sokkal jobban tetszik az a férfi, aki azért harcol, hogy életben maradjunk! Semmi romantikus nincs egy halott férfiban, akár a kedvesed, akár nem.
2013. jún. 11. 16:49
Remek érzés, amikor a férfi virágcsokrokkal és bonbonokkal kényezteti a nőt, fülébe súgja, hogy szereti - ám ez nem igaz. Csupán annyit jelent, hogy hagytuk magunkat rászedni, és azonosítottuk a romantikus gesztusokat a szerelemmel. A valódi szerelemhez ennél sokkal komolyabb érzésekre van szükség, többre annál, hogy szerelmes legyen az ember.
2013. jún. 11. 16:49
Lassankint elfelejtjük az örömszerzés, a meghittség, az egyszerű szeretet szavait és gesztusait. Orrot fintorítunk, elhúzzuk a szánkat, mert az ilyesmi ma "édes" és "érzelmes" és "romantikus". Csupa lesújtó értelmet nyert jelző. És mögötte a merev pléhpofa mögött a csikorgó hiány.
2013. jún. 11. 16:49
Senki sem érti, hogy mi a romantikus természet (...). Valami, ami a szépséget szolgálja, mint a paróka a tar fejen; vagy az elővigyázatosságot, mint álszakáll a szélhámoson.
2013. jún. 11. 16:49
Szerelemre lobbanni egy álmaimban látott lány iránt! - micsoda romantikus őrültség.
2013. jún. 11. 16:48
Az életben akad számos nagy, romantikus pillanat, amikért érdemes élni. Ám van egy kis gubanc, ezek a pillanatok elmúlnak és a sarkon előbb utóbb ott ólálkodik a kegyetlen, borotválatlan gazember: a valóság.
2013. jún. 11. 16:48
Néha már az is megfordul a fejemben, hogy valami baj van velem. Talán túl sok időt töltöttem romantikus irodalmi hőseim társaságában, és emiatt túl magasak az eszményeim és az elvárásaim. De a valóságban még senkitől nem éreztem így magam.
2013. jún. 11. 16:48
Nincs olyan, hogy "a megfelelő ember", amennyiben ezzel arra gondol, hogy létezik olyan férfi, aki képes bennem romantikus szerelmet ébreszteni. A házasságban hiszek (...), de nem úgy, hogy az egy delíriumos állapot eredménye. Ésszerű partneri kapcsolatnak tekintem két barát között, akik jól ismerik egymást, és bizalommal vannak egymás iránt. A házasság egyetlen helyes megközelítése, ha rájövünk, hogy nincs borzongás, nincs románc, s keressünk valakit, aki elég kedves, helyes és szórakoztató, tele van életkedvvel és hajlandó áldozatot hozni azért, hogy a másikat boldoggá tegye.
3054. madárdal
2013. jún. 8. 17:22
Őrizem a szemed/Ady
2013. jún. 7. 18:26

Gondolsz-e rám?

( Wass Albert )


Mikor az est szellő-uszálya lebben,

S madár dalol a zöldellő ligetben,

Mikor az égen első csillag ég,

S a nyárfa lombja suttog halk mesét,

Bíborba nyíló álmod alkonyán

Gondolsz-e rám?


Ha lelked, mint egy mámoros madár

Az ég sötétkék bársonyára száll,

Mikor a fényt koszorúba fonod,

S azzal köríted tiszta homlokod,

Repeső vágyad tündér-hajnalán

Gondolsz-e rám?


Én minden este kis faludba szállok,

Hol most javában nyílnak a virágok,

S szívem egy titkos, halk ütemre dobban,

Ha látlak olykor állni ablakodban;

El-el merengsz... s úgy érzem, igazán

Gondolsz reám!

3052. madárdal
2013. jún. 7. 13:43

..."Harmat leszek,ha te napsugár vagy,

csakhogy lényink egyesüljenek..." /Petőfi

2013. jún. 7. 11:05
Az első szerelem mindig nyomot hagy a szívekben – mondják. Én már tudom, hogy valóban így van. Még azt is mondják, hogy az első szerelemtől való elválás nehéz…nem…épp az a nehéz, hogy sosem válsz el…a szíved mindig felé húz, de nem szabad már úgy gondolnia rá.
2013. jún. 7. 11:04
Ha lehetne egy kívánságom, azt kérném, hogy minden nap arra ébredjek fel, hogy érzem a nyakamon a leheleted, az arcomon az ajkaid melegét, a bőrömön az ujjaid érintését…azt szeretném, hogy érezzem a szívverésed az enyém mellett, tudva, hogy mindezt csak melletted élhetem át.
2013. jún. 7. 11:04
Tudtad, hogy régen olyan élőlények voltak, amelyeknek két fejük, négy kezük, és négy lábuk volt?! Boldogok voltak. Az égiek megirigyelték a boldogságukat és egy villámcsapással szétválasztották őket. azóta a párjukat keresik.
2013. jún. 7. 11:04
Én csak veled akarok lenni! Mindig...Mindenhol...Az már mindegy igazából, hogy itthon a meleg ágyban, az utcán szakadó esőben vagy éppen egy híd alatt, étel,ital nélkül, a leghidegebben. Tudod, mindegy ,hogy hol, hogyan...csak veled ... örökre.
2013. jún. 7. 11:04
Köszönöm, hogy okot adtál arra, hogy felfedezzem a szerelem igazi jelentését. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer ez az érzés uralja majd az életem. Annyira örülök, hogy beléptél az életembe. Sosem voltam még boldogabb. Örökre te leszel az édesem. Szeretlek.
2013. jún. 7. 11:03
Meghalnak a csillagok is egyszer, csak a mi szerelmünk él tovább. Ezt éreztük tegnap mind a ketten, csók közben is ezt súgta a szád.
2013. jún. 7. 11:03
Tudom azt, hogy nélküled nem tudom élni az életem, szavakba önthetetlen az érzés, amit kihozol belőlem. Küzdeni fogok majd mindenki ellen, aki kettőnk közé mer állni, mert Benned van az, ami kell nekem, mert szárnyak nélkül nem tudok szállni.
2013. jún. 7. 11:03
Tudod milyen az amikor nem tudsz megszólalni a másik ember mellett és csak hallgatod a másik lélegzetét, szívverését, érzed az illatát? Annyira sok mindent akarnál kérdezni de nem tudsz mert leköt hogy megsimogasd az arcát, fogd a kezét, érezd minden mozdulatát. Beléd szerettem egyszerűen és tisztán.♥
2013. jún. 7. 11:03
Onnan tudod meg, ha megtaláltad a herceged, hogy nem csak az arcodon ragyog mosoly, de a szívedben is.
2013. jún. 7. 11:02
Az egyik legnagyobb boldogság, ha tudjuk, hogy szeretnek olyannak, amilyenek vagyunk - vagy még inkább, szeretnek annak ellenére, amilyenek vagyunk..!
2013. jún. 7. 11:02
Keresem a szót, hogy elmondjam, milyen amikor a szívem dobban. Mikor felébredt bennem, szerelemre éhes lelkem....
2013. jún. 7. 11:02
Szeretlek édes, szeretlek téged, szeretni foglak amíg csak élek. Kezem reszket, szívem nehéz, szeretlek téged ennyi az egész...
2013. jún. 7. 11:01
Amikor rád gondolok, mindig az érintésedre vágyom… Mikor veled vagyok, azt kívánom, bárcsak ne repülnének el olyan gyorsan a percek. Egy percet sem bírok ki nélküled.
2013. jún. 7. 11:01
Ha valakit szeretsz, olyannak látod, akár egy angyalt. A mosolya bearanyozza a napod. Ez az érzés semmihez se fogható.
2013. jún. 7. 11:01
Ha elszakítanak tőlünk valakit, akit szeretünk, úgy adhatunk neki hosszú életet, ha a szeretetünk sosem szűnik. A házak leégnek, az emberek meghalnak, de az igazi szeretet örökké tart.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook