Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kis nyugi kéne! fórum

Egy kis nyugi kéne! (beszélgetős fórum)


1 2
37. Zane73 (válaszként erre: 35. - Andi6020)
2010. jún. 30. 19:38
Naná!
36. homokóra (válaszként erre: 34. - Zane73)
2010. jún. 30. 19:17
Akkor már késő
35. andi6020 (válaszként erre: 34. - Zane73)
2010. jún. 30. 19:14
Naugyehogy ugye!
34. Zane73
2010. jún. 30. 19:11

Lehet, hogy akkor kapcsolna az anyuka, amikor egy tápszonda lógna ki a 30 kilós lánya orrából!


Bocs Hullahopa, de a naplód olvasása után nem tudom megállni, hogy ne nyilvánítsak véleményt!

33. andi6020 (válaszként erre: 32. - Homokóra)
2010. jún. 30. 18:54
Na ez az! Bár lehet, hogy itt sem esett messze az alma a fájától.....
2010. jún. 30. 18:47
Az addig oké..hogy ő nem látja..de hol a bánatos francban vannak ilyenkor az anyák?
31. andi6020 (válaszként erre: 30. - Zane73)
2010. jún. 30. 18:42

Tök mindegy, ha szépen szólsz, ha csúnyán egyik sem ér semmit. :-((

Tudod mire reagálna lelkesen? Ha jelentkezne valaki, hogy:

-Jaj, én is kövér 40 kilós vagyok, ugye milyen borzasztó a sorsom? Gyere beszéljük meg a problémáinkat! :S


Sajnálom, hogy nem a rokonom. Nagyon szívesen segítenék. Borzasztó a tudat, hogy fiatal lány, és nem látja, hogy tönkreteszi magát!

30. Zane73 (válaszként erre: 29. - Andi6020)
2010. jún. 30. 18:35

Ne bántsd, mert amig Ő nem látja magát annak ami, addig ugysem hiszi amit mondunk!


Olvastam a naplóját, hááát...:-(

29. andi6020 (válaszként erre: 25. - D6502380b9)
2010. jún. 30. 18:33
Te egész egyszerűen nem vagy normális! Tudom miről beszélek hidd el! Ha én lennék az anyád, lekevernék neked két nagy frászt! Nem is értem anyukádat, de mindegy, ez nem ide tartozik. Még jó, hogy bőgsz állandóan, és nincs energiád. Mégis mitől lenne? Nem eszel semmit. Lehet, hogy 19 vagy, de még kislány. Kellene valaki, ki megfogja a kezed. Á, mindegy, úgyis hülyeségnek tartod amit mondok, és gondolatban elküldesz a jó francba. Teheted, amíg még élsz. Bár az az élet amit élsz, az csak lét, de nem élet. Ezek lehetnének ( az egyik )legboldogabb éveid, Te meg elcseszed!
2010. jún. 30. 18:25
Azt látom..
27. Zane73 (válaszként erre: 26. - Homokóra)
2010. jún. 30. 18:22
Nincs betegségtudata...
2010. jún. 30. 18:15
Súlyos testkép zavarban szenvedsz...menj orvoshoz...elvárásod önmagaddal szemben egyáltalán nem ideális, segítégre van szükséged!
2010. jún. 30. 15:34

Őő, oké, nem pont erről szól a fórum de mindegy. Anyukámmal, nagyszüleimmel és idősebbik dédimmel élek együtt (nem, nem egy lakótelepes lakásban hanem egy jó nagy és jó öreg házban). Nagymamim és dédim van mindig kikészülve tőlem.

De nincsenek akkora gondok, sztem én magam sem épp abba halnék bele hogy halálraéheztetem magam... ugyanis egyáltalán nem éhezem... A testképzavarban sem hiszek. Azzal tisztában vagyok hogy egészségtelen amit csinálok, de ezen egyenlőre nem bírok változtatni. Azok a fotók nem per pillanat készültek, ráadásul elég jó fotók ahhoz hogy eltakarják a „husis részeket”. Mint a csípőm és a combom. Meg persze aarról sem felejtkeznék meg, hogy mindenkinek mások az elvárásai önmagával szemben! Mindenkinek más az ideális!

24. b2076ec79b (válaszként erre: 21. - Zane73)
2010. jún. 30. 15:24
Abszolút osztom a véleményt és nagyon furcsállom, hogy az anyukája nem veszi ezt észre :S Vagy csak nem akarja észrevenni....
23. kiddy (válaszként erre: 14. - Homokóra)
2010. jún. 30. 15:23
Ezt csak azert irtam hogy ne erezze magat ugy hogy neki meg lentebb kell adni!nyilvan vekony...de szerintem ra ferne egy kis onbizalom is!de mindenekelott egy orvos,de AZONNAL!!!!!!!!!!
2010. jún. 30. 15:19
Orvost, de gyorsan!
21. Zane73 (válaszként erre: 1. - D6502380b9)
2010. jún. 30. 15:13

Ha ez egy iskola lenne, és én az osztályfőnököd, akkor behivatnám anyukádat!...de ez nem az a hely, igy csak a véleménymet írom le!


Mint már többen is írták: Beteg vagy! Táplálkozási problémáid, és önképzavarod van!


Ingerlékenységedet leginkább az alacsony vércukor szint okozza, illetve az összes szükséges vitamin nyomelem stb. hiánya, amit a táplálékkal juttatunk szervezetünkbe.


Állapotodat semmilyen szintetikus vagy naturális termék nem fogja megoldani, max. elfedni!


Sajnálom, hogy családod ebből nem vesz észre semmit! :-(


Kérlek menj szakemberhez, és mondj el neki mindent őszintén!


Gyógyulást kivánok!

2010. jún. 30. 15:13
Szia! Olvastam a naplódat, súlyos testkép zavarod lehet. Izsonyú sovány vagy. Kérj segítséget orvpostól! Anyukád mit szól az életmódodhoz?
2010. jún. 30. 14:15

Szia.

Szerintem nagyon beteg vagy, tessék orvoshoz fordulni... nagyon sovány vagy... :(

sok sok csoki és nasi, és minden!

2010. jún. 30. 14:10

Te kimondottan sovány lány vagy,egy dekát sem szabad fogynod.

Ugye nem akarod,hogy zörögjenek a csontjaid?Néhány kiló plusz határozottan jól jönne,akkor lennél igazán csinos.

Az állandó koplalás,a tested sanyargatása vezetett oda,hogy hisztis, fáradt és kimerült vagy.Ha mindent megvonsz a szervezetedtől,egyszer felmondja a szolgálatot és TE EZT NEM AKAROD!

Ugye?????????????

2010. jún. 30. 14:08
Hát köszi! :D
2010. jún. 30. 14:04
Azonnal egyél meg egy egész grillcsirkét egy tábla étcsokival!!!! Egyből mosolyogni fogsz!!!
2010. jún. 30. 14:02

A legelső dolgod,hogy saját magadat elfogadd és belásd,hogy nincs szükséged koplalásra,a hashajtókat egy életre felejtsd el,azzal csak ártasz.

Amikor pocsék hangulatban vagy olvasd el a bemutatkozó szövegedet és ahhoz tartsd magad,ott nagyon határozottan megfogalmaztad a célodat.Hogy elérd egészségesnek kell maradnod az önsanyargatás amit művelsz sajnos nem ide vezet.

Bocsánat,ha keményen fogalmaztam.

2010. jún. 30. 14:00
hogy csinos? Nem tudom..de a 38 kilós képe ijesztő!
13. kiddy
2010. jún. 30. 13:58

Szia!ne haragudj hogy ezt mondom,de neked azonnal orvosra van szukseged,meg mielott valami hulyeseget csinalnal magaddal!amit a naplodban irsz az nem normalis.azert erzed magad rosszul,mert nem eszel semmi taplalot es nincs energiad!egyaltalan nem vagy dagi,nagyon csinos vagy!

es bizonyitott teny hogy a csoki boldogsag hormont termel!

2010. jún. 30. 13:43
ha van a közelben,ceragemágyat kell használni,stresszoldó,nagyon-nagyon nyugtató!!!
2010. jún. 30. 13:41
Sajnos ez kemikália nélkül nem fog menni...nagyobb a baj
2010. jún. 30. 13:40

Szia!


IDEGEIMRE MENTEK CSEPP!!!!!!!!!!!!!


Citromfű levél,macskagyökér,levendulavirág alkoholos oldata,étrend-kiegészítő készítmény.


A levendula legismertebb hatóanyaga a linaool.A valeriana gyökér valerianasavat,a citromfű hidroxifahéjsavakat tartalmaz.Ezeket a gyógynövényeket népgyógyászatban régóta alkalmazzák.Hozzájárulnak a normál idegállapot,a lelki egyensúly fenntartásához,a megfelelő relaxációhoz,az egészséges alváshoz.


Ma vettem ezt a gyógynövénykészítményt,már többen ajánlották.Egy idő óta altatóval alszom,ezt szeretném kiváltani a cseppekkel.Eddig csak jót hallottam róla,az üzletben is azt mondták,hogy nagyon kelendő termék,és még senki nem mondta,hogy nem jött be,egy próbát megér.


50ml-es kiszerelésben kapható,az ár biztosan változó,én 1570ft-ért vettem.

9. kisj
2010. jún. 30. 13:39
Orvoshoz KELL menned, mégpedig egy jó pszichiáterhez.:( Beleolvastam a kajás naplódba...
8. homokóra (válaszként erre: 6. - D6502380b9)
2010. jún. 30. 13:38

hát ez a baj talán...foglald le magad..menj strandra, barátnőzni, futni..fáraszd ki magad..


Nyugi??? Nem tom mi az

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook