Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egy, két gondolat 90 napos diéta után fórum

Egy, két gondolat 90 napos diéta után (beszélgetős fórum)


2010. aug. 2. 13:56

Sziasztok!

Én márciusban kezdtem el ezt a diétát.

75 kg-ról indítottam és 63-64 kilóra sikerült lefogynom. Utána végig akartam csinálni a három hónapot, amikor is délig csak gyümölcsöt eszek, de nem jött össze. Hiába mozogtam és táplálkoztam megfelelően, egy hónap alatt nagyon gyorsan visszaszedtem 6 kilót. Kissé elkeseredtem, de egy orvosi vizsgálat kiderítette, hogy van némi gond a cukrommal, ami persze beleszólt a hormonháztartásomba is. Ez nem új keletű dolog nálam, hiszen erre gyógyszert is szedtem, ami egy időre rendbe tetet a dolgokat. Azonban magas vércukor szintet mutatott az éhgyomri és ez magyarázat volt arra, hogy a nagy testsúlytól miért is nem tudtam hagyományos módon, mozgással és egészséges táplálkozással lefogyni. Miután júliusban újra nekifogtam a három hónapnak, azóta a cukrom helyre állt és újra fogyni kezdtem bár lassabban mint eleinte. Feltételezem azért, mert lassan elérem a normál súlyom(néhány ismerősöm is erről számolt be).

Olvastam a 90 napos diéta cáfolatát. Nos nekem nem hogy kevesebb izmom van, hanem több lett. Ja és rendbe jött a cukorháztartásom is. Vajon miért is?

2010. júl. 30. 07:00
Sziasztok. Én már egyszer csináltam és 94 kilóról lement nekem 85 kg-ra. Utána szültem két gyereket és 92 kig lettem. Most keztem újra ma tartok az 5. napon és minden 5 nap víznap lesz., ezt a múltkor nem csináltam. Szóval fehérje, keményítő, szénhidrát, gyümölcs, és víz. Így csinálom most végig. Hétfőn 92,2 ről kezdtem és most péntek reggel 89,8 vagyok :-) Tudom most 1-2 hétig állni fog a súlyom, de már most jobb 2,4 kg-al könnyebben! CÉl 75 kg
9. 7cf7d7012b (válaszként erre: 1. - Andi40)
2008. okt. 15. 17:39
Szia! Én március25-junius23ig csináltam.76kg-ról 65re fogytam le.Voltak nehéz napok,de én végig betartottam.Tartottam tovább a délig gyümolcs evést.Kiprobáltam már sokféle diétát és nem sikerült fogynom illetve ahogy abbahagytam a kilók visszajöttek.Ennél fél kg jött vissza. Rosszul nem voltam soha,de calciumot és magnéziumot szedtem végig.
8. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Andi40)
2008. okt. 15. 13:58

Én már másodszor kezdtem el a diétát.

Első alkalommal 75 kg-ról 68 kg-re mentem le.

Aztán abbahagytam a dohányzást fél éve,és visszajött rám 10 kg.

Most újra próbálom,hátha sikerül megszabadulni a kilóimtól,de sajnos nagyon nehezen megy.

2 hónap alatt csak 2,5 kg ment le.

Nem tudom mire vélni,betartok minden szabályt,és mégsem fogyok úgy,mint tavaly.

2008. okt. 10. 11:27
A víznapokat probáltam úgy időziteni,hogy ne kelljen kimozdulnom itthonról. Szerintem ez egyszer egy hónapban megoldható,
2008. okt. 9. 12:24

a 90 nap alatt nekem se volt problémám, a második 90 nap alatt lettem rosszul .Illetve az első 90 nap alatt amikor víznapon ültem buszon, akkor volt hányingerem és szédülésem, de ott valószínű az is közre játszott , hogy vizsgára mentem.

A rendszeresség tényleg jó benne. Sőt valószínű ha a második kör előtt nem tartok 45 nap szünetet akkor nincsenek rosszullétek sem.De számomra fontosabb volt az, hogy egészséges maradjak mintsem hogy a módszert tartsam de rosszullétekkel küszködjek.

5. andi40 (válaszként erre: 3. - Dortimcsi)
2008. okt. 9. 09:55
Sziasztok! 97 kilóról idultam. Nem voltak rosszulléteim. Most 80 vagyok és folytatom tovább. Többeknél olvastam más forumokon , hogy rosszul lettek idönként ,szédülés stb, Szerintem a legjobb az benne, hogy a szervezeted megszokja a rendszerességet.
4. csutkababa (válaszként erre: 3. - Dortimcsi)
2008. okt. 8. 13:21

igen, azt tudom, hogy nagyobb sulybol tobbet is lehet leadni, nem tudom miert van igy, de soktol hallottam ezt.

en olyan 80 kilo korul lehettem amikor belekezdtem, es mondom,4-5 kilo mennt le csak.

de mindenkeppen jo volt, mert sok zoldseget ettem, meg gyumolcsot, es hozza szoktam egy egeszsegesebb etkezeshez,amit aztan masformaban mai napig tartok.

tehat csak jot tudok en is mondani rola, annak ellenere, hogy en nem sokat adtam le.

2008. okt. 8. 12:12

Szia!


Nos én március 31-e és június 28-a között csináltam a 90 napos diétát.Az eredmény 19.5 kg minusz ( 99-ről 79.5-8 kilóra).Először furcsa volt, hogy nem ehetem a kedvenc ételeimet,de utána megszoktam, és új kedvenceket fedeztem fel magamnak.(borsópörkölt, rakott kel hagymás babbal, stb..) A 90 nap alatt bűnöztem is néhány alkalommal,mert volt ballagás, és egyéb események,de ezeken a napokon igyekeztem a mennyiségre figyelni ha már a szétválasztás nem is ment.A diéta mellett tornáztam, bicikliztem.Így sikerülhetett a majd 20 kg.

Amikor végetért lassan kezdtem kicsit többet enni,mint korábban de még szeretettem volna fogyni ezért napi szinten 1400-1500 kalóriát ettem és a biciklizést se hanyagoltam.Ennek az az eredménye, hogy további 9 kg-t fogytam (ma reggel 70.8 kg voltam ).

Hogy újra kezdeném-e?Igen,de sajnos a szervezetem nem bírta.Rosszul voltam , szédültem, ezért 1 hét után abbahagytam a második kört.A 90 napos következménye volt az is, hogy a zsírosabb ételektől néhány alkalommal fájt a gyomrom.

Én nem bántam meg, hogy belevágtam:)

2008. okt. 8. 11:34

szia,

nekem nem sok kilo ment le a 90 napos utan, max 4-5 kilo,de annyi hasznom lett belole, hogy megtanultam a zoldsegfeleket elkesziteni 1000 felekeppen.

vagy nem jol csinaltam, vagy nem tudom,mi lehetett a baj, de nekem nem sok ment le.

a gyumolcs napokat meg nagyon nehezen birtam, majd meg haltam ehen :))

2008. okt. 8. 11:29
Szeretném a tapasztalatokat megbeszélni a diéta utáni időszakról.Hogyan viseltétek a megprobáltatásoka?.Újra kezdenétek e ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook