Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy kérdés a gátsebbel kapcsolatban (részletezem) fórum

Egy kérdés a gátsebbel kapcsolatban (részletezem) (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 21. 12:49

Az bonyolitja a helyzetet, hogy holnap kulfoldre utazunk, parom ott dolgozik. Ezert mar sak ott tudok menni, de az legalabb egy het, mert hetvege, letelepedes..., de akkor utana elmegyek.:(

Koszi a velemenyeket, mert hajlamos vagyok magamat jol megnyugtatni, de igy nyilvan biztosabb a dolog, ha orvos is latja.

8. Mariann7533 (válaszként erre: 2. - Bocaka)
2009. okt. 21. 12:46
Hát szerintem menj vissza a dokidhoz,mert ahogy leírtad tuti nem ilyennek kell lennie.A másik,hogy 4 hét után már nem igazán szabadna,hogy kellemetlen legyen.Szerintem.Én hármat szültem,kétszer volt gátmetszés,és elég hamar gyógyult,ilyet amit leírtál nem is tapasztaltam.
2009. okt. 21. 12:44

Szerintem még helyreállhat a "rend" ott alul...

De miért nem mész el dokihoz?Biztosan nem lesz kellemes,de legalább megnyugodnál.Vagy épp ellenkezőleg..Nem soká jön a 6 hetes kontroll,bár én nem várnék addig.

6. simple (válaszként erre: 2. - Bocaka)
2009. okt. 21. 12:44
Szerintem is menj el orvoshoz, nehogy bajod legyen.
2009. okt. 21. 12:43
Szerintem valami nem oké, menj el a dokidhoz!
2009. okt. 21. 12:42
Feltetlen keress fel , mielöbb 1-nögyogyaszt aki megnez,meghalgat ! Biztos ami biztos.
2009. okt. 21. 12:39
Ja, hoppa! 2cm, nem 2m. (pirulok)
2009. okt. 21. 12:38

(Elore is elnezest a tulzott reszletessegert)

Normalis az, ha a gatsebem elejen, a huvely bemenetetol kb.2m-re lifeg egy bordarabka, ami valami hosszukas de duci nyulvany es csak egy kicsi ponton van a huvelyem falahoz nove, ugy tunik, 2 varrat kozott. 4hete szultem, es ez a terulet meg mindig nagyon kellemetlen. A masik dolog, meg az, hogy ez elott a nyulvany elott olyan, mintha egy "gyuru" lenne a huvelyemben. Mogotte tagulekonyabb, de ez a gyuru, ami egy varrat helye tok kemeny. Az elozo szules utan ilyeneket nem tapasztaltam. Puhuloni fog ez a "gyuru" vagy felejtsem el a sexet orokre?:(

2009. okt. 21. 12:33
Egy kérdés a gátsebbel kapcsolatban (részletezem)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook