Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy kabaré jelenetet keresek, segítséget kérnék! fórum

Egy kabaré jelenetet keresek, segítséget kérnék! (beszélgetős fórum)


20. EsztyMorgan (válaszként erre: 19. - Mesesajt)
2013. dec. 1. 23:34
Jó ötlet :) utána is nézek, köszi!
19. mesesajt (válaszként erre: 18. - EsztyMorgan)
2013. nov. 30. 15:14
vagy a színház, ahol ők játszottak ?
18. EsztyMorgan (válaszként erre: 17. - Poveri)
2013. nov. 29. 23:15

Tegnap megnéztem... de neeeeem :((

Szerintem írni fogok az M1-nek. Nekik tudniuk kéne..

17. Poveri (válaszként erre: 16. - EsztyMorgan)
2013. nov. 29. 22:54

Nem ez az véletlenül? Ugyan nem tv szerelő, hanem elektrotechnikus, aki vasutas, de a félreértés adott, a móka és kacagás, meg garantált. :)


[link]

16. EsztyMorgan (válaszként erre: 15. - Mesesajt)
2013. nov. 29. 22:10

Kettejükre emlékszem.

Ma átmentem anyumhoz és rákérdeztem,h tényleg S. Ila volt e és B. Péter. (kicsit megzuhantam :D) de ő is mondta,h igen. Másra nem emlékszem, lehet,h a jelenet elején volt más is de ők ketten annyira vitték az egészet,h rajtuk kívül más arca nem maradt meg bennem.

2013. nov. 29. 19:07

szia. nem vagy elfelejtve :) más nem játszhatott a bohózatban ?

megnéztem a Herkulest, hihetetlen:) köszönöm mégegyszer :)

14. EsztyMorgan (válaszként erre: 13. - Poveri)
2013. nov. 29. 09:54

Én is csak 1x láttam még anyukámmal. Ő is szokta néha emlegetni,h de jó lenne újra megnézni, mert olyan jókat röhögtünk rajta.

Szerintem fogok írni az M1-nek, Önök kérték vagy valami... talán ők tudják a bohózat címét. De még majd keresgélek a neten, hátha..

13. Poveri (válaszként erre: 11. - EsztyMorgan)
2013. nov. 29. 00:25

Köszi, megnéztem én is. Jókat vigyorgok, pedig már lőtték a pizsit. :)

A tiédet sajnos nem találom, nekem még csak nem is rémlik, illetve összekevertem egy másikkal, ahol valami albérlő is volt a képben. Pedig Schütz Ilát én is nagyon kedveltem, éppen a napokban néztem meg egy portréfilmet róla.

Holnap, ha lesz egy kis időm besegítek a keresésbe.

Lehet, hogy valami ősrégi Szeszélyes évszakokban meg is találjuk.

Jó, hogy feldobtad a témát, jól esett egy kis móka a mai nap után. :)


Jó éjt!

2013. nov. 28. 23:30
Most látom,h van egy rakat Rejtő Jenő bohózat a Yt-on. Remélem az én titkosomat is ő írta és talán így megtalálom majd...
11. EsztyMorgan (válaszként erre: 8. - Poveri)
2013. nov. 28. 23:29

[link]


Herkules bonbon!! :DD

10. EsztyMorgan (válaszként erre: 9. - Mesesajt)
2013. nov. 28. 23:28

Még keresem de semmi :((

De a Herkules bonbont most ha megtalálom megeszem :DD vagyis megnézem. :D

9. mesesajt (válaszként erre: 8. - Poveri)
2013. nov. 28. 23:24
hu,nagyon koszi,alig varom,h a gep elott legyek:)remelem esztinek is megtalaljuk.tenyleg jo ejt:)
8. Poveri (válaszként erre: 2. - Mesesajt)
2013. nov. 28. 23:21
Rejtő Jenő : Herkules bonbon
2013. nov. 28. 23:15
kabare,bohozat...holnap net elott konnyebb lesz. Jo ejt,irj,ha megtalaltad.azert fura,hogy a bonbonost vagy 25eve lattam,eloszor es utoljara,megis felismerted:)na de az orok klasszikus, az ovszer is vmikor a kilencvenes evek elejen nevettetett meg eloszor,pedig utana evekig meg csak kezembe sem fogtam ilyesmit:)ezt viszont vmelyik nap megneztem yt-n
6. EsztyMorgan (válaszként erre: 4. - Mesesajt)
2013. nov. 28. 23:01
Nem hiszem. Határozottan Schütz Ilára emlékszem, de azért utána járok. Köszi a tippet!
5. EsztyMorgan (válaszként erre: 2. - Mesesajt)
2013. nov. 28. 23:00
Tudom,h melyikről beszélsz :) a címét sajnos nem tudom de már láttam én is.
4. mesesajt (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2013. nov. 28. 22:56
olyat talaltam,de csak igy telorol,hogy tv szerviz. De az csala zsuzsa,nem s.i.
2013. nov. 28. 22:52

úgy látszik mindenkinek van egy ilyen amit sehol nem talál:D


nekem egy horror jellegű film kéne, amiben egy függőhídon mennek át, és élő kígyóból kivágott kis kígyókat esznek, gyerekként láttam:(((, ennyire emlékszem belőle

2013. nov. 28. 22:42
szia.sajnos en nem tudom mire gondolsz,de ezzel a forummal eszembejuttattal egy masikat. Abban Kern jatszott sztem Balazs Peterrel.volt benne ket doboz cukorka vagy bonbon,talan femdbozokban.piros es sarga. Az egyiktol,talan a sargadozostol rohogogorcsot kapott a Kern. A pirosnak nem tudom milyen hatasa volt. Ez mi lehetett?sajna telefonon most nekem is nehez lenne rakeresni.:)
2013. nov. 28. 22:26

Schütz Ila és Balázs Péter játszottak benne. Balázs Péter egy tévészerelőt játszott, Schütz Ila pedig egy magányos nőt aki férfit rendelt magának.

A tévészerelő meg rossz házba kopogtat és innen indul a móka :))

Az a baj,h nem tudom a kabaré címét. Próbáltam már YT-on, mtv videotár.. de semmi. Nem tudja esetleg valaki a címét vagy hogy hol nézhetném meg legalább egyszer?

Imádom ezeket a régi kabarékat és Schütz Ila pedig nagy kedvencem volt..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook