Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy jó barátom adott egy nagyobb összeget, mert... fórum

Egy jó barátom adott egy nagyobb összeget, mert... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Érdekes73)
2022. aug. 4. 07:02
Biztosan így van . Önzetlenül adta én meg végülis beláttam, hogy ez egy baráti gesztus és nem kell bele tobbet látni mint ami van benne.
31. Érdekes73 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 4. 06:48
Ilyenkor vszínüleg adni könnyebb mint elfogadni...
2022. aug. 4. 06:43

Végül megbeszéltük, hogy nem adok vissza neki. Neki nem kell, nekem meg baromira sok pénz és nehezen tudnám megadni. Azt mondta, a barátság erről szól és mivel hosszú évek óta vagyunk barátok természetes, hogy segít.

Szóval így állapodtunk meg.

2022. júl. 31. 06:08
Én is visszaadnám ha majd valamikor összespóroltam.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Charlize)
2022. júl. 31. 05:34
Ja nem, nyilván nem 5000ft-onként tervezem 🙂.
27. Charlize (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 21:46

Nem, nem egyben. Nem azt gondoltam. De pl. ne 5000 Ft-onként.

Nem tudom, hogy mekkora az összeg, de pl. 2-4 részletben.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Charlize)
2022. júl. 30. 21:43
Tervben is van a visszaadás, de egyben ennyi pénzt én nem tudok sajnos visszaadni.majd alakul.
25. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 21:14
Mindenképpen visszaadnám, az utolsó fillérig. De ha ő nem akarja, akkor nem havonta párezer forintonként, hanem nagyobb összegben összegyűjtve. Ne kelljen minden hónapban lefolytatni ugyanazt a vitát.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Levarosbukta)
2022. júl. 30. 13:36
Az vagy te. Ez meg én.
23. levarosbukta (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 13:31
Kösz, nagyon sok barátom van. De egyiktől sem fogadnám el hogy többszázezer forintot csak úgy hozzám vágjon.
22. rabankari (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 10:22
Ne haragudj, de én ezt nem értem!Itt írt?Tegnapig összesen 5-en írtunk neked ide ebbe a fórumba,ezek szerint 3nak privátban írtál,így már számukra nem maradtál anonim?
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Gyöngy:))
2022. júl. 30. 07:35
Sajnos volt (3ember) akinek én írtam privátban mert itt írt vagy kérdezett valamit és ők írták ezeket.
20. manó2000 (válaszként erre: 19. - Gyöngy:))
2022. júl. 30. 07:24
Pontosan ez jutott eszembe. Mekkora arc...
19. gyöngy:) (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 07:22
Hogy lehet neked privátban írni? 😮
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - *lime*)
2022. júl. 30. 07:21
Pontosan a nagy összeg miatt tervezem részletekben amint tudom visszaadni neki. Mert ennyi pénzt neki is jól jöhet bármire, nem kell, hogy "rám költse".
2022. júl. 30. 07:20
Akik privátban írogatnak, hogy biztos meg akar a pénzért cserébe d*gni a barátom, meg, hogy én vagyok a r*banc,hogy pénzt fogadok el (nem szexeltunk soha , mivel tudom nehéz sokaknak felfogni, hogy van nő és férfi között egészséges barátság) és hogy pénzéhes k*urva vagyok, azok légyszi tartsák meg a véleményüket maguknak. Mert tudom, hogy a mai szar világban fáj egyeseknek, hogy vannak olyan emberek, akik anyagilag önzetlenül segitenek a BARÁTAIKNAK, de ezeket az irigy frusztrációikat ne privátban írogatva éljék ki! Köszönöm!
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Levarosbukta)
2022. júl. 30. 07:16
Egyébként látszik az, hogy neked nincs olyan igaz barátod, aki kihúz a bajból.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - *lime*)
2022. júl. 30. 07:15
Több százezer forintról...
14. *lime* (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 23:52
Mekkora összegről van szó, ha nem titok? Most már kiváncsi vagyok .... :)
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Levarosbukta)
2022. júl. 29. 19:36
Amúgy sem ez volt a téma meg a dolog lényege.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Levarosbukta)
2022. júl. 29. 19:35
Ismerem a barátom, ezert vagyunk 10 éve barátok. Ha bármi hátsó szándék lett volna a segítsége mögött, azt tudtam volna. Szerintem jobban tudom milyen ember ő,ennyi év után , mint te.
11. levarosbukta (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 18:52
Elfogadni sem lett volna szabad, ára lesz ennek a pénznek!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Bichi)
2022. júl. 29. 17:32
Na köszönöm, akkor más is látja így. Ez tényleg nálam már akkora összeg,ami barátság ide vagy oda, sok és nem érzem helyelénvalónak,hogy élből leokezzam.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - *lime*)
2022. júl. 29. 17:30
Ebben is van valami, csak mégis na olyan rossz ez a helyzet.
8. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 15:35
Én teljesen megértelek. Bármilyen kis részletekben is, de visszaadnám neki, akármennyi pénze is van, és akármit is mond, szerintem ez így helyénvaló...
2022. júl. 29. 14:52
Szerintem ajánld fel ha meg lesz a pénz (vagy egy része) hogy vissza adod de ha továbbra is ragaszkodik ahhoz, hogy ne tedd, akkor szerintem ne tedd. Akinek sok pénze van, annak nem számít és ahogy Rabankari mondta, van, akinek jól esik, ha segítséget nyújthat.
6. rabankari (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 14:43
Értelek,de az ő szempontjából mindegy most az összeg.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Rabankari)
2022. júl. 29. 14:34
Ez nem kis összeg. Ennyit a lelkiismeretem nem bírna el , ha nem fizetnem vissza. Ilyen vagyok.
4. rabankari (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 14:32

Hát szerintem ez nem jó ötlet.

Nézd a másik oldalt.Önzetlenül segített, nem te mentél oda kölcsön kérni,nyilván azért mondta, hogy ne add vissza,mert tényleg így gondolja,szeretné.

Én rendszeresen támogatok rászoruló családokat,embereket,gyerekeket.

Pénzzel, illetve vásárolok élelmiszert,ruhákat,játékokat,gyerekeknek élményeket, színház, mozi stb.érdeklődéstől függően.

Soha nem kérem vissza és tényleg így is gondolom.

Nagyon rossz érzés, amikor azt tapasztalom,amit most te csinálsz,hogy erőn felül is, de vissza próbálod adni,holott kérték,hogy ne.

Én ezért szeretem jobban, ha névtelen tudok maradni egy-egy család támogatásánál,mert ott ilyen nem fordul elő.

Hidd el segíteni szeretett volna,engedd neki,ne sértsd meg!

Barátok vagytok, ez neki elég,önzetlenül tette!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. júl. 29. 13:47
Igen, talán a legjobb barátom ő. És bár valóban olyan pozíciót tölt be , ahol a havi fizuja közel van a millàhoz, nincs elszállva és önzetlen, alapitvanyokat támogat mert felesége, gyereke nincs, egyedül él és mikor megtudta, hogy kirúgtak engem és hát a lakásom törlesztőjét meg nyilván a rezsit fizetnem kell valamiből míg nem találok új munkát, rögtön jött és hozta a pénzt és mondta, ha bármikor bármi kell szóljak és kisegít. De valahogy nem megy le a torkomon ez a nagy segítség és bár tiltakozott, de amint találok munkát, részletekben vissza fogom neki adni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook