Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy jó barátnőm pasija egy társaságban mindenkinek azt mondta, hogy már szakítottak... a lány erről nem tud... fórum

Egy jó barátnőm pasija egy társaságban mindenkinek azt mondta, hogy már szakítottak... a lány erről nem tud... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. márc. 27. 16:01
Esetleg finoman utalj a dologra,szoval ne konkrétan mond el neki,mert az kavarásnak tüne...
2014. márc. 27. 16:00
Ne kavarj! Lehet, hogy a barátnőd csak nem akarja tudomásul venni, hogy szakított vele a pasija.
2014. márc. 27. 15:57
El kéne mondanom ezt a barátnőmnek, vagy inkább ne kavarjak?! A történethez hozzátartozik az is, hogy a pasi évek óta csalja a lányt fűvel-fával, aki ezzel tisztában is van, ám mégis kitart mellette....viszont az utóbbi időben már ő maga is érzi egyre inkább, hogy számára is az lenne a legjobb, ha ott hagyná ezt a ...pasinak nem is nevezném őt....de én ugy tudom, konkrét szakításra még nem került sor! És most nem tudom, mi lenne a legjobb.....mondjam el a barátnőmnek, hogy a szemét "pasija" miket hiresztel, vagy ez kavarás lenne, és hagyjam, hogy ők intézzék el egymás közt???
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook