Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy játszóháznak jogában áll-e nem elárulni, hogy honnan hozzák a születésnapi tortát? fórum

Egy játszóháznak jogában áll-e nem elárulni, hogy honnan hozzák a születésnapi tortát? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2016. nov. 21. 11:05
A bevitt tortákkal az a baj, hogy mivel ott fogyasztják el abban a játszóházban, ha bármi féle rosszullét vagy betegség adódik a torta elfogyasztása után, akkor a játszóházat fogják büntetni. De azt, hogy ők honnan rendelik meg a tortát. azt kérésre meg kell momondani.
19. Linzerkarika (válaszként erre: 2. - Zsanci79)
2016. nov. 21. 11:01

Ez nem jogos! Ha te fizeted, jogod van tudni, honnan érkezik?! Arról már nem is beszélve, hogy ha esetleg különleges óhajtásod lenne ilyen-olyan érzékenység esetén, akkor mit csinálnának?!

Nekem kapásból az jutott eszembe, hogy én nem alkudoznék, egyszerűen nem kötnék velül üzletet!

2016. nov. 21. 10:56
Meg is érdemled ha ennyi eszed van hogy nem tudsz egy szülinapot otthon a 4 fal között tartani.Fizess csak 2000 ftot egy szelet tortáért.
17. aniju
2016. nov. 21. 10:41
Szerintem jogom van tudni, baromira nem mindegy. Ezek után nem tartanám ott a szülinapot...
2016. nov. 21. 10:40
Fura lett itt minden :)
15. forrest2010 (válaszként erre: 14. - Zsanci79)
2016. nov. 21. 10:39
Kedves Zsanci ! igazad van ! néhány évvel ezelőtt majdnem dobtam 1 hátast :( a kolléganőm 17 ezer !!! ft-os tortáján , amit egyik unokájuknak csináltattak ! nem normális árak !
14. zsanci79 (válaszként erre: 12. - Forrest2010)
2016. nov. 21. 10:05

A pofatlansagnak is van hatara. Eddig mindenhova be lehetett vinni tortat, minden evben gyonyoru es finom formatortai voltak a fiamnak, 10-15 ezer ft-bol. Tehat mindig hozza jott a jatszohazi buli koltsegehez a plusz torta. Nem ezen mulott hogy fussa vagy nem fussa, most sem ezen, most is az orias csomagot valasztottuk! Hanem az elvek, ami itt maximalisan hianyzik.

Most mond meg nekem oszinten, hogy mi hatranya szarmazik abbol a cukraszdanak, ha elmondjak, hogy ott keszul? Ebbol csak elonye szarmazhat. Felteve ha minden oke.

Ettermet en valasztok, cukraszdat is en valasztok, ahol eszek. Itt ilyen szempontbol nem valaszthatok, amit el is fogadok, viszont azert ugy valaszthatok, hogy eldontom, kell e nekem onnan vagy sem. Ha nem, buli utan feljonnek a gyerekek tortazni egyet. Ennyi. Még igy is jol jarnak, mert az alaptorta arat ugyis kifizetem, ha kell, ha nem. Hadd ne sajnaljam mar en oket.

13. szafaripók (válaszként erre: 11. - Zsanci79)
2016. nov. 21. 09:53

Szerintem eddig is értette mindenki, hogy sokallod az árát (bár korábban nem írtad, mennyi).

Igen, rohadt soknak tűnik, a Daubnerben nem kerül ennyibe egy torta. Ezen szerintem senki nem fog vitatkozni.

Valahol mégis el tudom képzelni, hogy ha valahol megvesz a játszóház egy 8-10 ezres FORMAtortát, amin már a cukrászdának is van haszna (vagy annak, aki csinálja..), esetleges szállítással, "szervízdíjjal", játszóházi haszonnal kb máris megvan ez az összeg, még ha pofátlan is...

Ebből a szempontból szerintem teljesen lényegtelen, ki csinálja, mert a nagyobb haszon úgyis a játszóházé lesz.

Gondolom azért se árulják el, hol készül, mert kiakadnának az emberek, ők mennyit tesznek még rá...

12. forrest2010 (válaszként erre: 3. - Milup2)
2016. nov. 21. 09:42
....." valami svindli lehet " ....nem biztos :) h svindli lenne benne :( gondolj bele h annak aki üzemeltet egy ilyen játszóházat v csak 1 kávézót nem kevés kiadása származik a fenntartásból , mindenért fizetnie kell :( egyik ismerősnek a vendégei hozták magukkal a fogyasztandót , h kevesebből megússzák :) ez nem üzlet annak , aki adja hozzá a helységet , de érdeklődni kell , kalkulálni kell , mi az ami belefér :) 1 játszóházi buli biztosan nem 2 fillér , ha nem fussa , akkor meg lehet rendezni szerényebb körülmények között is 1 szülinapi bulit :)
11. zsanci79 (válaszként erre: 10. - Hedi13)
2016. nov. 21. 09:36
Nem, nem vicc. Vegre valaki erti mirol beszelek. Kb. 5 ezer ft az alap ar, plusz 20 ezer a felar.
10. Hedi13 (válaszként erre: 9. - Zsanci79)
2016. nov. 21. 09:27
2083 Ft egy szelet torta??? Ez valami vicc??
2016. nov. 21. 09:17
Azert ha 25 ezer ft-ot elkernek egy egyszeru (12 szeletes) formatortert, megneznem hanyan vonnak meg a vallukat, hogy nem erdekli honnan jott.
8. szafaripók (válaszként erre: 7. - Zsanci79)
2016. nov. 21. 09:10

:D Hááát, egy csomó olyan étterem van, ahol a süteményt nem helyben csinálják ám, hanem valahonnan hozzák... Ez szerintem látszik a kínálaton (ahol van kb 3 féle, azt még elhiszem, hogy helyben készül, de ahol 23, ott már sanszos, hogy nem)... És a rántott húshoz sem helyben nevelik ám a disznót, az is fix...A kenyér sem valószínű, hogy ott sül, stb...


Ha meg ez tényleg egy "nagy" játszóház, írj nekik a főnökségnek, hogy tudni szeretnéd, és kész.

A személyes felügyelet meg kb azt jelenti, hogy aki megrendeli, leegyezteti, milyen legyen, nem azt, hogy ott áll a piskóta felett, amíg sül...

Azt se teljesen értem, miért fáj, ha valaki otthon készíti el? Nálunk a városban van egy néni, szebb és finomabb tortákat készít otthon, mint egy cukrászda...

Ha ennyire nem bízol a helyben, akkor tartsd máshol a gyerek szülinapját... Vagy a játékok tanúsítványait is elkérted, hogy megfelelnek-e??

7. zsanci79 (válaszként erre: 4. - C73db520ef)
2016. nov. 21. 09:03

Ez egy jatszohaz, ahol gyerekek esznek belole.

Ha mar otthagyok egy raklap penzt, tan jogom van tudni, hogy a torta hol keszult, nem? Vagy csak fizess es tavozz?

Szoval nem tartozik a vendegre, hogy mit eszik...hmm.

Az etteremben az etterembol, a cukraszdaban a cukraszdabol van a sutemeny. De itt? Keszitheti otthon is valaki. Plane, azt is irtak, hogy szemelyesen felugyelik a tortakeszitest, ha valaki formatortat ker. Aha. Oda allitanak valakit a cukraszdaba? A masikat nem felugyelik? Szoval nonszensz.

Es ne haragudj, de tiz gyereknek nem szivesen adok sufnituning tortat.

Sehol egy szo nincs arrol a megrendelobe, hogy titkos lenne a cukraszda kilete.

6. forrest2010 (válaszként erre: 4. - C73db520ef)
2016. nov. 21. 08:59
:) így igaz ! nem 1 olyan termék , amit a boltba megvesz és azon mindenről infót kell tartalmaznia a csomagolásnak !
2016. nov. 21. 08:55

Gondoltam a buli utan beirok a panaszkonyvbe.

Az egyik mondata az volt a holgynek, hogy uzleti diszkreciobol nem aruljak el, hogy ki a beszallito. Ilyen sztem nincs, mert ez a cukraszdanak is reklam lenne. Meg volt még egy-ket ellentmondasos mondata.

Ez egyebkent egy nagy, ismert jatszohaz.

Ha beirok a pabaszkonyvbe, akkor azt valaki kivizsgalja, vagy eleg annyi, hogy 30 napon belul valaszol nekem valaki onnan, az termeszetesen megint csak sunnyogas lesz.

2016. nov. 21. 08:53

Az etteremben is megkerdezed, honnan van a sutemeny?

Szerintem ez nem a vendegekre tartozik.

Ha netalan tortenne valami, ugyis kiderul.

Altalaban szerzodes alapjan rendelnek adott muhelybol.

3. Milup2 (válaszként erre: 2. - Zsanci79)
2016. nov. 21. 08:46
Érdekes, hogy nem árulják el...Ez valami simli lehet...
2016. nov. 21. 08:44

Nem lehet bevinni a tortat, azt ok adjak. Mar foglalaskor is azt mondtak a recepcuon, hogy ok nem tudjak honnan hozzak.

Mentem tovabb, mert formatortat is lehet kerni. Erre adtak egy horror arat, akkor mar kicsit erelyesebben kertem, hogy tudni szeretnem, kinek fizetek ennyi penzt. De hajthatatlanok, eleg erdekes a sztori.

Elelmiszerbiztonsagi okokbol, nekem nincs jogom megtudni, hogy melyik cukraszda kesziti? Ha mar en nem vihetek be... nekem gyanus, hogy ezt fu alatt kesziti valaki nekik.

2016. nov. 21. 08:40
Egy jatszohaznak joga van-e nem elarulni, hogy honnan hozzak a tortat a szulinapi buliba?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook