Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy ismerősöm furcsa módon szeretne szülővé válni, milyen lehetőségei vannak? fórum

Egy ismerősöm furcsa módon szeretne szülővé válni, milyen lehetőségei vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
120. SziReni
2012. nov. 18. 22:04
cicakaktusz igen ezt a formáját én is el tudnám képzelni, de ez is illegális magyarországon tudtommal ettől független egy ismerősöm így fogadott babát örökbe, de nem volt előre felfogadva az anyuka és nemis fizettek érte, csak eghy anya aki nem tudta volna felnevelni a babát nekik örökbe adta a babáját, és csodálatos élete van a kislánynak.
119. Macskafarok32 (válaszként erre: 101. - Roza78)
2012. nov. 18. 21:59

miért, egy egyedülálló anya hogyan neveli fel egyedül? ezeket a fárasztó kérdéseket nem lehetne mellőzni?


28 éves. azt hiszem.

118. cicakaktusz (válaszként erre: 116. - Timycat)
2012. nov. 18. 21:57

Az egész ötlet úgy hogy van, bizarr. Nem én fogom eldönteni, hogy a béranyaságnak van-e létjogosultsága, de ennek az ötletnek ebben a formában nincs. A béranyaságot is úgy tudom elképzelni, hogy a terhes nő, aki tudja, hogy nem tud emberi körülményeket biztosítani a gyereknek, lemond róla olyan pár javára, akiktől reméli, hogy szép életet adnak a gyereknek.

Szóval ez az egész eléggé zavaros, nem potyára tilos nagyon sok országban.

117. SziReni
2012. nov. 18. 21:38
de egyébként a fórum indító reagálhatna.Legalább hogy férfi vagy nő e az illető.Bár mit várok?Ilyenkor behúzza fülét és "farkát" . ezt ha valaki ép ésszel végig gondolja ez nem működő dolog.Egyébként az is lehet hogy a fórum indító magáról beszél lés nem is az ismerőséről.
116. timycat (válaszként erre: 114. - Cicakaktusz)
2012. nov. 18. 21:16
Nemcsak a nőt prostituálja, valahol a gyereket is elértékteleníti ezzel
115. cicakaktusz (válaszként erre: 113. - Bártfai Andrea)
2012. nov. 18. 21:13
Ja, értem mi a gond. A második terhességem zűrös volt, és ezt most elég cinikusan úgy reagáltam, hogy ha fizettek volna érte, nem panaszkodnék. Aztán meg fizettek volna, hogy vegyem vissza a gyereket. Duplán húzhattam volna le az ilyen pasikat, mint akiről a fórum szól.
114. cicakaktusz (válaszként erre: 110. - Bártfai Andrea)
2012. nov. 18. 21:10

Kétszer voltam terhes, mindkettőt megszültem, csak a második volt olyan nagyon problémás, hogy nagyon.

Ja, és én is könnyen lettem terhes, elsőre akkor, amikor orvosok szerint is minimális az esély.

A lényeg, hogy az ötletet, hogy szüljek egy idegennek, és utána ezért pénzt fogadjak el, nem tudom díjazni. Mintha prostituálná a nőt ez a pasi. Csak nem a szimpla élvezetért vizet.

113. Bártfai Andrea (válaszként erre: 112. - Roza78)
2012. nov. 18. 20:56
Az írta, hogy nem bánta volna ha valaki fizet a második terhességéért, - na mindegy már fáradt ilyenkor az agyam...
112. Roza78 (válaszként erre: 110. - Bártfai Andrea)
2012. nov. 18. 20:15
Azt irta, hogy a 2. terhességénél volt több probléma. Azt nem irta ,hogy nem szülte meg.
111. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Macskafarok32)
2012. nov. 18. 20:14
Szerintem jogilag és emberileg nem állja meg a helyét egy ilyen szerződés, hogy a nő előre lemond a gyermekéről, mivel az érzései változhatnak a terhesség a szülés során, kötődés alakulhat ki.
110. Bártfai Andrea (válaszként erre: 94. - Cicakaktusz)
2012. nov. 18. 20:06

Na ezt nem egészen értem! Többször voltál terhes és nem szülted meg?

Ha arról van szó, én olyan könnyen, - elég volt, hogy a férjem csak rám nézzen! :)))

109. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Macskafarok32)
2012. nov. 18. 19:58

ő akarja teherbe ejteni??? szóval akár hónapokig szorgosan "dolgozik " a bérnőn, mire az teherbe esik??

ki az a nő, aki erre ennyi pénzért hajlandó????


plusz a vizsgálatok....és ha kiderül, hogy valami gond van a gyerekkel? akkor tipli? úgy már nem kell?

108. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Macskafarok32)
2012. nov. 18. 19:56

eléggé alábecsüli a nőt, ha csak 100-200 ezret akar neki adni...

egy ilyet (illegális egyébként) milliókban mérnek.

ki az, aki kb. egy havi fizuért 9 hónap alatt kihord egy gyereket, megszüli , lemond róla???

107. cc6a0cd7c8 (válaszként erre: 98. - Macskafarok32)
2012. nov. 18. 19:54

utólag?-nem biztos hogy utólag teszi,hiszen ha nem mond le a szülés előtt a gyerekéről az apa javára akkor megint csak az a törvénytelen papírt lobogtathatja az apa.Az anya meg mivel indokolja hivatalos helyen terhesen hogy lemond a gyerekéről szülés után az apa javára?hogy véletlen balesetből lett és nem akarja a gyereket? ez elég röhelyes lenne mert szerintem itt azért sokkal több nehézség van pl ok eljutnak odáig hogy megszületik a gyerek,anya hivatalosan lemond,viszont apuci ugye tisztába van azzal hogy sürü védőnő és gyerekorvos látogatásba lesz része,főleg ha anyuci el kezd balhézni hogy meggondolatlan volt vagy olyan anyagi nehézségbe keveredett ami miatt ezt bevállalta és meglobogtatja a gyámügynek,védőnői szolgálatnak és egyéb szerveknek a közösen aláírt papírt hogy ennyi pénzért szült.Mert lehet olyan anyuka is aki vállalja a börtönt csakogy megfossza ettől az embertől az "apai"jogokat.Tudod anyja nem lehet apja se legyen.Elég macerás ezt így kivitelezni rengeteg hátulütője van.Egy nő aki 9 hónapig hordja saját gyerekét az nem fog soha az életébe lemondani róla.Aki lemond az vagy beteg a fejével vagy alkoholista,drogos vagy elmeháborodott.

Ajánlom ennek a pasinak keressen egy igazi neki való nőt mert mindenkinek megvan a párja és ne így akarjon gyereket mert így sose lesz csak az övé,vagy fogadjon örökbe.Főképp nem ajánlom hogy külföldön próbálkozzon törvénytelen"béranyával"még ha jobban rá van szorulva más ország magyarja a pénzre mert ott se hülyék laknak és az ottani ország törvénye nem biztos hogy egy itteni magyar apa jogait fogja védeni.

106. Bártfai Andrea (válaszként erre: 102. - Roza78)
2012. nov. 18. 19:50

Ahogy mondod! Ha valahol, ott aztán nagyon szigorú erkölcsök vannak!

Tátott szájjal, elképedve hallgatták, ahogy válaszoltam a kérdéseikre: a magyar lány azt csinál, amit akar, - azzal fekszik le, akivel akar, - és a férfiak egyáltalán nem ragaszkodnak a szüzességhez. Olyan kételkedve néztek, mintha Háry Jánosnét alakítottam volna! DDD...

Egyébként csodálatra és szeretetre méltó emberek...

105. bd55e3f068 (válaszként erre: 104. - Roza78)
2012. nov. 18. 19:47
Szerintem olyan abszurd a felvetés, hogy vagy két ritka degenerált személyről van szó (vagy egyről, meert az "ismerős hüvelygombával" a felvető egy és u.a.), vagy ami inkább valószínű, valaki szórakozik ismét egy szaftos témával.
104. Roza78 (válaszként erre: 103. - Bd55e3f068)
2012. nov. 18. 19:44
Szerintem tuti, hogy pasi egy nőnek eszébe sem jutna ilyen ötletet támogatni.
103. bd55e3f068 (válaszként erre: 89. - SziReni)
2012. nov. 18. 19:41
D.e. óta vártam, hogy megtudjam a nemét valami kis elszólásból, és ha nőnek állítja magát, ezt én süssem el :D
102. Roza78 (válaszként erre: 100. - Bártfai Andrea)
2012. nov. 18. 19:39

És egy muszlim nő közelébe nem engednek keresztény pasit.

Amúgy ez a pasas meg törzskönyvezett , intelligens magyar nőt akar. :-)

101. Roza78 (válaszként erre: 97. - Macskafarok32)
2012. nov. 18. 19:35

Elárulnád hány éves a pasas, miért látja úgy hogy már nincs esélye párt találni?

Hogy akarja egyedül felnevelni? A gyesből meg állami segítséggel? Dolgozni nem tud gyerek mellett. Bébiszitterre bízza vagy a nagymamára?

100. Bártfai Andrea (válaszként erre: 95. - 6b006fc769)
2012. nov. 18. 19:34

Persze, de van olyan is, akiben megmozdul az "anyai" érzés, és akkor mi van? Már megbánja az üzletet, visszalép és azon bánkódik, hogy mennyivel jobb pasival kellett volna gyereket csináltatnia. DDD...


Viszont nem tudom, hogy melyik fórumozó dobta be a muszlim nőket! Hát jelentem, hogy az apa megöli a lányát, ha annak nincs férje és gömbölyödik a hasa. Sokat éltem közöttük, mikor munkám úgy kívánta. Még az esetleges udvarlót is elzavarják a háztól úgy féltik a szüzességét!!! Ha kiderül a nászéjszakán, hogy a lány nem szűz, az ifjú férj nem fizet érte, kirakja, mint a macskát sz@rni, - a szülő nem fogadja vissza, véresre verik, meghurcolják, a családfő meg is ölheti. Nem véletlenül jönnek ide visszavaratni azt a bizonyos hártyát!

99. andi6020 (válaszként erre: 97. - Macskafarok32)
2012. nov. 18. 19:30
Ennek azért nézz utána kicsit alaposabban!
98. Macskafarok32 (válaszként erre: 96. - Cc6a0cd7c8)
2012. nov. 18. 19:30

(utólag meg már hiába jelenti ki, hogy joga van hozzá)


de ezekszerint úgy véled, hogy ez a koncepció keleteurópai viszonylatok között nem igazán működőképes.

97. Macskafarok32 (válaszként erre: 96. - Cc6a0cd7c8)
2012. nov. 18. 19:28
csak a nőt csukják le. a béranyaság az illegális, nem az igénybevétele.
2012. nov. 18. 19:20

Nos itt alapba 3 nagy probléma van az egyik amit már sokan leírtak az összeg.Mert egy évig a nő nem dolgozik vagy ha nagyon bátor akkor is durván fél évi munka kiesése lesz,aztán a vitaminok és egyéb alap dolgok megvásárlása saját költségre amire a testének szüksége van mert ugye nem igénytelen,hajléktalan nőt akar gyermeke anyjának hanem lehetőleg józan lehetőleg szép és minimum alap igényü nőt akkor kell terhesvitamin,esetleges vas vitamin,b6 a hányásra,ha esetleg időközbe komplikáció pl vérzés lépne fel szintén gyógyszer.Szóval ha fél év és havi gyógyszer adagokat vesszük esetleg hozzá adjuk a fokozott kívánós vagyok listát...ez tényleg nem egy két százasért tenné még ha meg van szorulva is.

Másodszor a nők egy része vállalná a béranyaságot de olyan párnak akikből lehet mesterséges megtermékenyítéssel összehozni a saját gyereküket amit aztán beültetnek a béranyába aki kihordja így minimális érzelmekkel válna meg a gyermektől.

Harmadszor ez a férfi miként gondolta el hogy egy nő aki kihordja a saját gyerekét minden ragaszkodás nélkül átadja egy vadidegen férfinak akiről azt se tudja kiféle.Mi a biztosíték arra hogy nem mondja azt a nő szülés után hogy ez az én gyerekem és nem adom át mert megszerettem,mert az "anyai"ösztön felébredt.Vagy spontán kijelenti nem ez a férfi az apa.Na ilyenkor mit tehet?Ha lobogtatni kezdi a szerződést mindkettőt lecsukják a gyereket elveszik és berakják egy árvaházba.Egy ilyen szerződés aláírása mindkét félnek egyenlő a börtönnel mivel törvénytelen.

Semmi biztosíték nincs hogy "apuci"megkapja a gyereket sem száz ezerért se millióért!

Külön vélemény ami itt felbosszantott:miért gondolja ez az ember hogy egy romániai magyar vagy ukrajnai magyar vagy szlovákiai kárpátaljai magyar nő nem ugyanolyan mint egy "magyar magyar nő"mivel nem ukrán,román,szlovák...nemzetiségüt keres hanem kifejezetten magyar származásu vagyis magyar felmenőkkel rendelkező hölgy az igény.Szóval miért lenne érzelmileg gyengébb mint egy magyarországi magyar.Pénzért?kizárt!

Ezzel még nehezítené is a saját helyzetét mert ezekben az országokban 90%-ban az anyáknak ítélik a gyereket amennyiben ragaszkodik hozzá az anya ÉS!!!a gyermek automatikusan az anya állampolgárságát kapja akár magyarországon születik akár más országba tehát a nagy szerződéssel ott se érne semmit csak börtönt.Egy normális gondolkodású nő bármilyen származású nem adja át saját gyerekét egy vadidegen férfinak semmi pénzért főleg nem ilyen uton.A pénz nagy szó csak lehet eltelik 1-2 év és elfogynak a milliók aztán kijelenti a "béranya"hogy joga van a gyerekhez.

95. 6b006fc769 (válaszként erre: 90. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 18. 19:10
Érzelmi intelligenciájuk számomra kérdéses.
94. cicakaktusz (válaszként erre: 91. - Bártfai Andrea)
2012. nov. 18. 19:04

És így lesz értékesebb egy virágcsokor bármennyi pénznél!!!

Jajj, én nem bántam volna, ha a második terhességemért valaki fizetett volna! Volt egy, kettő...három..., na volt néhány probléma. Aztán meg úgyis azért fizettek volna, hogy vegyem vissza a gyereket. Óóóóóó, hogy micsoda haszonról mondtam le, mert nem tudtam!!!

93. Bártfai Andrea (válaszként erre: 89. - SziReni)
2012. nov. 18. 19:01
Nincs az adatlapon feltüntetve a fórumindító neme, de a reagálásából meg lehet állapítani hímnemű mivoltát!
92. Bártfai Andrea (válaszként erre: 80. - Andi6020)
2012. nov. 18. 18:56
:)))
91. Bártfai Andrea (válaszként erre: 76. - Temmp)
2012. nov. 18. 18:55

Nekem meg azt írta, hogy ingyen is megteszi valaki.


Igaza van! Én is megtettem kétszer, farfekvéssel, - ingyen! De mind a kétszer én kaptam a világ leggyönyörűbb virágcsokrát! Csak előtte az anyakönyv vezető elé kellett ráncigálnom! DDD...

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook