Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy ismerősöm fotóit letörölték Facebookról...lehetséges ilyenkor az eredeti állapot visszaálítása? fórum

Egy ismerősöm fotóit letörölték Facebookról...lehetséges ilyenkor az eredeti állapot visszaálítása? (tudásbázis kérdés)


12. Miss Angel (válaszként erre: 11. - Regin_a)
2013. jún. 6. 17:22
köszönöm,ezt a linket is átadom neki,hátha boldogul vele valamerre...
2013. jún. 5. 12:54

[link]



I think my friend’s account was hacked and taken over by someone else.

és ott a Hacked Accounts-nál lehetne valamit keresni, jelenteni

Bár ha feltörték, azt ugyis az ő user és passával, az meg bizoyithatatlan

Nem hinném hogy IP-t tárolnának ilyen célra

10. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Kristo_f)
2013. jún. 4. 19:26

beirtam,semmi...

am már ketten nézzük,de hogy moderátornak hol lehet ott írni ,ahhoz még én se konyítok,pedig évekig fent voltam az oldalon:D

na mindegy vagy megoldódik v nem,ha nem legfeljebb feltölti őket újból és ezzel tanult az esetből....

9. kristo_f (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
2013. jún. 4. 17:41
Ird be a face nicknevét a Gugliba-facebook Ilona Nagy- és hátha kidob valamit
8. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Kristo_f)
2013. jún. 4. 17:24

értelek és köszönöm...

én igazábol a kitalálásra adtam ezzel választ,azért akit nem ismersz igazán közelről,annak nehezen tudod csakúgy kitalálnia jelszavát.....a böngészőben eltárolt dolgok persze más lapra tartoznak,köszi a tippet,másolom neki :)

7. kristo_f (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2013. jún. 4. 16:59

Mér is kell kutyám macskám stb nevet választani amikor a böngészők megjegyzik a bármilyen jelszavakat és azok mihez tartoznak?

Sőt le is menthetők


Ha meg állitólag a face megjegyzi, a moderátorhoz kell fordulni

De inkább esetleg a Gugli tárolt változata jobb út lehet, néha még a saját pc temp/temporary könyvtárjában is megvan

6. Miss Angel (válaszként erre: 5. - 17aadc1082)
2013. jún. 4. 16:55

kitalálják??

Az durva:o

de igazad van,alap hogy vmi olyan jelszót célszerű választani,ami nem egyszerű vgy nem kapcsolódik az ember dolgaihoz,ittomén kutyám macskám barátom,bnöm neve ,stb....:D BÁR nemtom ő hogy tett,sose kérdeztem,meg van jelszómérő is ami mutatja mennyire erős a választott jelszó,én pl mindig figyeltem erre hogy eszerint válasszak,na de mindegy,köszönöm a választ....

esetleg ha vki tud mást,várom,de igazábol én se hittem abban hogy lehetséges.Azt is mondta ír az oldalnak,na de minek,a face szervere már eleve angol,nem hinném hogy válaszolnak rá,épp ezért hozták létre a súgóközpontot ahol a fennlévő emberkék egymásnak adhassanak tanácsokat tippeket egy egy probléma megoldására.bár elég nulla az is.D

sőt,még a sértő tartalmakat se távolítják el,ha bejelentik...nah ,nem szidom már :D.szóval én lebeszéltem erről,hogy írjon,nem hiszek benne,bár ha vkinek van ezzel ellenkező tapasztalata,írjon :)

5. 17aadc1082 (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2013. jún. 4. 16:36
Hát ja. Alap, hogy a gépről rakjuk a fészre a fotót, nem fordítva :D MEg nem árt olyan jelszót megadni, amit nem találnak ki. Mert gondolom, nem annyira vip ember, hogy feltörjék a fészbukkját, hanem simán kitalálták a jelszavát. az esetek 99%-ban ez történik ugyanis.
4. Miss Angel (válaszként erre: 3. - 17aadc1082)
2013. jún. 4. 16:35
Éli...hát,nemtom mennyire éli ott,meg nem is érdekel.Mindenesetre minden fotóját elraktározhatta volna,most nem lenne gondja.ha ennyire nem terjedt ki a figyelme,most tanul belőle.....
2013. jún. 4. 16:30

Nem lehet visszaállítani.


Így jár, aki a fészen éli az életét.

2013. jún. 4. 16:15

sziasztok.annyi a lényeg h párnapja egy jó ismerősöm összes fotóját és galériáját letörölték a közösségi oldalrol,nyilván vki feltörte.nem tom,lehet ilyenkor az ,hogy visszaállítani azt ami elveszett?olyan képei is voltak,amik már nincsenek meg neki se gépén,sehol....én nem iazán tok neki ebben tanácsot adni,mivel most jöttem le az oldalról,ilyen problémám sose volt és a súgó központot se tom megnézni,bár állitolag semmit nem ír erről.

Anyit hallottam csak hogy maga a fész egy ideig még törlés után is tárolja a törölt képeket...volt vki hasonló helyzetben vagy tud tanácsot adni?

köszönöm előre is az ő nevében....

2013. jún. 4. 16:12
Egy ismerősöm fotóit letörölték Facebookról...lehetséges ilyenkor az eredeti állapot visszaálítása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook