Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy ilyen levél után, szerintetek feljelenthetem ezt a "férfit"? fórum

Egy ilyen levél után, szerintetek feljelenthetem ezt a "férfit"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
90. Enéh1 (válaszként erre: 85. - Hello Titti)
2012. márc. 30. 23:49

az enyém is akkor szart be, amikor feljelentettem és keresték a rendőrök, csak nem volt otthon, mert dolgozott...nekem a fél arcomat eltörte, tehát ne várd meg, míg bajod lesz



és én jártam vele, együtt éltünk!

2012. márc. 30. 23:48
Ha igaz a sztory tényleg nagy taho a fickó IQ az majdnem nulla!De mondjuk én az ért nem mondanám hogy 7-8 férfi nem sok!!
88. jeva (válaszként erre: 70. - Cucicsillag)
2012. márc. 30. 23:48
Hát ja.. és képzeld ezek után is még van aki védi és megkérdőjelezi a bírói döntést, a bizonyítékokat..stb... komoly mi??
87. Hello Titti (válaszként erre: 84. - Enéh1)
2012. márc. 30. 23:48

ez jó ötlet:)

segítünk neked...hogy mennyire beteg...látványra megmondható..

86. Enéh1 (válaszként erre: 83. - Sylvia81)
2012. márc. 30. 23:47
ebben igazad van, mert ha elkérik a laptopot akkor bármi után tudnak nézni!!!
85. Hello Titti (válaszként erre: 69. - Bucóka20)
2012. márc. 30. 23:47

beteg bosszúálló fajta...most egy darabig nem fog leszállni rólad..ezek ilyenek..üldöznek..zaklatnak..nem hagyja,hogy lezárd...mert bűnhődnöd kell...a semmiért persze...de az ő beteg agya nem ezt diktálja..

én azt mondom jelented fel..mert attól beszarik...ez a kis szemét...

84. Enéh1
2012. márc. 30. 23:46
küld már el a nevét a srácnak, kíváncsi vagoyk ,hogy néz ki! :)
83. Sylvia81 (válaszként erre: 65. - Horakulum)
2012. márc. 30. 23:46

Teljesen egyetértek!!!


Bucóka!

Egyetlen dolog még, bár a soraidat olvasva nemigen vettem ilyet észre: arra azért vigyázz, hogy mit írsz róla akár itt, akár máshol, nehogy aztán visszanyaljon neked a fagyi, és becsületsértésért meg ő pereljen majd be - mert megteheti, már akkor is, ha ezen a fórumon írsz róla olyat, és a tudomására (vagy a feljelentésed alapján a vizsgálatot végző nyomozó szerv tudomására) jut.

(Jujj, a vége igencsak hivatalosra sikeredett...)

82. Enéh1 (válaszként erre: 77. - Bucóka20)
2012. márc. 30. 23:45
gondolom azért se hagyja abba, mert azt hiszi, hogy Te írod csak odaírsz egy pasi nevet, ha aláírta a srác...de akkor is...ne rángass bele mást, nem éri meg, hogy másnak is baja legyne...sétálj el a rendőrségre, mutasd meg, hogy miket ír, h zaklat, stb...telszámodat tudja? te tudod az övét?
81. jeva (válaszként erre: 67. - Cucicsillag)
2012. márc. 30. 23:45
Nem lehet h ugyanaz?? bakker.. rengeteg beteg ember..
80. Bucóka20 (válaszként erre: 75. - Horakulum)
2012. márc. 30. 23:44

Telefonszámomat tudja,és én is az övét.

Címet nem,"csak" az iskolám címét és h melyik napokon vagyok bent.

Mert én nem miskolci vagyok.

2012. márc. 30. 23:44

Ez egyébként annyira kretén, hogy még csapdába is lehetne csalni, ha el akarnák kapni. Mert ugye ha stílust váltanál és mondanád, hogy mennyire bejön, ha egy férfi ennyire vehemens, és találkozzunk, mert meggyőztél... :))) És akkor bilincs hopp.


Jó, tudom, sok kémfilmet nézek...


Nem viccelem ám én el a témát, csak próbálom elvenni az élét, mert van neki. :S

78. Hello Titti (válaszként erre: 69. - Bucóka20)
2012. márc. 30. 23:43
de ez is már mi,hogy meg kéne ígérni,hogy lefexem vele??!!!..ha ilyet írna vagy kérdezne..szóba se állnék vele..hülye nem normális..
77. Bucóka20 (válaszként erre: 71. - Enéh1)
2012. márc. 30. 23:43

Az én nevemen lépett del az oldalra,így a pasi az ő nevét nem tudja.

Azéer mondtam,hogy lépjen be,hogy elolvassa a levelet,mert úgy gyorsabb volt,minta másolgatnám neki.

Ő meg nem bírta gondolom és szólt asrácnak,hogy állítsa le magát.

76. Cucicsillag (válaszként erre: 69. - Bucóka20)
2012. márc. 30. 23:42

Beteg, az fix.

Sztem, nem felesleges, mert nyoma van/lesz. Rengeteg olyan esetről hallani, hogy "ha időben szóltak volna"... A TE eseted ne ilyen legyen!

75. horakulum (válaszként erre: 69. - Bucóka20)
2012. márc. 30. 23:41

Áh, szerintem meg nyugodtan jelentsd fel és veresd is meg... :) Csak hülyülök. Na.


Maradjunk a rendes útnál, kérdezd meg a rendőrséget telefonon, tájékoztatást mindenhol lehet kérni és majd utána döntesz arról, hogy feljelented-e vagy sem.


Címedet, elérhetőségedet tudja? Te tudod az övét?


Miért éppen Miskolc? Én szeretem Miskolcot.. :) Bár nem ott élek.

74. Enéh1
2012. márc. 30. 23:41
és már nem azt a világot éljük, hogy jól megveretem....és el van intézve, ezt jegyezd meg
73. Hello Titti (válaszként erre: 63. - Enéh1)
2012. márc. 30. 23:41
reméljük...
72. Hello Titti (válaszként erre: 60. - Bucóka20)
2012. márc. 30. 23:40
a jövőben ha így ismerkedsz...ne menj egyedül..és ne add ki magad SOHA!!! semmit...
71. Enéh1 (válaszként erre: 69. - Bucóka20)
2012. márc. 30. 23:40
a verés azért nem jó, mert másnak is baja lehet...miért rántanál bele más pasikat ebbe, miért akarod, hogy esetleg azoknak legyen bajuk? honnan tudod, hogy ennek a pasinak milyen háttere van?
70. Cucicsillag (válaszként erre: 64. - Jeva)
2012. márc. 30. 23:40

na, azon totál ledöbbentem, vmi főzős műsort láttam minap, amiben totál kikelt magából.

Bizti, az is überszelíd faszi...

[link]

ez nekem új (volt)

2012. márc. 30. 23:39

Gondolkoztam,hogy ígérhettem e neki valaha olyat hogy lefekszek neki,de nem ,ne tettem ilyet,mert ez nem így megy.Azt mondhattam,hogy lehet hogy lesz valami.Tudom igen,hogy hibás vagyok,mert nem lellett volna vele ilyen nyíltan beszélgetni.

Sajnos én túlságosan is szókimondó vagyok és ezt félre is érthetik.


Barátnőm azt mondja,hogy a feljelentés felesleges.

Veressem meg (én is gondoltam erre),mielőtt nekem esne bajom.

Eddig nem aggódtam,de folyamatosan ír,és többször írta,h kinyír meg h ezért megbűnhődök.

68. Cucicsillag (válaszként erre: 65. - Horakulum)
2012. márc. 30. 23:38

...és alacsony a kerítés...

azzzabaj

67. Cucicsillag (válaszként erre: 60. - Bucóka20)
2012. márc. 30. 23:37

Hogy mennyi kretén szaladgál szabadon...hihetetlen.Pfff... Barátném is has.képpen járt, pár randi után távoltartásivégzést kellett kérni, mert has.képpen fenyegette a pasi. Sőőőt, még azzal is dicsekedett, hogy az előző nőjét hogy csinálta ki.

És sajna igaz volt, rettegett tőle a csaj.

Az ilyen(ek)nek sitten volna a helye, legalább jól megreguláznák:)

66. Enéh1 (válaszként erre: 62. - Jeva)
2012. márc. 30. 23:37
ezt mondtuk, hogy tartsa meg az irományokat!
2012. márc. 30. 23:36

Hát, ez szimplán hülye...


Nem is tudom...Ijesztő persze, de nem intelligens, magyarul beszélni nem lehet vele, ez látszik a helyesírásából és a megfogalmazásából is. :)


Viszont, tartalmaznak a sorai egy másik beismerő vallomást is. Januári eset...


A mailt letagadhatja, még akkor is, ha a saját nevén írt, esetleg fb.-on. Viszont talán IP cím alapján visszakereshető...Nem tudom. Mondhatja, hogy más írta a nevében.


Hát, én is tanácstalan lennék.


Lehet, megírnám neki, hogy vagy leszáll rólam, vagy lobogtatva az irományát viszem a rendőrségre, amiben éppen most fenyegetett meg, rágalmazott, és pocskondiázott, valamint beismert írásban egy másik cselekményt. Az vagy még jobban felbőszíti és akkor mehetsz is a police-hoz, vagy marad a sejhaján és leszáll rólad. De ha még mindig irogat...Meg akar félemlíteni.


Ne baj, ha van nyoma. Ha kinézed belőle az indulatot - bár tudom, nem ismerted meg ennyi idő alatt, és már nem is fogod - akkor jelentsd fel, vagy legalább is, kérdezd meg telefonon, hogy mit lehet ilyenkor tenni, ez nem kerül semmibe, de telefonos bejelentésed is lesz, amit gondolom rögzítenek.


Kitartás! A net egyébként egy hatalmas állatkert...

64. jeva (válaszként erre: 61. - Hello Titti)
2012. márc. 30. 23:36
Tiszta DAmu... beteg!
63. Enéh1 (válaszként erre: 61. - Hello Titti)
2012. márc. 30. 23:35
na igen, de ezzel pláne nem éri el :( hál Istennek...csak fenyegetőzik, de remélem ebből tanult Bucóka
62. jeva
2012. márc. 30. 23:35

Szerintem nem kéne átfordítani a témát arra, hogy ugyan mit csinálhatott, mit mondhatott.. nehogy ő legyen már a hibás!! Mégha megigérem, hogy lefekszem egy pasival, akkor se ír egy normális ember ilyeneket.. ez beteg.

Szerintem ahelyett, hogy mit nem kellett volna csinálnia, hogy mit hogy csináljon a fb-on...inkább arról kellene most "beszélni", hogy mit csináljon!!

Szerintem irány a rendőrség, tarts meg minden irományt, szedd össze az adatait....

Nem lehet tudni, melyik bokor mögött áll majd..

61. Hello Titti (válaszként erre: 55. - Enéh1)
2012. márc. 30. 23:34
sajnos van ilyen típus..ha visszautasítod akkor már te egy kur* vagy és pénzért és minden stb..mert annyira fáj neki,hogy nem kapott meg,hogy előveszi a legprimitívebb stílusát..mert csak ennyi van neki...és azt hiszi alázással eléri a célját..beteg elme..:S
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook