Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy ilyen levél után, szerintetek feljelenthetem ezt a "férfit"? fórum

Egy ilyen levél után, szerintetek feljelenthetem ezt a "férfit"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2012. márc. 31. 01:41

Elmegyek én is aludni.

Holnap.azaz majd ma jelentkezek.

Köszönöm szépen még1x a segítséget és mindent amit írtatok.


Jó Éjt mindenkinek!

2012. márc. 31. 01:30
Szia! Nem olvastam el az összes hozzászólást. Ha annyi történt amit leírtál, akkor az van hogy a srác belédzúgott és a visszahátrálást nehezen dolgozza fel. Kicsit talán túlhúztad ismeretlenül. Légy óvatosabb az internetes ismerkedéssel és feleslegesen ne húzd fel a pasikat.:)
2012. márc. 31. 01:19

Visszaolvastam nagyjabol a Fb-os beszélgetésünket.Tudja,hogy hol lakok,azaz ha vissza olvas,akkor biztosan tudni fogja.

Igaz az is,h szóba került a szex,de soha nem mondtam rá igent,max húztam az agyat,h majd kiderül.(butaság volt)


Az oldalról nem törlöm magam,de nem teszem magam fizetőssé,így nem is naon leszek aktív.

Pedig azt gondolná az ember,h ha fizetős a társkereső,akkor a normálisabbak vannak ott.


Nekem is megvan ebből a tanulság,mindig is tudtam,h mindenki a saját kkárán tanul(a hülye meg a sajátján se).:)


Félni szerencsére nem félek,kicsit ideges vagyok,úgy összességében az egész miatt.


Az meg 1000%,h nem marad ennyiben.

Elsőnek jön a tisztességes kanyar,ha abból semmi,akkor ...majd más megtanítja,h hogyan kell egy lánnyal/nővel társalogni.



Amúgy írta,h az apja egy szadista volt,de h sose merték feljelenteni.

Ezt nem régen írta....azaz ma valamikor,már összefolynak az események.


Tényleg köszönöm szépen mindenkinek aki írt.

177. Noncsi18 (válaszként erre: 9. - Bucóka20)
2012. márc. 31. 01:14
Huuu, nem tudom, hogy lehet ilyeneket irni... Annyira a tudatlanasagat jelzi ezzel :S Na meg egy ilyen, hogy dolgozhat a rendorsegnel?? Nem tudom elkepzelni, hogy igaz legyen,..... Amugy feljelentheted, ha tudod a nevet, de nincs sok ertelme, csak lesz rola papir ennyi.... Engem anno megakart olni a volt baratom, eloszor meg csak fenyegetozott, nem leptem semmit, mentem az utcan felem rantotta a kocsit, utana irt egy uzit, hogy legkozelebb nem rantja vissza a kocsit, utana ocsemet az utolso pillanatban rantottam vissza, meg ekkor sem, aztan elvitt egy kozeli erdohoz es pisztoly fogott a fejemhez, hogy ne hagyjam el stb stb.... na ekkor mentunk el masnap a rendorsegre, uzenetekkel mindennel es az volt a valasz, hogy amig ver nem folyik nem csinalnak semmit.... Amit kiharcoltunk az a tavoltartas volt, nem johetett a kozelembe talan 50 meteren belul, es ha ilyen tortenik, akkor azonnal hivjam a rendorseget.... nagyon kivoltam segitve. Na mindegy a lenyeg, hogy szerintem neked se fognak tenni semmit. Nem olvastam el az osszes hozzaszolast, de o tudja a neved? Egyebkent nem tudtad elszurni a beszelgetesekbol, hogy milyen alpari stilusa van? Remelem sikerul megszabadulni tole. Jah egyebkent aki engem fenyegetett az a rendorsegi feljelentestol sem ijedt meg, meg utana is zaklatott, meg vegul apam intezkedett..... kis veres, fegyver es szepen elhallgatott a kicsike :) Nem mondom, hogy ezt kene, de ha esetleg nem hagy beken es van olyan ismerosod..... :D
176. Noncsi18 (válaszként erre: 165. - Borcsika)
2012. márc. 31. 01:07
Nem ertem, hogy ez mert kapcsolodik a temahoz,de egyebkent mindenki dontse el maga, hogy hany palival lesz szexualis kapcsolata... Szerintem egyaltalan nem sok a 7-8..... Valtozik a vilag, nem az van mint a te idodben, hogy 1 ferfival eli le az ember az eletet......
2012. márc. 31. 00:47

amúgy, számomra csak néhány tanulság derült ki az egész sztoriból:


1. facebookon személyes adatokat nem kell megadni.


2. nem kell mindenféle retardálttal randevúra menni. én ha valakit nem ismerek 3 hónapnál hosszabb ideje így interneten, még a nevemet sem árulom el neki. minek?


amúgy az ilyen interneten arcoskodó szerencsétlenek a való életben ritkán arcoznak - dehát te tudod, hisz te találkoztál vele.

174. Hello Titti (válaszként erre: 165. - Borcsika)
2012. márc. 31. 00:42
ő még szűz lánynak számít...:)))
173. timycat (válaszként erre: 165. - Borcsika)
2012. márc. 31. 00:40
ez totál irreleváns info; az is hogy Bucokának hány pasija volt és az is hogy neked meg bezzeg...
172. Hello Titti (válaszként erre: 166. - Bucóka20)
2012. márc. 31. 00:39
nem is kell..nincs ezzel semmi gond..:)))
171. andi6020 (válaszként erre: 165. - Borcsika)
2012. márc. 31. 00:38

Tényleg ennyi maradt meg benned az egészből?

És akkor mi van?

Én a többszörösével voltam 18 éves koromig, amikor megismertem a férjem.

Nem vagyunk egyformák.

170. emi1206 (válaszként erre: 163. - Bucóka20)
2012. márc. 31. 00:38

Nincs mit megköszönnöd. Még kerülhetünk mi is ilyen helyzetbe, hogy valami elmebeteg betalál. Igen az baj, hogy bármikor eldurranhat az agya és ha most nem is, akkor majd a következő lánnyal vagy az azutánival stb...

Egyébként meg egy igazi tróger lehet ez a pasi.

169. Hello Titti (válaszként erre: 165. - Borcsika)
2012. márc. 31. 00:37

semmi baj nincs azzal..nem sok...nem mindenki találja meg a párját 18 évesen és éli le vele az egész életét...a kurv*ság meg nem itt kezdődik...8 pasinál...hanem heti 8 pasinál...vagy azok a kis cafkák akik minden hétvégén mással fekszenek le...


más világ a tiéd és más világ azoké akkik nem családban élnek férjjel...:))

nincs itt semmi gond...

168. 1782621a1c (válaszként erre: 142. - Lousha)
2012. márc. 31. 00:37

hát persze, aztán hol nem fogja leszarni a rendőrség, mit gondolsz?


amúgy meg ezzel a hozzáállásotokkal meg máris nyert a zaklató, mert elérte, hogy az ,,áldozat'' féljen.

167. jeva (válaszként erre: 165. - Borcsika)
2012. márc. 31. 00:36
nem vagyunk egyformák.. Mondjuk 23 évesen nekem se volt ennyi.. de nem bánom, hogy aztán több tapasztalatot szereztem:-)
166. Bucóka20 (válaszként erre: 165. - Borcsika)
2012. márc. 31. 00:36

Jó,ennek örülök.Nem vagyunk egyformák.

Nem fogom magam rosszabb embernek érezni azért,mert én ennyi férfivel voltam.

Nem leszek rá büszke,de ez van...erre fel mondtam,hogy mindennek oka van.

De az én életem,és nem lát bele senki.

165. borcsika (válaszként erre: 56. - Bucóka20)
2012. márc. 31. 00:34

Még nem vagy 23 éves és 7-8 pasival voltál? ...


Én 39 vagyok és 1, azaz egy férfival feküdtem le, aki a férjem lett. 20 éve ismertem meg 19 évesen, szűzként. Remélem, nemcsak az első, de az utolsó is ő lesz. :)

164. jeva (válaszként erre: 160. - Bucóka20)
2012. márc. 31. 00:34

Azért ez ne nyugtasson meg..

Egyáltalán nem vicces és rendőrség sem fogja annak tartani!!

De már alapból is tudnia kell a rendőrségnek, hogy milyen ez az ember.. hidd el ilyen primitív írás belülről jön... ő ilyen.

163. Bucóka20 (válaszként erre: 158. - Emi1206)
2012. márc. 31. 00:33

Rendben van.Így lesz,ezt a dolgot pedig nem fogom annyiban hagyni,egy ilyen embernek nem itt van a helye hanem a rácsok mögött.Mert elkattant az agya és ki tudja,hogy mikor gőzöl be teljesen?!

Nem megyek sehova egyedül,félni nem félek,mert nem egy városba lakunk,így ő nehezn jut el ide,mivel pénze se nagyon van.

Majd amikor suliba megyek,akkor meg vigyázok!


És köszönöm szépen mindenkinek!!!!

162. Hello Titti (válaszként erre: 151. - Timycat)
2012. márc. 31. 00:33
bizony...ott előre szólnak az őrök,hogy ki fog érkezni..és amit az kapni fog....amíg bent lesz csak egy senki lesz aki a padlót nyalja..de annál inkább rosszabbak...
2012. márc. 31. 00:33

ugyan már, ne szerencsétlenkedj itt holmi feljelentésekkel.


mentsd le az üzeneteit, aztán töröld a francba a társkeresőprofilod, majd regisztrálsz újat.


facebookon (miután mentetted a tevékenységét), msn-en, egyéb helyen meg tiltsd le a francba.


problem solved.

2012. márc. 31. 00:31

Szerdán találkoztunk amúgy,suli után mentem.

Nyilvános hely,beültünk.. narancslé,neki meg sör.Igényleten volt,már a feje sem nézekk ki rendesen,de mondom nem leszek bunko,beszélgetek vele.

Dumáltunk 1 órát,aztán elmentem a buszhoz.

Előtte kérdezte,hogy pénteken talizunk e?Mondomnem hiszem,mert én nem járok miskolcra bulizni.

Másnap írt Fb-on,amire nem ragáltam,modom csak levágja h nem jött be.

Erre írt ma,mondom nah csak nem leszek bunko megmondom h nekem nem jött be,se erre,se arra...

És erre jött ez a hosszú levél,aminek a végén most mielőtt lelépett,annyit irt,h ne féljetek,nem lesz semmi,és egy mosoly jel.

159. Hello Titti (válaszként erre: 152. - Enéh1)
2012. márc. 31. 00:31
jó éjt!! :)
158. emi1206 (válaszként erre: 147. - Bucóka20)
2012. márc. 31. 00:29

Anyukáddal mindenképp. Örülök, hogy van kinek elmondanod. Anyukád majd tud segíteni, hogy együtt intézzétek a feljelentést, egyedül azért elég kellemetlen lenne.

A szorongásos betegségért meg nagyon sajnállak, már csak ez hiányzott neked....:( Mondanám, hogy próbálj meg nem félni, de hiába. Mindenesetre egyedül ne menj sehova.

157. timycat (válaszként erre: 154. - Bucóka20)
2012. márc. 31. 00:27
ez csak neked jó, mert legalább rögtön "kéznél lesz", hogy nem hagyják szó nélkül az tuti
156. Bucóka20 (válaszként erre: 152. - Enéh1)
2012. márc. 31. 00:26
Jó éjt és köszönöm szépen!
155. jeva (válaszként erre: 151. - Timycat)
2012. márc. 31. 00:26
bizony bizony.. mindenki megkapja, ami jár... csak jusson be!!
154. Bucóka20 (válaszként erre: 150. - Hello Titti)
2012. márc. 31. 00:25
Rendőrségen dolgozik,ilyen segédmunkásként.Semmi köze a rendőrséghez,csak oda rendelték be ilyen kisegítő munkára vagy minek mondják azt?!
153. emi1206 (válaszként erre: 152. - Enéh1)
2012. márc. 31. 00:25
Jó éjt! :)
152. Enéh1
2012. márc. 31. 00:24

mentem aludni, jó éjt Mindenkinek!


Bucóka, holnap rendőrség....majd írd le, hogy mi volt

151. timycat (válaszként erre: 148. - 2663da472f)
2012. márc. 31. 00:24
a nő- és/vagy gyerekbántalmazók bv előtt se voltak férfiak, bent és utána meg még kevésbé azok
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook