Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy igaz barátság (?) fórum

Egy igaz barátság (?) (beszélgetős fórum)

1 2
43. Bucóka20 (válaszként erre: 42. - D55557d847)
2010. júl. 26. 09:16
Ő biztos,hogy nem.
2010. júl. 26. 08:11
Nem lehet hogy a parod a hunyo? ez csak kerdes
41. Bucóka20 (válaszként erre: 38. - Globus)
2010. júl. 26. 07:57

Ez is igaz,de én sem ezt kértem,h engem Istenítsen.

De ne húzzon le a negatívságával,ha netán tényleg ilyen negatív (amit nem tartok valószínűnek,mert elég pozitív beállítottságú),de szerintem itt az irigység lesz a hunyó.

40. Bucóka20 (válaszként erre: 39. - 0f5b7c7429)
2010. júl. 26. 07:54

Vele vagyok,ő tud mindent ...De nekem szükségem van egy igazi barátnőre is.Akivel mindent meg lehet beszélni (csajos dolgokat is),eltudunk menni vásárolni , kedves , őszinte ,megértő , humoros...stb stb.:-))

Régen mi többen voltunk a legjobb bnők (őt még akkor nem is ismertem)....velük minden más volt.

Azt hittem,h ebben a -bnőmben- is megtaláltam az igazi barátot,de nem úgy tűnik.

39. 0f5b7c7429 (válaszként erre: 36. - Bucóka20)
2010. júl. 26. 07:49
Próbálj meg minnél több időt a pároddal tölteni, a tanulás mellett. Ő legyen az, akinek/akiért mindent, és ne az "igaz" barátnőd.
38. globus
2010. júl. 26. 07:45
Szerintem a jó barát/barátnő nem biztos, hogy bólogatójános... de igazat mond, még ha fáj is. A barátnőnk akkor aljas, ha ugrándozik egy rajtunk förtelmesen álló ruha miatt, mert látja, hogy erre vágyunk.
37. Bucóka20 (válaszként erre: 35. - Klenca)
2010. júl. 26. 07:37

Az a félelmem,hogy hiába is próbálnék meg vele beszélni,úgy sem vallaná be az igazat.Hiszen én is voltam már ilyen helyzetbe (nem vele ,mással ) de én is voltam már irigy.És ha a szemembe mondták volna,hogy "na mi van,irigy vagy rám?"-őszintén én se mertem volna bevallani,hanem -tereltem volna-.



Kozmetikus: Persze,én is így gondolom...Megpróbálom majd a legjobbat kihozni magamból.:-)

36. Bucóka20 (válaszként erre: 33. - D55557d847)
2010. júl. 26. 07:33

Ő is magabiztos a maga módján.Nem panaszkodik a külsejére , se más egyébre ...

Nincs barátja,az egyetemből halasztania kellett...Tudom vagyis remélem h nem bennem van a hiba és nem vagyok rossz barátnő.

35. klenca (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2010. júl. 26. 07:28

Szerintem hagyd a csudába az egész barátságot vele. Nem kell összeveszni, de elég ha köszönsz neki, amikor összefuttok, s keress másik barátot!


(Az irigy emberrel nincs mit kezdeni, ott kell hagyni)


Hja, és az a kozmetikus, aki jól dolgozik, az meg is él belőle! Próbálj meg minél jobb tanuló lenni, minél szorgalmasabb amikor dolgozni kell, meg is lesz a gyümölcse!

34. Bucóka20 (válaszként erre: 32. - T.Ili)
2010. júl. 26. 07:26

Idősebb nálam,okosabb(nak) gondolom...mondjuk úgyh tudományos téren.:)



,,Ha meg értelmes is,lehet az ő dolgai nem mennek túl jól.(Neked van célod,barátod,perspektívád )--Akkor irigy.,, -szerintem ez az igazság ...

2010. júl. 26. 07:22
Lattam a keped.Irigyseg beszel belolle. Szep no vagy. Es ami nagyon fontos Kiegyensulyozot,maga biztos nonek gondollak, tudod pontossan mennyit ersz.EZ jellemzi a baratnod is?
32. t.Ili (válaszként erre: 31. - Bucóka20)
2010. júl. 25. 23:16

Nem lehet,hogy sokkal fiatalabb,éretlenebb tőled?

Ha egyidősek vagytok,akkor probléma lehet az IQ-ja.

Ha meg értelmes is,lehet az ő dolgai nem mennek túl jól.(Neked van célod,barátod,perspektívád )--Akkor irigy.

Ha te nem mehetsz hozzájuk,akkor valamit nagyon titkol.Ettől bűntudata van,és döf,ahol tud.

Érdeklődj,másokkal milyen? Lehet ez az alaptermészete,és amikor kedves ,aranyos az az álca.

31. Bucóka20 (válaszként erre: 30. - Pahet a vadász)
2010. júl. 25. 20:59

:-)

Igen 1x-2x-3x lehet az ember rossz passzba,de ilyen sokszor....nem tudom.

De nem fogok elhamarkodottan ítélkezni...

2010. júl. 25. 20:46

nem kell ezt elhamarkodni...lehet hogy csak rossz passzban van, beszélj vele...a barátok meg tudják beszélni az ilyen dolgokat :)

sok sikert :)

2010. júl. 25. 19:53

Persze fel lehet fogni -poénosan- is és tudomást sem venni róla.

Ahogy írtam egy beszélgetést mindenképpen megpróbálok vele megejteni.

De lehet megelőz,mert ő is itt van hoxán.

Bár nem lenne a legjobb,ha itt olvasná előbb,mint h tőlem hallja.

2010. júl. 25. 19:44
Ez nem igaz, nem barátság, a többi stimmel.
27. 656f03db60 (válaszként erre: 23. - Bucóka20)
2010. júl. 25. 19:26
Szerintem nem kell rögtön féltékenységre következtetni. Lehet például egy rossz időszak miatt van ez.
26. 656f03db60 (válaszként erre: 21. - Bucóka20)
2010. júl. 25. 19:24
Az is lehet, de beszélgetéssel többre mész az első körben. :)
25. szaida (válaszként erre: 23. - Bucóka20)
2010. júl. 25. 19:22
Ezért vannak a barátok!! Ha tényleg gondjai vannak és ebből jön ki az egész, segíts neki, hogy sikerüljön rendezni ezt. Próbálj meg másképp tekinteni az egészre. Ne magadat lásd áldozatnak a helyzetekben, hanem Őt! Lehet sokkal kevesebb a valós, abban amit mond, mint hiszed. Nem az a lényeg, amit mond, hanem azt hogy azokat miért! Őszinte rosszindulatból vagy más van a háttérben! Próbálj meg vele erről beszélni, ha barátok vagytok, akkor pont ilyen helyzetekben számíthattok egymásra.
24. mézgapaula (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2010. júl. 25. 19:14

Szia!

A panaszaidat olvasvan egy kicsit magamra ismertem a baratnodben:-) Sajnos en is ilyen pokroc vagyok sokszor, pedig nem all szandekomban a barataimat, kollegaimat megbantani, egyszeruen ami a szivemen, az a szamon.

Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy miket mond, inkabb azt nezd, hogy miket tesz, lehet -e ra szamitani stb. Ha mas teren rendben van, akkor probald elfogadni ilyennek, ne bosszankodj, nevess rajta, ha ilyeneket beszel.

23. Bucóka20 (válaszként erre: 22. - 93515c3d87)
2010. júl. 25. 19:11

Akkor kellett volna kérdőre vonnom,amikor a kozmetikus dolgot feszegette.

Szerintem ez nem fog nála elmúlni,ha féltékenységről van szó akkor biztos nem.Hiszen az én dolgaim nem változnak,az h ő miért féltékeny,azt meg inkább próbálja meg megbeszélni vagy rendezze le magába.

22. 93515c3d87 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2010. júl. 25. 19:07

Szia!

Amiket leírtál azokból adódóan tényleg féltékenységre lehet gondolni.Viszont az is előfordulhat, hogy tényleg csak félt. Lehet a barátnődnek mostanába nem klappolnak a dolgok és ezt így próbálja kompenzálni. Szerintem ne aggódj miatta, viszont ha rosszaboddik a helyzet és már tényleg nagyon sértőnek érzed a megjegyzéseit akkor beszéld meg vele :)

21. Bucóka20 (válaszként erre: 17. - 656f03db60)
2010. júl. 25. 19:04

Nem tudom,nem hiszem,hogy így van.

Amikor mondja ezeket,nem úgy jön át,hogy poén stb...

Meg miért nem biztat,minthogy furkálódik.

20. Bucóka20 (válaszként erre: 16. - 0f5b7c7429)
2010. júl. 25. 19:02

Nah igen,én is így gondolom,hogy hibázhat az ember,de az h ilyen megnyilvánulásai legyenek napi szinten az már sok.

Én nem cseszegetem őt,én nem furkálódok nála...szerintem én még nem bántottam meg.


Én se vagyok tökéletes,de semmilyen módon nem húznám le a negatív -kritikáimmal-.

19. Barát1 (válaszként erre: 18. - Bucóka20)
2010. júl. 25. 19:02
:)
18. Bucóka20 (válaszként erre: 15. - Barát1)
2010. júl. 25. 18:59
Előbb -utóbb úgyis bekövetkezik a beszélgetés.Kiborul a bili.:-)
17. 656f03db60 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2010. júl. 25. 18:52

Szerintem ezt eltúlzod. Nem lehet, hogy:


1. Túlságosan realista, s látta, hogy te bele éled magad a lehetséges helyzetbe? (Velem is előfordul nem egyszer.)


2. Poénkodni akart csak, és vagy rosszul sikerült, vagy te vetted fel a dolgot?


3. Csak egy ismerőse tapasztalatáról mesélt neked, s te azt hiszed rögtön rosszat akar neked?


Lehet, hogy nyers volt, de ha általában nem ilyen, nem kell rögtön elkergetni szerintem.


:)

2010. júl. 25. 18:33

Ne várj! Beszélj vele mielőbb, az adott személy már nem - és nem is volt - a barátod.

Egy dologot mindig tarts szem előtt:

Az emberek külsö, és belső hibáit mindig lehet valamilyen szinten orvosolni, De! Amikor a "legjobb barátod" Veled szemben folyamatosan áskálodik, kifogásolja megjelenésed, modorodat, és ezt napi szinten teszi, akkor már nem hibáról beszélünk. Ezt úgy hívják: ÁRULÁS!

Azt pedig nem lehet semmivel sem kijavítani.

Vigyázz vele, mert tényleg megmérgezhet.

15. Barát1 (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2010. júl. 25. 18:21

Szerintem ne sokáig halogasd, mert a negatív dolgok rosszat tesznek neked is neki is.


"A pozitív érzelmek jobban gyógyítanak,

mint bármilyen csodacseppek. (...)

Bebizonyosodott,

hogy a betegségek mögött szellemi erő is van:

gyűlölet, harag, keserűség. Betegek,

mert hiányzik belőlük a derű és a szeretet gyógyító ereje."

(Gyökössy Endre)

14. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - Bared)
2010. júl. 25. 18:16

Ez igaz amit írtál, ezért is állok vele hadilábon.

Erről az -éjjel felhívom- dolgról pedig egy másik dolog is eszembe jutott.3 percre lakik tőlem,de ha találkozni akarok vele,akkor mindig fel kell hívnom h ráér e stb....

Őt éjjel nem merném felhívni,hogy figyu már..."félek egyedül itthon,gyere már át aludni"...kicsit olyan mintha távolságtartó lenne.


Nekem régen nem ilyen barátaim voltak.....Ég és Föld... :-S

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook