Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy idős fogyatékkal élőnek keresek intézetet! Segítsetek! fórum

Egy idős fogyatékkal élőnek keresek intézetet! Segítsetek! (beszélgetős fórum)


2013. aug. 7. 19:17

XXIII. János Szeretetotthon, Budapest.

Beveszik, méltóságát meghagyva ápolják.

2013. aug. 7. 19:04
van az a penz, amiert bevesznek idoset otthonba
2013. aug. 7. 18:35
Megnéztem az adatlapodat, gondolom Szolnok közelében gondolkodsz, akkor én sajna nem segíthetek, mert nagyon messze vagyok tőletek.
2013. aug. 7. 18:32
Szia! Nem írod, hogy az ország melyik részén éltek, miért is nevettek ki az idősek otthonában?
2013. aug. 7. 18:31
Testi, vagy szellemi fogyatékos?
2013. aug. 7. 18:31
Fogyatékkal élők otthona.Nem tudom hol élsz,de az országban több helyen van ilyen.Próbáld meg ott.Biztos tudnak segiteni.
2013. aug. 7. 18:14
Kérlek segítsetek,anyukám testvére rám maradt 2éve,de így nem lehet tőle sehova mozdulni,szeretnék neki egy olyan helyet ahol élhet nyugodtan,ellátást kap,24órás felügyeletet.Nekem dolgoznom kell,ápolásit nem adnak rá,tehát a kis nyugdíja éppen semmire nem elég hiába mondta a gyámügyes hogy vegyem meg belöle a szükségleteimet! Azonkívül sehova nem mehetek fél napnál tovább,ez nekem szó szerint már teher! Nem találok olyan intézetet ahova bevennék,az idősek otthonából kinevettek.Teljes fogyatékos,önellátásra képtelen éppen még nem fekvő de egyre nehezebben jár,mozog..65éves.Nem szeretném még pár év fiatalságom ezzel tölteni..és aki ezért lenéz vagy megszól nem érdekel!!! De aki tudna ajánlani valamit szívesen meghallgatnám!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook