Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy hónapos tápszeres babám nem birja ki az előirt 3 órát két evés közt.Járt már igy valaki? fórum

Egy hónapos tápszeres babám nem birja ki az előirt 3 órát két evés közt.Járt már igy valaki? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 3. 16:02

én lányom első hónapokban 2 óránként evett... aztán 3.. majd fél évesen hirtelen leállt és nem is akart enni... úgy kellett tömni,de még úgy is fogyott.. most 9 hónapos...de ismét alig bírja ki a 3 órát..:D attól függ a szervezete milyen fejlődési szakaszban van épp,úgy igényli a tápanyagot...:)

figyelni kell a babára... az ő igényei szerint kell etetni... nem a "nagykönyv" szerint..:)

12. benvik
2011. márc. 3. 14:30
A fiam örültem ha a 2-őt kibírta. Szintén teljesen tápszeres volt. Adtam neki amikor kérte és kész. Husos baba volt egészen addig amíg el nem kezdett kúszni. A mai napig rengeteget eszik, a mai napig nem bírja ki a 3 órát, de teljesen le is mozogja. Inkább soványnak mondanám, mint kövérnek. Állandóan megy a hűtőhöz hogy "hamm", aztán amint betermelte a pocakba már fut is tovább.
2011. márc. 3. 14:29

Szia

Szerintem is etesd igénye szerint. Sok baba kicsit később kevesebbet egszik, vagy tovább bírja 2 evés között. Illetve tápszer és tápszer között is van különbség. A következő fokozattal valószínűleg tovább fogja bírni. De lehet, hogy másik márkával is tovább bírná.


Jó egészséget Nektek! :-)

2011. márc. 3. 14:28
az én lányom még 1 évesen sem nagyon bírta ki!
9. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2011. márc. 3. 14:26
Igen. De nincs az előírva sehol. Ma már az igény szerinti táplálás a módi:)
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2011. márc. 3. 14:24
Sokan jártak már így. Etesd inkább igénye szerint. :)
7. Lara anyuja (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2011. márc. 3. 14:23

Az én kislányom (most 14 hónapos) sem bírta. Akkor etettem, amikor jelezte, hogy éhes, de soha ne erőltesd! hidd el, Ő tudja, mikor kell ennie, és ezt jelezni is fogja és idővel Te is tudni fogod. Csak a babádra figyelj!

Jó egészséget Nektek!

6. terek (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2011. márc. 3. 14:22
ez az "előírt 3 óra" borzasztóan hangzik, ő még csak kisbaba. etesd igény szerint, Te se percre pontosan eszel hanem mikor megéhezel :)
2011. márc. 3. 14:22
Teljesen normális, adj neki akkor, amikor éhes.
2011. márc. 3. 14:21
Néha az én kislányom sem bírja ki,ciciztetem(nincs már sok) vagy adok neki tápit.
2011. márc. 3. 14:21
szia.ne aggodj,az én lányom másfél oránként ette a tápszert
2. Nirvi (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2011. márc. 3. 14:20

Szerintem ne foglalkozz az "előírással".

Minden baba más, úgy csináld, ahogy neki jó! :)

2011. márc. 3. 14:20
Egy hónapos tápszeres babám nem birja ki az előirt 3 órát két evés közt.Járt már igy valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook