Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy hónapos babám a cici mellé kiegészítésként tápit kap(na).Nem hajlandó megenni pedig még éhes! Mivel ízesíthetem vagy édesíthetem meg? fórum

Egy hónapos babám a cici mellé kiegészítésként tápit kap(na).Nem hajlandó megenni pedig még éhes! Mivel ízesíthetem vagy édesíthetem meg? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 23. 19:27
Aha, én is hordozót használtam, és minimál szinten tartottam a házimunkát. Senki nem fogja megköszönni a takarítást később de a babádnak nagyon hiányzol amíg porszívózol...
16. a0b9818b19 (válaszként erre: 15. - Vica8808)
2015. márc. 22. 20:50
Hordozókendő. Abban szoptatni is lehet. Nullahuszonnégy. Serkenti a tejtermelődést. Nyugtatja a babát. Tudsz vele házimunkázni. Anyósnak esélye sincs kivenni a kezedből.
2015. márc. 22. 20:27
Köszönöm mindenkinek! A tápot egyébként a doktornőnk javasolta, nem én szerettem volna!Az hogy hagyjam a házimunkát sajnos lehetettlen, anyósomat pedig próbálom "kizárni" de nem egyszerű, mikor jön és kiveszi a gyereket a kezemből mondván hogy én úgysem tudom megnyugtatni... De ez most lényegtelen.Ha változás van tej mennyiség vagy cici igény téren akkor majd még írok!
14. mirror (válaszként erre: 6. - Vica8808)
2015. márc. 21. 19:29
Ahogy már írták előttem, gyanús h növekedési ugrása van a babának. Tedd újra mellre hogy tudja a tested h több tejet kell termelnie. Kereslet-kínálat :)
2015. márc. 21. 18:39
bocs, e betű beragadt
2015. márc. 21. 18:38
Ja és mérni nem nagyon érdemes egy egy étkezést, elég ha heteeeeente mérlegre rakod, amig pisil eleget.
11. Livilla (válaszként erre: 6. - Vica8808)
2015. márc. 21. 18:37
Helló, növekedési kiugrása van !!!! Rakd rá a cicire újabb fél-háromnegyed órára, váltogasd a két cicit és egy nap múlva elég tej fog termelődni. Plusz a baba sem sír ha a cicit szívja (rakd cicire ha sír, időtől függetlenül). Igyál elég vizet, ülj le egy szendviccsel és hanyagold a házimunkát !!!! Sok sikert ! anyós és egyebek ne érdekeljenek !
2015. márc. 21. 18:10

ha szeretnél szoptatni még kicsit érdemes kicsit kitartani

lehet mérni, hogy mennyit eszik, mert ha pl eleget eszik mérés szerint - ebben a vedőnő segít, már nem emlékszem - akkor lehet növekedési ugrása, azaz pár napig nagyobb az igény aztán újra helyre áll a rend.

S egyébként 30-40perc után mikor újra sír és úgy véled éhes megint és akkor cicire teszed akkor mi van? Eszik ciciből, vagy mit csinál?

LEhet próbálni 1-2napig tedd újra cicire mikor

úgy gondolod éhes,aztán persze eljön a pont hogy tápszer kell,ha úgy érzed nem megy sehogy, de azt nem biztos hogy elsőre meg van ami beválik.Ő még tápszeren, anyatejen kívül semmit nem kaphat!

2015. márc. 21. 17:19

1 Hónapos gyereknek ne ízesíts semmit,hisz éretlen az emésztőrendszere!

Kérj másik tápszert!

Sokat kell kísérletezni mire rájössz melyik a jó tápszer.Egyiket nem eszi,a másikat az arcodba köpi a harmadiktól bukik-fosik....

Sok-sok próba,de ne ízesíts!!

8. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Vica8808)
2015. márc. 21. 17:14

ne ízesítsd, pláne ne édesítsd. valószínűleg nem éhes, azért nem kéri, de ha mindenképp kiegészítést akarsz, válts egy másik tápszerre. egyébként ezért van a doki, védőnő, hogy megkérdezd tőlük, mégiscsak jobban ismernek téged, a babát, mint itt :)


attól, hogy most hamarabb felébred, mint "korábban", pár napja, nem jelenti, hogy a tej nem elég. ez van az elején, majd ha jobban megerősödik, többet fog enni és aludni.

7. BESTia ☺ (válaszként erre: 5. - Vica8808)
2015. márc. 21. 17:13
Ezzle az a gond, hogy hamar rászokik a tápira és akkor a maradék tejed is elapad.
6. Vica8808 (válaszként erre: 4. - Mirror)
2015. márc. 21. 17:07
Abból hogy eddig leszívott 1cicit és aludt 2órát, mostanában pedig leszívja a 2cicit majd 30 max 40 perc alvás után felkel és üvöltve eszi az öklét, az állam és mindent!
5. Vica8808 (válaszként erre: 2. - Kisj)
2015. márc. 21. 17:01
Az anyósommal ápolt "jó" viszonyra sajnos rá ment a tejem.Ez akkor javulna ha még ma el tudnánk költözni... Szóval marad a cici + tápi...
2015. márc. 21. 16:57
Miből következtetsz arra, hogy éhes?
3. Lisy50 (válaszként erre: 1. - Vica8808)
2015. márc. 21. 16:56
Próbálj másik félét!
2. kisj
2015. márc. 21. 16:45

ne ízesítsd semmivel

viszont ne tegyél le a szoptatásról

Fog ez menni, ha te is akarod

2015. márc. 21. 16:43
1 Hónapos babám a cici mellé kiegészítésként tápit kap(na).Nem hajlandó megenni pedig még éhes!Mivel ízesíthetem vagy édesíthetem meg neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook