Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy hónapon belül 3szor volt menstruációm!Ez mit jelent?Mit tehetek? fórum

Egy hónapon belül 3szor volt menstruációm!Ez mit jelent?Mit tehetek? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 17. 17:38
Kb 3éven át 1hónapból 20napig menstruáltam. Maga volt a pokol. Csak kísérleteztek rajtam a dokik, fogalmuk sem volt, mi okozza. Szerencsére ez már a múlt.
20. 63f169ae4d (válaszként erre: 18. - Fruzsinká17)
2010. ápr. 17. 16:57
Nyugtass meg minket, hogy nincs gond...
2010. ápr. 15. 09:11

Szia!

Szorítok! Szerintem nem lesz gond! Aztán várjuk a fejleményeket!

2010. ápr. 15. 07:23
sziasztok, ma megyek dokihoz:)Szurkoljatok
17. Csicsi25 (válaszként erre: 2. - Fruzsinká17)
2010. ápr. 9. 11:36

Szia!

Sikerült valamit intézned? Voltál dokinál?

2010. ápr. 5. 10:56
Igen,stressz sok esetben csinál ilyen dolgot.Ha komoly problémák miatt aggódtam (görcsöltem), tudtam,hogy ez lesz a következménye.Ne aggódj,viszont ha megvan a menszeszed, akkor is bátran menj el nőgyógy.-hoz.Én sokat próbáltam-e téren,volt mikor pont,hogy a "köztes" vérzésnél menjek.Egy e-téren sokat próbált nagymama vagyok.
2010. ápr. 5. 10:46
szia. ne izgulj , először úgyis elbeszélget veled, felméri a körülményeket. Nekem az autóbalesetem után 3hónapig nem jött meg...ő rávágta,hogy terhes vagyok..én nevettem...mondtam neki,hogy tudtommal ahhoz egyedül kevés vagyok, jobbesetben kell hozzá pasi..Mondtam neki,hogy balesetem volt...ekkor időpontot adott másnapra, hasi ultrahangra. De azt is mondta,hogy nagy valószínűséggel a shock miatt van (illetve nincs), de megnézi,nincs e cisztám.. Hát másnap elmentem...meg uh-ozott, kaptam gyógyszert, és rá 5napra megjött.
14. Csicsi25 (válaszként erre: 13. - Fruzsinká17)
2010. ápr. 5. 10:42

Természetes, hogy izgulsz. Én is izgultam, hogy mit fognak találni, de minden rendben volt. Akkor meg az volt a bajom, hogy minden normális és nem találtak semmit.

Együttérzek veled és szorítok neked. Nagy az esélye, hogy nincs komoly baj. Írj, ha megtudod az eredményt!

2010. ápr. 5. 10:35
Hát köszi a bíztatást ! akkor holnap kérek időt! azért kicsit izgulok!
2010. ápr. 5. 10:32

Gondold végig, hogy szedsz-e valamit, amit eddig nem, változott-e az életmódod az utóbbi időben. (Nem a szakításra gondolok).

Én néhány hónapja szenvedtem attól, hogy a ciklus közepén véreztem és 40-45 napra jött meg. Azelőtt normális volt a ciklusom. Aztán rájöttem, hogy rendszeresen szedek multivitaminokat és grapefruitcseppet. Miután abbahagytam ez utóbbi szedését, visszatért minden a normális kerékvágásba.

A szakítás nem hiszem, hogy ennyire megbolygatná a dolgokat. Nekem is volt nagy sokk az életemben, a ciklusom mégsem változott miatta.


Ne izgulj, szerintem nem lesz semmi gond,lehet, hogy csak egyszerű hormonzavar.

11. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Fruzsinká17)
2010. ápr. 5. 10:32

menj másikhoz.


Ha sürgős (nekem is volt már), akkor keresni kell másik orvost,ha az eredeti dokid nem fogad.

2010. ápr. 5. 10:32
Szerintem ne várj 1 hetet,mert vérvételre már egyből elküldhet,hátha a hormonokból kiderül valami,megértem hogy kiakadtál!:))
9. fdóri (válaszként erre: 5. - Fruzsinká17)
2010. ápr. 5. 10:32

Szia!


Szerintem nem kell megvárnod amíg elmúlik, nem fog megvizsgálni, max csinál egy uh-t. És ad gyógyszert, vagy mond valami okosat. Nekem is volt hasonló(először 1 hetet késett, aztán 1 hét kihagyással megjött újra, majd megint késett), végül magától rendeződött:)

8. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Fruzsinká17)
2010. ápr. 5. 10:31

Nem szóltam le a kérdésed.


A ciklus felborulhat lelki okok miatt, erős stressz miatt.

De állhat a háttérben gyulladás is, hormonzavar is.


Itt maximum az érintettek elmondják a tapasztalatukat.

2010. ápr. 5. 10:29
nagyon félek!:S de elmegyek mindenképp! csak hetekbe kerül mire a nő ad időpontot ezen a héten meg most nem tudok menni emiatt!:O Remélem semmi komoly, 19 évesen elég fiatal lennék vmi komoly betegséghez.
2010. ápr. 5. 10:27
Szerintem is először nőgyógyász ha ott nem talál semmit esetleg endokrinológus.Utóbbi a hormonokat nézi.
5. fruzsinká17 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2010. ápr. 5. 10:27
ja én szntem is az lesz de megint 1 hetet kell várnom míg vége lesz.am tapasztalatok érdekelnének.nem az h a kérdésemet leszólják:( bocsi így is ki vagyok akadva!:(
2010. ápr. 5. 10:26

Sziasztok.

Csatlakozok az elöttem szólóhoz!!Minél elöbb menj dokihoz!!!

2010. ápr. 5. 10:24

mit tehetsz???

nem értem a kérdésed.


Úgy gondolom, ilyenkor az első,ami az ember eszébe jut, a nőgyógyász!!

2010. ápr. 5. 10:24
Ha a lelki okokra gondolok most 1 hónapja dobott ki a párom, akivel 2 évet éltünk együtt! Lehetséges ez?vagy akár más is állhat a háttérben?Segítség!
2010. ápr. 5. 10:23
Egy hónapon belül 3szor volt menstruációm!Ez mit jelent?Mit tehetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook