Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy hónap alatt se tudtuk megenni a bejglit, amit... fórum

Egy hónap alatt se tudtuk megenni a bejglit, amit... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

18. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 23. 16:00
Egy hónapja tartogatod azt a vackot? Dobd ki!
17. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 23. 11:10
Szeletelve mehet a fagyasztóba, és később majd jól esik megenni. Nálunk most is van így eltéve. Munkába is szoktam vinni étkezésre.
2023. jan. 23. 10:02

Az ellenkezője sem sétagalopp. 🙂

…háromnaponta sütnöm kellett.

2023. jan. 23. 09:47

Az, hogy egy bejgli nem volt teljesen elfogyasztva, lehet, hogy csak egy apróbb probléma, de az is lehet, hogy valami más miatt van. Lehet, hogy a bejgli íze nem volt olyan, amilyennek te elképzelted, és ezért senki sem akart sokat enni belőle. Az is lehet, hogy a vendégek már jóllaktak mással, és ezért nem volt akkora érdeklődőek a bejgli iránt.


A legfontosabb, hogy ne érezd magadat rosszul emiatt, mert a bejgli elkészítése időt és energiát igényel, és mindenki elkövethet hibákat. Az is lehet, hogy egyszerűen csak nem volt az ízlésüknek megfelelő.


A bejgli sütése jó alkalom volt, hogy összegyűljön a család és a barátok, és ez a legfontosabb. Emlékezz vissza azokra a pillanatokra, amikor a családod és a barátaid együtt voltak, és ne tekintsd ezt a dolgot mint egy kudarcot.

14. Alnisa
2023. jan. 23. 09:19

Akkor nem sikerült túl jól, ha senki nem akarja megenni.

Egyébként lehet jobban jártál volna egy újragondolással és pl pudinggal rétegezted volna.

2023. jan. 23. 07:45
1 hónapos bejgli már jó száraz lehet.
12. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 23. 07:12
El nem tudom képzelni, hogy egy jó bejgli ne fogyjon el, kivéve, ha vacak, vagy valahol utálják. De gondolom ha utálnátok, akkor nem sütnél...
2023. jan. 22. 20:27

Karácsony előtt pár nappal megsütöttem és párosával (egy diós, egy mákos) lefagyasztottam egy zacsiban. Amikor kellett, reggel elővettem egy adagot, ebéd után már szeletelhető volt. Sajnos, mind elfogyott, nálunk ez az egyetlen süti, amit a kisebbik fiam is szívesen megeszik.


Nem tudom, nálad mennyi maradt, de érdemes lefagyasztani. Jó lesz az még később :)

10. globus
2023. jan. 22. 20:27

Ezért nem sütök semmit.

Pár szelet kedvenc süteményt veszek cukrászdában, még ebből is maradni szokott. Senki nem tud karácsonykor többet enni, mint máskor.

2023. jan. 22. 20:22
Küldd el nekem, én segítek elfogyasztani.
8. bozsu55 (válaszként erre: 7. - Szabot.88)
2023. jan. 22. 19:59
👍
2023. jan. 22. 19:54
Nálunk is a fagyasztóban várja a sorsát. Azt hiszem valamelyik nap előveszem és főzők rá egy kis vaniliás pudingot…
2023. jan. 22. 19:51

Nálunk ez a veszély nem állt fenn, mivel senki nem eszik bejglit. :))


De amúgy tényleg le lehet fagyasztani. Ahogy a halászlevet, a töltött káposztát, a lencselevest is. Néhány hét után jó elővenni a készet

5. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 18:19

Remekül fagyasztható.


Jegyezd meg jól a mennyiséget,hogy mégegyszer ne kerülj ebbe a hibába. Ha meg nem szeretitek,akkor felesleges az idén újra próbálkozni.

2023. jan. 22. 18:08
Nálunk minden süti elfogy😊 pedig nem keveset sütök.
2023. jan. 22. 17:54
Biztosan jó volt, csak addigra már mindenki unta a bejglit.
2023. jan. 22. 17:22

Süss legközelebb finomabbat, hogy sokat egyenek belőle!

Oké, vicces akartam lenni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook