Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy hete nem tudok normálisan enni, attól a picitől, amit eszek felpuffadok, mitől lehet? fórum

Egy hete nem tudok normálisan enni, attól a picitől, amit eszek felpuffadok, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 15. 12:43
nem :)
2013. jún. 15. 12:42
Csak a magam múltbéli példájából kiindulva kérdezem: nem szedsze fogamzásgátlót?
2013. jún. 15. 12:09

18 eves lany vagyok.

Mult szombat ota nincs etvagyam,akkor meg tudtam enni rantottat,kis hust, de hetkozben volt olyan nap hogy az egesz napi kajam egy korte es egy barack volt,ugy,hogy suliban ultem,aztan 4 orat dolgoztam,majd futottam is,es ettol a minimalis kajatol is elteltem,majd rosszul is lettem


Nem idegeskedek,nem gondolom azt hogy nekem le kellene fogynom...


tegnap egesz nap ettem 1 pogacsat,majd este jol besalataztam,na utana mintha kest forgattak volna a gyomromban,es hatalmasra felpuffadt az egesz hasam :/


Ma veszek normaflore-t,aztan ha nem mulik szerdan tudok menni dokihoz,de ez mitol lehet?

2013. jún. 15. 12:06
Egy hete nem tudok normalisan enni, attol a picitol amit eszek, felpuffadok..mitol lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook