Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy hete késik a menzeszem, de a terhességi teszt negatív fórum

Egy hete késik a menzeszem, de a terhességi teszt negatív (beszélgetős fórum)


2015. aug. 7. 15:56
Szerintem a teszt kimutatta volna már. Nézz el dokihoz, lehet valami hormongebasz
2015. aug. 7. 15:54
A fórum indító , tapasztalatokat vár és nem kioktatást! Köszönjük :-)
5. *Orchidea* (válaszként erre: 1. - Szissko99.0)
2015. febr. 22. 17:31

Egy teszt, nem teszt.

De ha nem akartál még babát, miért nem védekeztetek?

2015. febr. 21. 09:50
Pár nap múlva tesztelj megint és ha megint negatív akkor menj dokihoz. Én is így voltam, cisztám volt.
2015. febr. 21. 09:48
1 hét múlva tesztelj még egyet
2015. febr. 21. 09:40
Szia. Én a helyedben csinálnék még egy tesztet pár nap múlva.Megbízható az is,amit most vettél,nálam egyből kimutatta anno a terhességet.
2015. febr. 21. 09:34
Sziasztok! Egy hete van ma, hogy meg kellett volna jönnie, de semmi. Sokszor úgy érzem, hogy na, talán most megjött, de mégsem. A 4. napon csináltam egy tesztet első pisiből, és egyértelműen negatív, de azóta sem semmi. Jövő hónapban lesz egy éves a kisfiam, vele a 4. napon 5 mp alatt mutatta, hogy terhes vagyok (igaz az digitális volt--> Clearblue), most pedig Gabrielt használtam. Eléggé félek, mert császárral szültem, és még nem állok készen még egy babára, plusz félek, hogy szétszakadnának a varrataim. Van valakinek tapasztalata ez ügyben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook