Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy hely, ahol segítenek a gyermeket akaró pároknak fórum

Egy hely, ahol segítenek a gyermeket akaró pároknak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy hely, ahol segítenek a gyermeket akaró pároknak

1 2
2007. szept. 25. 18:45
Mi június óta várunk egy babára, sajnos még nem érkezett meg...Jó nagyon ez a program, de Budapesten...
2. Loni
2007. szept. 25. 17:58
Senki sem vesz vagy vett rész közültek ezen a programon? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra, "eredményekre".
1. Loni
2007. aug. 29. 10:42
Hallottatok már az Országos Gyermekegészségügyi Intézetről? Ha igen, ez a cikk nem lesz érdekes számotokra. Én azonban azt tapasztaltam, hogy sokan nem ismerik ezt az intézetet, hozzám hasonlóan nem is hallottak róla. Holott 2003. óta létezik ez az állami fenntartású intézmény, és sok egyéb fontos feladata mellett optimális családtervezési programmal segíti a gyermeket akaró párokat. Ezzel a kis írással egy kicsit szeretném megismertetni veletek az intézetet, ahol sok-sok kedvességgel és segítőkészséggel találkoztam.

Ugrás a teljes írásra: Egy hely, ahol segítenek a gyermeket akaró pároknak
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook