Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egy gyermek után lehetséges lefogyni fórum

Egy gyermek után lehetséges lefogyni (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. Karyka
2014. szept. 13. 19:58
tudom :D
69. Cucicsillag (válaszként erre: 68. - Karyka)
2014. szept. 13. 14:19

Oksi :) :)

Mert en is segitoszandekkal irtam, igaz mellement... :)

68. Karyka
2014. szept. 13. 14:13
nem ironikusan vagy negatív háttérrel írtam :D
67. Cucicsillag (válaszként erre: 66. - Karyka)
2014. szept. 13. 13:25

Attol fugg, mi all(t) a hatterben.

A szemelyes kontakt hianyaban sokfele keppen ertelmezheto minden :)

66. Karyka
2014. szept. 12. 22:27
ne már,most baj? :)
65. Cucicsillag (válaszként erre: 64. - Karyka)
2014. szept. 12. 21:26

Mar rajottem :)

Azert sem ertettem eloszor ezt a "draga cuciscsillagosdit"

:-o

64. Karyka
2014. szept. 12. 18:58
nem én vagyok :)
63. Cucicsillag (válaszként erre: 58. - Karyka)
2014. szept. 12. 17:46
En tok megkeveredtem, vmiert azt hittem te vagy a forumindito a huszonakarhany plusszal. Bocsi :)))
62. csikil4ny (válaszként erre: 60. - Tinka02)
2014. szept. 12. 17:27
Köszi! Az utóbbi 8kg-t már edzés mellett adtam le, ezt elfelejtettem írni, azért jó ha formásodik is közben az emberlánya.
2014. szept. 12. 15:40

Bocsi, ezt csikil4ny-nek szántam. :)


Karyka, gratula a fogyásodhoz, nekem is a szopi a nehezítő tényező. :/

2014. szept. 12. 15:38
Hű, gratulálok az eddig leadott kilóidhoz, nagyon motiváló olvasni!! :) Nekem sincsenek most irreális céljaim, a 164 centimhez a 60 kiló sem lesz kevés. Pont azt szeretném, amit Te, jól érezni magam a bőrömben. :) Csak már ott tartanék. :)
59. Karyka
2014. szept. 12. 15:31
mi itt baromi jól elcsevegünk,de hol a fórumindító?? :)
58. Karyka
2014. szept. 12. 15:30

drága cuciscsillag rendszeresen járok a pajzsmirigyemmel kontrollokra, most már úgy tűnik beállítottuk a megfelelő gyógyszert. Édességet kb heti egyszer eszem 2 kocka csoki vagy egy fagyi(na ebből ettem eleget a nyáron) más "bűnöm" nincs, mert nem vagyok édes szájú. :)

Ch csökkentettem, tornázok,szóval igen abba a típusba tartozok én is aki szopi alatt nem olyan ütemben fogy mint a szerencsések. Nekem még 5,5 kg van hátra aterhesség előtti súlyomig.

"Hazudtam" mert fogytam mióta odafigyelek,de csak annyit, amit felszedtem szopi elején.

2014. szept. 12. 15:18
Amióta rájöttem, hogy ez a járható út, mindenkinek próbálom megmagyarázni, lehet hogy már túlontúl, csak beleélem magam abba amikor én csináltam butaságokat, ilyen-olyan csodadiétával. Én is kb. ott tartok ahol most te, csak én jelenleg a -19. kilómtól akarok szabadulni. Még 6-7kg a célig, aztán majd meglátjuk (155 cm vagyok), soha nem voltam vékony, így nincsenek extra elvárásaim, csak jól akarom érezni magam a bőrömben.
56. Tinka02 (válaszként erre: 55. - Csikil4ny)
2014. szept. 12. 15:13
Jajj, nem, csak félreérthetően fogalmaztam. :) Kevesebbet szeretnék enni az egyes étkezéseken, mert rászoktam a nagyobb adagokra, ezért is tartom egy éve a 68 kilómat. :/ Meg persze a nasik miatt.. :) Köszi a tippet, már túl is vagyok az uzsi joghurton. :) Vacsira még ki kellene találnom valami szénhidrátmentest...
55. csikil4ny (válaszként erre: 54. - Tinka02)
2014. szept. 12. 14:55
A köztes étkezésre elég egy alma, joghurt, valami egyszerű amit be lehet kapni, de ha már próbálsz akkor jó uton haladsz! Csak azért kérdeztem rá, mert úgy értettem, hogy a lényeg a koplaláson van.
54. Tinka02 (válaszként erre: 53. - Csikil4ny)
2014. szept. 12. 13:01
Szia! Próbálok, de két pici mellett nem mindig sikerül. Reggeli, ebéd és vacsi ami mindig összejön.
2014. szept. 12. 12:44
Szia! Eszel napi ötször?
52. Tinka02 (válaszként erre: 1. - Trinity1988)
2014. szept. 12. 12:32

Sziasztok! Szeretnék csatlakozni, nekem most 14 hós a második babám és még mindig rajtam az első gyerek utáni "babaháj"... 68 kilóról indulok és 60-ra szeretnék lefogyni 4-5 hónap alatt. Havi 2 kilót szeretnék max. fogyni, mert még szoptatok.

Tegnap kezdtem a fogyit, délben kevesebbet ettem és nem tömtem tele magam édességekkel utána sem.

Hajrá-hajrá mindenkinek!!!

51. Cucicsillag (válaszként erre: 49. - Karyka)
2014. szept. 11. 15:20

Nem olvastam vegig az osszes hsz-t. Sztem is nezesd meg a pajzsmirigyedet, az sok dologert lehet felelos. En 30-at hiztam terhesseg alatt es bazi lassan indult lefele, plane, hgy a szopis idoszak elejen meg ehesebb vtam, mint terhesseg alatt.

Doki azt mta, vannak ilyen tipusok is, akiknel emiatt nincs fogyas es van a masik, szerencses oldal, aki szopi alatt fogy :) Sztem, az edesseget hagyd el es a ch-t is csokkentsd, plusz tornazz, annak hamar lesz eredmenye :) Sok sikert!

50. 3a5c305959 (válaszként erre: 49. - Karyka)
2014. szept. 10. 22:05
Szerintem 15 honaposan mar noralis hogy fogy a tejed. Orulj neki! Nekem meg ket es fel ev utan is fajt mikor elvalasztottam a lanyomat.
49. Karyka
2014. szept. 10. 19:58

köszi csajok!

Én is éhes voltam sokszor mikor még 8szor szopizott, mostmár csak kétszer. A rántott leves nekem nem hozott több tejet,tudom mi hoz,csak annyit kínlódtam,fejtem, begyulladt a mellem az elmúlt 15 hóban,hogy félek fokozni,de úgy látszik muszáj,mert egyre kevesebb.

Nincs mit már szopi után lefejni.

A teljes kiőrlésű dolgokat részesítem előnyben, mondjuk mostanában lehet kevesebbet iszok a kelleténél és gyümölcsöt is alig eszek,inkább a gyerek egyen alapon,buta vagyok.


Napi fél órát tornázok,néha kimarad mert költözési teendőink vannak.

Nekem pajzsmirigy alulműködésem van, remélem nem emiatt mert tökön szúrom magam:(

2014. szept. 10. 14:26

Sziasztok, én is ide kavarodtam.


Én azokhoz csatlakoznék akik azt mondják, hogy szoptatás ideje alatt az egészséges életmód javasolt. Én végig kínlódtam a tejtermeléssel, mindig kevés volt, ha kevesebb kalóriát eszel mint amennyit a te szervezeted alapjáraton elfogyaszt akkor mi jut a tápláló anyatejbe?


A szoptatás nálam mindig éhséget okozott, akkor még nem tudtam, hogy mitől, most már tudom: nem ettem annyit és olyat ami kellett volna mindkettőnk számára.

47. 3a5c305959 (válaszként erre: 45. - Karyka)
2014. szept. 10. 14:06

Nem tudom, talan tobbet kene innod es szoptatasok utan fejdd le ami maradt a melledben.Nekem nem csokkent a tejem, bar en nagyon sokat szoptattam 1 eves koraig szinte csak azt kapott a lanyom.

En nem mozogtam mert nem volt idom ra es megis fogytam. Pedig eredetileg hizekony alkat vagyok, en ezert eskuszom a szoptatasra mint legjobb dieta :-)

46. Naphal (válaszként erre: 45. - Karyka)
2014. szept. 10. 13:26

Szia!



Bocs, hogy beleszólok, de a helyedben tuti fix, hogy nem vinném lejjebb. Az 1500 sem sok, nem ezzel van gond.

Mennyit mozogsz a mostani étkezésed mellett?

Hogyan étkezel? Miket eszel? Mikor eszel? stb.

Ezek között van a megoldás.

A tejtermelődést serkenti a rántott leves. Csináld tk.tönkönybúzával, az egészsségesebb, mint a sima búzaliszt és a meleg lé eltömi az ember - gondolom nem veti vissza a hatását, hogyha gomba és egyéb zöldség is kerül bele vagy épp csurgatott tojás.

Az ok, hogy szoptatni akarsz, de a tej összetétele sokat befolyásol.

Ha a kicsi éhes marad, mert nem elég zsíros, adtál annak a bizonyosnak egy pofont.

Én a helyedben a "mit mivel"-re helyezném a hangsúlyt és semmiképp sem csökkenteném a kalóriát.

45. Karyka
2014. szept. 10. 11:17

Én mikor gyakran szoptattam 3 kilót híztam :) normál étrend mellett. Igaz a terhesség alatt diétáznom kellett, gondolom a normál étrendre visszatérés hízást okozott.

Ha 1500 kalória mellett is fogy a tejem akkor hogy csökkentsem még?

44. 3a5c305959 (válaszként erre: 40. - Karyka)
2014. szept. 10. 11:00
Ne vard meg a szoptatas veget, hiszen a szoptatas mellett sokkal konnyebb lefogyni, mert az is kaloriat eget. En 171 cm vagyok es 80 kg voltam es 1200 kalorias dietat csinaltam, igaz akkor a babam megcsak fel eves volt ugyhogy eleg gyakran szoptattam.
43. 3a5c305959 (válaszként erre: 38. - Pk86)
2014. szept. 10. 10:58
Ugyanigy voltam! A napi egy Snickers azert lecsuszott es meg igy is tudtam fogyni.
42. Karyka
2014. szept. 9. 16:03
köszi ;)
2014. szept. 9. 14:58

A kb. 1500 kalória az ülő foglalkozásúak normál napi bevitele, ami se fogyást, se hízást nem okoz.

Szerintem pont így jó az esetedben.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook